Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch GT 2 (46mm) ασημί & μαύρο - 109€ από Γερμανό [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


vagdesign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.be1d272e9eee52595487826e11b95720.png

Μόλις τώρα (ξημερώματα Παρασκευής) και για ολόκληρη τη μέρα τρέχει προσφορά στο καλύτερο VFM πραγματικά smart watch που κυκλοφορεί στην αγορά.

https://www.germanos.gr/search/?q=20389769+20389770

Το έχω αγοράσει στο προηγούμενο BF στα 129€ και σήμερα είναι διαθέσιμο στα 109€.

Είναι από τα λίγα που μπορείτε να μιλήσετε σε ανοικτή ακρόαση μέσω BT, αδιάβροχο με 15 μέρες αυτονομία (δοκιμασμένο εδώ και μήνες) και με δυνατότητα αν έχετε κινητό Android να του περάσετε και μουσική μιας και έχει 4GB χώρο.

Πολύ όμορφη οθόνη, γρήγορη φόρτιση και πολύ αξιόλογο. Αν του βάλετε και μπρασελέ, ανεβαίνει επίπεδο κατά πολύ. Το δερμάτινο λουράκι (η έκδοση που έχω) ειδικά για χρήση τώρα το Καλοκαίρι δεν προτείνεται…

Επεξ/σία από vagdesign
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 112€ παίζουν σταθερά στο skroutz εδώ και αρκετό καιρό. Θεωρώ ότι αξίζει μόνο για κάποιον που θα το αγόραζε έτσι κι αλλιώς.

  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται να είναι προσφορά αλλα ευχαριστούμε για τις πληροφορίες που δίνεις για το προιόν.

https://www.skroutz.gr/s/20786296/Huawei-Watch-GT-2-46mm-Sport-Matte-Black.html

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, vagdesign είπε

image.png.be1d272e9eee52595487826e11b95720.png

Μόλις τώρα (ξημερώματα Παρασκευής) και για ολόκληρη τη μέρα τρέχει προσφορά στο καλύτερο VFM πραγματικά smart watch που κυκλοφορεί στην αγορά.

https://www.germanos.gr/search/?q=20389769+20389770

Το έχω αγοράσει στο προηγούμενο BF στα 129€ και σήμερα είναι διαθέσιμο στα 109€.

Είναι από τα λίγα που μπορείτε να μιλήσετε σε ανοικτή ακρόαση μέσω BT, αδιάβροχο με 15 μέρες αυτονομία (δοκιμασμένο εδώ και μήνες) και με δυνατότητα αν έχετε κινητό Android να του περάσετε και μουσική μιας και έχει 4GB χώρο.

Πολύ όμορφη οθόνη, γρήγορη φόρτιση και πολύ αξιόλογο. Αν του βάλετε και μπρασελέ, ανεβαίνει επίπεδο κατά πολύ. Το δερμάτινο λουράκι (η έκδοση που έχω) ειδικά για χρήση τώρα το Καλοκαίρι δεν προτείνεται…

Συμφωνώ με όλα εκτός από το αδιάβροχο. Δεν θα το έβαζα ποτέ στην θάλασσα. 

6 ώρες πριν, devaggos είπε

Δεν φαίνεται να είναι προσφορά αλλα ευχαριστούμε για τις πληροφορίες που δίνεις για το προιόν.

https://www.skroutz.gr/s/20786296/Huawei-Watch-GT-2-46mm-Sport-Matte-Black.html

Φθηνότερο από σκρουτζ και είναι από μεγάλη αλυσίδα με ότι αυτό συνεπάγεται. Πως δεν είναι προσφορά? Τα λεφτά του τα αξίζει πάντως. Εγώ το είχα πάρει 160 πριν πολύ καιρό. Σκυλί. Του έβαλα και ένα μαύρο λουράκι σιδερένιο και μοιάζει με πολύ πιο ακριβό ρολόι. Δεν το αλλάζω. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Πολύ μεγάλο όμως . Σε unboxing έλεγαν για 2 λουριά μέσα ;

Ανάλογα το χέρι, αν έχεις λεπτό καρπό δεν είναι για σένα. Έχει ένα λουράκι, στα unboxings είναι μάλλον έκδοση για media που δεν συνεχίστηκε για κάποιο λόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TheoAlex50 είπε

Συμφωνώ με όλα εκτός από το αδιάβροχο. Δεν θα το έβαζα ποτέ στην θάλασσα. 

Το χω βάλει και στη θάλασσα, (όχι σε μεγάλο βάθος,3-4 μέτρα μαξ)  και γενικά δεν του συμπεριφέρομαι και πολύ καλά, και δεν έχει πάθει τίποτα. Σκυλί μαύρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανω μια καπως περιεργη ερωτηση? εχω το p40 pro. 

το gt2 δεν εχει nfc απ οσο ξερω. αν παρω samsung watch υπαρχει περιπτωση να μπορω να πληρωσω με nfc εχοντας σαν κινητο το p40? 

Επεξ/σία από emperor4her
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτικό ρολόι. Έχω ήδη εδώ και 1 έτος ένα για τη γυναίκα που έχει λεπτό χέρι. Από τότε έχουν πάρει τουλάχιστον 5 κομμάτια φίλοι/ες μου. Είναι όλοι απόλυτα ευχαριστημένοι. 

Το πιο φοβερό απ όλα είναι πως η μπαταρία κρατάει 10 ημέρες.  Διαβάστε κριτικές στο skroutz όσοι ενδιαφέρεστε. Πραγματικά είναι απο τις καλύτερες αγορές στα λεφτά του (ακόμα και στα 2πλά+ χρήματα).

*Τα 109€ δεν είναι και καμία καλή προσφορά, αλλά δεν παύει να είναι η χαμηλότερη τιμή και με δωρεάν παράδοση + επιστροφή 1% με eurobank επιστροφή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...