Προς το περιεχόμενο

BOX - ΕΚΠΤΩΣΗ 1.80€ για ΚΑΦΕ [ΕΛΗΞΕ]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/5/2021 στις 12:57 ΠΜ, xoldboyx είπε

γενικα μπορεις να κανεις τρελες ακροτητες

Μαγαζι που εχει πολυ καλο καφε - Συγγρου- 1+1 καφες

 

Για ποιο μαγαζί λες;

Έχω πιεί πολύ νεροζούμι τελευταία και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι πιο αξιοπρεπές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, diplo είπε

Για ποιο μαγαζί λες;

Έχω πιεί πολύ νεροζούμι τελευταία και θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι πιο αξιοπρεπές

παρε απο beat αν εχει κοντα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μπει ένα [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ] στον τίτλο μην παίρνουν άδικα προβολή. Ο κωδικός δεν ισχύει πλέον.
Άλλαξαν τους όρους εν μέσω της προσφοράς και ισχύει για max 2 εξαργυρώσεις. Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο άχρηστος μπορεί να είναι κάποιος που δεν υπολογίζει εξ αρχής μια προωθητική ενέργεια της προκοπής και την αναιρεί κατ εξακολούθηση ενώ "τρέχει"... Το δεύτερο είναι να το κάνουν σκόπιμα και όποιος "τσιμπήσει". Σε κάθε περίπτωση δεν τους τιμά.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, grinder_ είπε

Ας μπει ένα [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ] στον τίτλο μην παίρνουν άδικα προβολή. Ο κωδικός δεν ισχύει πλέον.
Άλλαξαν τους όρους εν μέσω της προσφοράς και ισχύει για max 2 εξαργυρώσεις. Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο άχρηστος μπορεί να είναι κάποιος που δεν υπολογίζει εξ αρχής μια προωθητική ενέργεια της προκοπής και την αναιρεί κατ εξακολούθηση ενώ "τρέχει"... Το δεύτερο είναι να το κάνουν σκόπιμα και όποιος "τσιμπήσει". Σε κάθε περίπτωση δεν τους τιμά.

Επιβεβαιώνω και εγώ...

Τέλος πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία την οποία μου ακύρωσε το μαγαζί με την πρόφαση ότι ήμουν εκτός των ορίων τους . Είχα πληρώσει με κάρτα και τα χρήματα θα επιστραφούν σε 2-15 ημέρες . Καμία ενημέρωση γενικότερα για το αν έχω ακυρωμενη παραγγελία και το πώς εξελίσσεται από τη μεριά τους. Εγώ πήρα κάποια τηλέφωνα ενώ στο ιστορικό μου την εμφανίζει ως προηγούμενη παραγγελία ,όχι ως ακυρωμενη ή κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ποιον λογο να μπει "τελος"; Μια χαρα εξαργυρωσα κωδικους σε λογαριασμο που δεν ειχα παρει καφέ με τον κωδικό.

οσο για το πού εχει καλό καφε, εγώ εχω στανταρ μαγαζια που παιρνω και ξερω τί χαρμανι εχουν κ ειναι εντός οριων για να μπορουν να με εξυπηρετησουν.
 

 

50 λεπτά πριν, a16 είπε

Εγώ έκανα παραγγελία την οποία μου ακύρωσε το μαγαζί με την πρόφαση ότι ήμουν εκτός των ορίων τους . Είχα πληρώσει με κάρτα και τα χρήματα θα επιστραφούν σε 2-15 ημέρες . Καμία ενημέρωση γενικότερα για το αν έχω ακυρωμενη παραγγελία και το πώς εξελίσσεται από τη μεριά τους. Εγώ πήρα κάποια τηλέφωνα ενώ στο ιστορικό μου την εμφανίζει ως προηγούμενη παραγγελία ,όχι ως ακυρωμενη ή κάτι τέτοιο...

σε αυτό ξεκάθαρα φταίει το μαγαζί που ηταν κουκουρουκου κ δεν  σε ενημερωσαν. σε παρόμοια περιπτωση με την δικη σου, με μαγαζι που ήταν εκτος οριων, πηραν τηλεφωνο για να με ενημερωσουν για την ακυρωση της παραγγελιας και 5-10 λεπτά μετα με πηρε τηλεφωνο το box κ με ενημερωσαν κ αυτοι για την ακυρωση της παραγγελιας κ μου εδωσαν κωδικό για 2000 ποντους.

Επεξ/σία από kallair
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το box το κάλεσα εγώ ,δεν μου πιστωσαν πόντους ή κάτι τέτοιο ενώ και για την ακύρωση της παραγγελίας και την επιστροφή του ποσού έχω μόνο προφορική διαβεβαίωση. Ούτε email ούτε sms απλά θα πρέπει να παρακολουθώ την κάρτα και να μην το ξεχάσω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/5/2021 στις 9:50 ΠΜ, Phoenix7 είπε

Με το κουπόνι COFFEE έχετε έκπτωση 1.80€ για παραγγελία ΚΑΦΕ (ίσως δουλεύει και σε φαγητά από τα καταστήματα που έχουν καφέ λογικά)

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τον κωδικό 2 φορές την εβδομάδα

 

εικόνα_Viber_2021-05-21_09-51-24.jpg

Στην υγειά σου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, grinder_ είπε

Ας μπει ένα [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΟ] στον τίτλο μην παίρνουν άδικα προβολή. Ο κωδικός δεν ισχύει πλέον.
Άλλαξαν τους όρους εν μέσω της προσφοράς και ισχύει για max 2 εξαργυρώσεις. Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο άχρηστος μπορεί να είναι κάποιος που δεν υπολογίζει εξ αρχής μια προωθητική ενέργεια της προκοπής και την αναιρεί κατ εξακολούθηση ενώ "τρέχει"... Το δεύτερο είναι να το κάνουν σκόπιμα και όποιος "τσιμπήσει". Σε κάθε περίπτωση δεν τους τιμά.

Ισχύει κανονικά το κουπόνι. Άλλωστε εξ αρχής το ανέφεραν ότι είναι για 2 χρήσεις ανά ημερολογιακή εβδομάδα. Το λέει και στην φωτογραφία

Το δοκίμασα και χθες και σήμερα ενώ πήρα και την προηγούμενη εβδομάδα 

Επεξ/σία από Phoenix7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Phoenix7 είπε

Ισχύει κανονικά το κουπόνι. Άλλωστε εξ αρχής το ανέφεραν ότι είναι για 2 χρήσεις ανά ημερολογιακή εβδομάδα. Το λέει και στην φωτογραφία

Το δοκίμασα και χθες και σήμερα ενώ πήρα και την προηγούμενη εβδομάδα 

Κι ομως τα παιδια εχουν δικιο που λενε οτι το αλλαξαν, και καπου εσυ κανεις λαθος.

Ειχα παρει δυο φορες την προηγουμενη εβδομαδα και εναν "σιγουρα" καφε μονο την τεταρτη, και πηγα να παρω σημερα και μου γραφει οτι εχω χρησιμοποιησει τον μεγιστο αριθμο του κουπονιου.

Σαφως λοιπον και το αλλαξαν.

Αυτο φυσικα "Δεν τιμα" μια τοσο μεγαλη εταιρια οπως η Cosmote.

Πληρης επιπολαιοτητα.

Η αλλαγη στους "Ορους" κοινως σημαινει απατη.

2 λεπτά πριν, makhs5 είπε

 

 

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, aekfc212 είπε

Εγω μολις περασα δευτερη παραγγελια.

Ελπίζω να ερθειγιατι θα πεσει γκρινια απο την γυναικα

Το κανανε συνολικα (2) παραγγελιες ανα λογαριασμο

Οποτε σε σενα θα ερθει εφ οσον δεν εχεις κανει επιπλεον αλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...