Προς το περιεχόμενο

@Nike.com - Έκπτωση 30% σε όλα τα είδη


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2021 και πληρωμή με αντικαταβολή.. 

Τι φοβάστε μην σας φαίνεται τα λεφτα η Nike?

Η αντικαταβολή τι εξασφαλίζει ακριβώς?

Επίσης το βλεπω και σε αγγελίες.

Ο αλλος μπορεί να στείλει μια ωραιότατη πέτρα... κόψτε την καραμελα..

 

Ευχαριστώ φίλε που το ανέβασες...

Τσίμπησα 2 φανέλες liverpool...✌👌🥳

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγοράζω χρόνια από το Site τους χωρίς κανένα πρόβλημα, 60 ημέρες επιστροφή, επίσης μεγάλη υπόθεση, επέστρεψα παπούτσια που τελικα δε μου άρεσαν 1,5 μήνα μετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, thewildones είπε

Αγοράζω χρόνια από το Site τους χωρίς κανένα πρόβλημα, 60 ημέρες επιστροφή, επίσης μεγάλη υπόθεση, επέστρεψα παπούτσια που τελικα δε μου άρεσαν 1,5 μήνα μετά!

Χρησιμοποιημένα; 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nike 90 leather από 139-> 97€

Αυτό και το Air Force 1  είναι το κλασικό  δερμάτινο sneaker , άμα δείτε τι κυκλοφορεί στα μαγαζιά με παπούτσια  , στη ουσία είναι απομίμηση αυτών των δυο 

για παπούτσι πάντα Nike 🙌

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/5/2021 στις 12:49 ΜΜ, christakos07 είπε

Αντικαταβολή για ποιον ακριβώς λόγο; Προσπαθώ να το κατανοήσω, πραγματικά.

Τι δεν κατανοήεις απ`το το ότι μπορείς να διαχειρίζεσαι τα χρήματα σου μέχρι να παραλάβεις και να πληρώσεις το πακέτο τη στιγμή που θα σου χτυπήσουν το κουδούνι; Τις περισσότερες φορές τα πακέτο καθυστερούν παραπάνω από τον αναμενόμενο χρόνο.

21 ώρες πριν, achisael είπε

2021 και πληρωμή με αντικαταβολή.. 

Τι φοβάστε μην σας φαίνεται τα λεφτα η Nike?

Η αντικαταβολή τι εξασφαλίζει ακριβώς?

Επίσης το βλεπω και σε αγγελίες.

Ο αλλος μπορεί να στείλει μια ωραιότατη πέτρα... κόψτε την καραμελα..

 

Ευχαριστώ φίλε που το ανέβασες...

Τσίμπησα 2 φανέλες liverpool...✌👌🥳

Ποιος θα κάτσει να σου απαντήσει το "ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ" όταν γράφεις αυτές τις αρμλούμπες περί πακέτων και πέτρες; Πιστεύεις δηλαδή πως στην αντικαταβολή ελέγχει κάποιος το δέμα; 

Προφανώς και θα επιλέξεις αντικαταβολή για πολλούς λόγους εκτός από τον παραπάνω που έγραψα άλλα δεν αξίζει να το αναλύσουμε παραπάνω...

Επεξ/σία από d4mage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d4mage είπε

Τι δεν κατανοήεις απ`το το ότι μπορείς να διαχειρίζεσαι τα χρήματα σου μέχρι να παραλάβεις και να πληρώσεις το πακέτο τη στιγμή που θα σου χτυπήσουν το κουδούνι; Τις περισσότερες φορές τα πακέτο καθυστερούν παραπάνω από τον αναμενόμενο χρόνο.

Ποιος θα κάτσει να σου απαντήσει το "ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ" όταν γράφεις αυτές τις αρμλούμπες περί πακέτων και πέτρες; Πιστεύεις δηλαδή πως στην αντικαταβολή ελέγχει κάποιος το δέμα; 

Προφανώς και θα επιλέξεις αντικαταβολή για πολλούς λόγους εκτός από τον παραπάνω που έγραψα άλλα δεν αξίζει να το αναλύσουμε παραπάνω...

Δεν αξίζει να αναλύσουμε γιατί μάλλον κατάλαβες , άσε καλύτερα να μην πω.

Καληνύχτα. 

Εδώ ειναι φορουμ δεν θα κρίνεις εσύ αν λέω αρλούμπες. Γκεγκε? Αντε για ύπνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, achisael είπε

Δεν αξίζει να αναλύσουμε γιατί μάλλον κατάλαβες , άσε καλύτερα να μην πω.

Καληνύχτα. 

Εδώ ειναι φορουμ δεν θα κρίνεις εσύ αν λέω αρλούμπες. Γκεγκε? Αντε για ύπνο. 

Ωραίο λεξιλόγιο. Έξαλλος είσαι 😄

Επεξ/σία από d4mage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα , όχι, γιατί τα κράτησα στο σπίτι να δω αν τελικά μου αρέοσυν, οπότε αλλαξα γνώμη και τα γύρισα, αλλά σε άλλο ζευγάρι που τα χρησιμοποίησα και μου ξεφούσκωσε η αερόσολα χωρίς να τα έχω τρυπήσει, τα επέστρεψα και πήρα επιστροφή χρημάτων μετά από 9 μήνες από την αγορά! Έχουν εξαιρετικό support-after sales service, δεν έχω κανένα παράπονο εδώ και χρόνια αγορών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

και εμένα μου έχουν επιστρέψει τα χρήματα μετά από επιστροφή παπουτσιου 2 φορές μάλιστα όπου ξεκόλησε η σόλα μετα από 2 μήνες χρήσης...

έχουν φοβερή υποστήριξη για ότι θέλει ο αγοραστής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι και φοβερή προσφορά σαν και άλλες που έχει βγάλει πέρυσι που ήταν με έκπτωση, πάνω σε έκπτωση, αλλα ΟΚ. Πήρα μια παντόφλα που ούτως ή αλλως ήθελα!

 

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Οχι και φοβερή προσφορά σαν και άλλες που έχει βγάλει πέρυσι που ήταν με έκπτωση, πάνω σε έκπτωση, αλλα ΟΚ. Πήρα μια παντόφλα που ούτως ή αλλως ήθελα!

 

Και τωρα ισχυει η εκπτωση πανω σε εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dazed είπε

Και τωρα ισχυει η εκπτωση πανω σε εκπτωση

Ναι. Αλλά έχει σε ελάχιστα  είδη, χαμηλές εκπτώσεις. Όχι τις εκπτώσεις που είχε σε σχεδόν όλα τα είδη παλίοτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kριμα που δεν υπαρχει η επιλογη της αντικαταβολης.

Ισως να την αφαιρεσαν γιατι οπως αναφερθηκε σε προηγουμενο post να υπηρχαν προβληματα με τις μεταφορικες.

Ολες τι αγορες τις κανω με αντικαταβολη γιατι ειναι ο ευκολοτερος τροπος για εμενα.Ελπιζω να την ξαναβαλουν για να μπορουμε να παραγγελνουμε οσοι χρησιμοποιουμε αυτον τον τροπο πληρωμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία δύο ζευγάρια παπούτσια, τη σπάσανε... Το ένα που έρχεται το έστειλαν με UPS Standard. Αν και το δέυτερο το στείλουν αντίστοιχα, μάλλον ισχύει το 5-7 εργάσιμες αποστολή και ίσως η αρχική εκτίμηση που μου έδωσε στην παραγγελία (8 Ιουνίου) να έχει να κάνει με την ολοκλήρωση της παραγγελίας, μιας και το δεύτερο ζευγάρι θα καθυστερήσει κάπως.

Θα δείξει.

edit: Έδωσε tracking και για τη δεύτερη αποστολή, πάλι UPS Standard. Κατά τα φαινόμενα λοιπόν θα έρθουν αρκετά πριν την εκτίμηση :)

Επεξ/σία από frap73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...