Προς το περιεχόμενο
100% αυθεντικά αρώματα - perfumes απο που;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ουτε τα γνωστα Hondos κλπ ειναι 100% εγγυηση ρε σεις... Αρωμα που το αγοραζω χρονια, μια φορα ειπα να το παρω απο Galerie de Beaute και στο πρωτο ψεκασμα στους καρπους μου εμφανισε κοκκινηλες!! Εννοειται το πηγα πισω και παραπονεθηκα, μου εδωσαν τα χρηματα μου πισω +εκπτωτικο κουπόνι για μελλοντικές αγορες. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
19 ώρες πριν, *nenya* είπε

Παντως ουτε τα γνωστα Hondos κλπ ειναι 100% εγγυηση ρε σεις... Αρωμα που το αγοραζω χρονια, μια φορα ειπα να το παρω απο Galerie de Beaute και στο πρωτο ψεκασμα στους καρπους μου εμφανισε κοκκινηλες!! Εννοειται το πηγα πισω και παραπονεθηκα, μου εδωσαν τα χρηματα μου πισω +εκπτωτικο κουπόνι για μελλοντικές αγορες. 

ok αυτο μπορει να ηταν ενα τυχαιο γεγονός.. κανένα άλλο φθηνό κατάστημα που να μη πουλάει μούφες;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 hours ago, maparios said:

ok αυτο μπορει να ηταν ενα τυχαιο γεγονός.. κανένα άλλο φθηνό κατάστημα που να μη πουλάει μούφες;

Εμ αυτο λεω. Τυχαιο γεγονός μπορεί να ειναι και καποιος που απογοητευτηκε απο αγορα μεσω aromania κλπ. 

Κανεις ερευνα αγοράς και διαλέγεις απο που θα ψωνισεις. Ποιος μπορει να σου εγγυηθει 100% για το οτιδηποτε;; 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
20 ώρες πριν, *nenya* είπε

Εμ αυτο λεω. Τυχαιο γεγονός μπορεί να ειναι και καποιος που απογοητευτηκε απο αγορα μεσω aromania κλπ. 

Κανεις ερευνα αγοράς και διαλέγεις απο που θα ψωνισεις. Ποιος μπορει να σου εγγυηθει 100% για το οτιδηποτε;; 

Εσείς δίκιο, θα πάρω το ένα από τα δύο που είναι για πιο επίσημες εμφανίσεις από Hondos και το άλλο από σκρουτζομαγαζο.. Βέβαια τώρα με τις μάσκες δώρον αδωρον, αλλά το φοράω γιατί εγώ αισθάνομαι ωραία 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.