Προς το περιεχόμενο

Η Samsung «τρολάρει» το iPhone 12 Pro Max σε νέες διαφημίσεις της


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εν το μεταξύ το 21 είναι ψηλό άθλιο σε νυχτερινές φωτο έχω 12 Pro Max και με σύγκριση με p40pro το 21 Ultra ψηλό μάπα ήταν οι φωτός !!!! Χαχαχχα έλα πάρε κουβαδάκια Σάμυ και δρόμο !!! Όποιος νιώθει μειονεκτικά είναι λογικό να προσπαθεί να μειώσει τον άλλων !!! 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

εχετε ξεφυγει?θελετε και τα ανεβαζετε τετοια θεματα για να  εχουμε εγκεφαλικα επεισοδια και εκνευρισμους απο τους φαν των εκαστοτε εταιρειων?ηδη με τα πρωτα σχολια καταλαβαινει κανεις τον φανατισμο...ντροπη και αισχος.

Το οτι τα ανεβαζουν καθαρα και μονο με ενημερωτικο σκοπο δεν περναει απτο μυαλο ε... απλα εχουμε συμφορουμιτες που επιλεγουν να διχογνωμουν στα σχολια , κατα τα αλλα την δουλεια του κανει το σαιτ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Filippos12 είπε

Το οτι τα ανεβαζουν καθαρα και μονο με ενημερωτικο σκοπο δεν περναει απτο μυαλο ε... απλα εχουμε συμφορουμιτες που επιλεγουν να διχογνωμουν στα σχολια , κατα τα αλλα την δουλεια του κανει το σαιτ .

δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα το σχολιο μου ηταν σαρκαστικο-ειρωνικο.φυσικα και δεχομαι οτι εχει ενημερωτικο σκοπο.και συμφωνω απολυτα με αυτο που γραφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

εχετε ξεφυγει?θελετε και τα ανεβαζετε τετοια θεματα για να  εχουμε εγκεφαλικα επεισοδια και εκνευρισμους απο τους φαν των εκαστοτε εταιρειων?ηδη με τα πρωτα σχολια καταλαβαινει κανεις τον φανατισμο...ντροπη και αισχος.

Σωπα, δηλαδή δεν θα πρέπει να ανεβάσει κάποιος ένα άρθρο ενημερωτικού χαρακτήρα, διότι για ενημέρωση γίνεται και όχι τίποτε άλλο, επειδή κάποιοι μπορεί να σφαχτουν στα σχόλια. 

Πέραν των παραπανω, αρκετά με την καραμέλα του οπαδού, εγώ τουλάχιστον δεν πιστεύω στον οπαδισμο σε ότι αφορά τα τεχνολογικά προϊόντα, απλά άπειρος κόσμος έχει μια παιδαριωδη νοοτροπία νομιζοντας πως μια κριτική η ένα αρνητικό σχόλιο για κάποια εκ των προϊόντων που έχει αγοράσει, νομίζει πως του κάνουν προσωπική επίθεση, ότι δεν έχει αντίληψη και το παίρνει προσωπικά. Στην πραγματικότητα, όλοι έχουμε κάποιες προτιμήσεις, άνετα αυτές αλλάζουν υπό πολλούς παράγοντες και συνθήκες. 

Οπαδισμος υπάρχει μόνο στις ομάδες, ομάδα δεν αλλάζεις ποτέ είτε πάρεις το. CL είσαι τελευταία θέση της Ω κατηγορίας. 

Edit: Μετα το παραπάνω σχόλιο του χρήστη, ανακαλώ, πάρε αυτά που λέω γενικά όχι προσωπικά για εσένα. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα το σχολιο μου ηταν σαρκαστικο-ειρωνικο.φυσικα και δεχομαι οτι εχει ενημερωτικο σκοπο.και συμφωνω απολυτα με αυτο που γραφεις

Καλα ναι εννοειται πως το καταλαβα και στο ιδιο κλιμα εγραψα και εγω .Πραγματικα οπου υπαρχει αρθρο οπου εμπεριεχεται apple-κατι αλλο , κυριολεκτικα γινεται το ελα να δεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Πονάτε iphonακηδες ; 😅😅

Δε θα μπορουν να φανε το burger τους που δεν εχουν τη δυνατοτητα να ζουμαρουν το φεγγαρι στο σκοταδι και να τους βγουν τα ματια απο τη θολουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Δε θα μπορουν να φανε το burger τους που δεν εχουν τη δυνατοτητα να ζουμαρουν το φεγγαρι στο σκοταδι και να τους βγουν τα ματια απο τη θολουρα.

Δεν ξέρω για το φεγγάρι αλλά με 10x οπτικό, σίγουρα είναι πολύ πιο μπροστά από το iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Πονάτε iphonακηδες ; 😅😅

Μα να σου πω, απόψε δε θα κοιμηθώ. Ούτε και το iPhone. Oh wait, αυτό δε κοιμάται ποτέ. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Xejolontas said:

Σήμερα

S21 ultra τιμή Σκρουτζ 999 ευρώ 

Iphone 12 pro max 1183 ευρώ

Δεν υπάρχει σοβαρός καταναλωτής που δεν θα προτιμήσει ένα τούμπανο σαν το Samsung, και μάλιστα στα 200 ευρώ λιγότερα.

Νομίζω είναι το ανάποδο. Όταν η διαφορά είναι τόσο μικρή πάνε σε iPhone.

Είτε iPhone, είτε Android, έχει γίνει της μόδας το "μαζεύω λεφτά για κινητό 1000 ευρώ". Κάποτε αυτό το λέγαμε για σπίτι/αυτοκίνητο... "κατάντια".

Επεξ/σία από NotAliki177
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, kazantzidis said:

Δεν ξέρω για το φεγγάρι αλλά με 10x οπτικό, σίγουρα είναι πολύ πιο μπροστά από το iPhone

3x λέει το άρθρο. Λάθος κάνει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

3x λέει το άρθρο. Λάθος κάνει;

Ναι λαθος κανει. Εχει 2 τηλεφακους. 3x και 10x..... (οπτικου zoom)

Επεξ/σία από kazantzidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, vaskar είπε

Καλο θα ηταν να ασχολειται με την Huawei!

Για πιο λόγο με τη huawei? Αν δεν ήταν τα χαζοαμερικανακια με τον τρόμπα τραμπ η huawei Μια χαρά θα τα πήγαινε.Αλλά παντα έτσι έκαναν οι κωλοαμερικανοι.ότι δε μπορούμε να το φτάσουμε ή μας ξεπερνάει η εύκολη λύση"πόλεμος" και καταστροφή σε όλα τα επίπεδα.κι και μη με ρωτήσεις σαν έναν τις προάλλες που κολλάνε οι αμερικανοί με την πτώση της huawei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...