Προς το περιεχόμενο

Coinbase verify bank


manos101289

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στη παρέα μια ερώτηση για να κάνω επιβεβαίωση τη τράπεζα μου την alpha bank συγκεκριμένα στο coinbase ή coinbase pro οπως βλέπω πρέπει να κάνω μία μεταφορά χρημάτων από την τράπεζα προς το coinbase.Πρέπει να κάνω κατάθεση κάποιο ελάχιστο ποσό; Γιατί απλά έστειλα ένα ευρώ δοκιμαστικά μόνο συν αλλό 1 ευρώ που μου έφαγε η τράπεζα για να το στείλει αλλά δεν βλέπω να έχει γίνει ακόμα deposit στο coinbase wallet.Εχθές το απόγευμα έκανα τη μεταφορά τα χρήματα από το ebanking έχουν φύγει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κάτι άλλο που ξέχασα να προσθέσω το Reference Number που το συμπληρώνουμε στο πλαίσιο που λέει αιτιολογία προς διακαιούχο?Τη προηγούμενη φορά δε το συμπλήρωσα καν

Επεξ/σία από manos101289
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν έχεις προσθέσει το reference number θα σου κάνει λίγο παραπάνω να ολοκληρωθεί η μεταφορά. Πάντως από χθές που έκανες μάλλον αύριο θα φτάσουν τα χρήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, manos101289 είπε

Καλησπέρα στη παρέα μια ερώτηση για να κάνω επιβεβαίωση τη τράπεζα μου την alpha bank συγκεκριμένα στο coinbase ή coinbase pro οπως βλέπω πρέπει να κάνω μία μεταφορά χρημάτων από την τράπεζα προς το coinbase.Πρέπει να κάνω κατάθεση κάποιο ελάχιστο ποσό; Γιατί απλά έστειλα ένα ευρώ δοκιμαστικά μόνο συν αλλό 1 ευρώ που μου έφαγε η τράπεζα για να το στείλει αλλά δεν βλέπω να έχει γίνει ακόμα deposit στο coinbase wallet.Εχθές το απόγευμα έκανα τη μεταφορά τα χρήματα από το ebanking έχουν φύγει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κάτι άλλο που ξέχασα να προσθέσω το Reference Number που το συμπληρώνουμε στο πλαίσιο που λέει αιτιολογία προς διακαιούχο?Τη προηγούμενη φορά δε το συμπλήρωσα καν

Θέλει δυο τρεις μέρες για να τα δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ για τας απαντήσεις σας οπότε μετά όταν γίνει επιβεβαίωση για τη τράπεζα θα μπορώ να τραβάω χρήματα απευθείας η θα περιμένω πάλι 2-3 μέρες για να εμφανιστούν στο coinbase pro  για να τα χρησιμοποιήσω για trading;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα είδα στο coinbase help ότι πρέπει να στείλω τουλάχιστον 6 ευρώ για να γίνει γίνει επιβεβαίωση της τράπεζας  και πρέπει να προσθέσω και το reference number οπωσδήποτε μπορεί να μου πει κάποιος με σιγουριά αν πρέπει να το βάλω στο πλαίσιο αιτιολογία προς δικαιούχο;Πήρα και την εξυπηρέτηση πελάτων της ALPHA BANK αλλά δεν είχαν ιδέα για το συγκεκριμένο θέμα και πως να με εξυπηρετήσουν.Επίσης και το Recipient address δεν ξέρω αν πρέπει να το συμπληρώσω κάπου και είναι υποχρεωτικό  γιατί δε βλέπω κάποιο πλαίσιο  στο μενού του web banking για να το βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...