Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West [PS4][PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και δεν βρήκα θεμα για το συγκεκριμένο παιχνιδι.

Horizon Forbidden West is an upcoming action role-playing game developed by Guerrilla Games and published by Sony Interactive Entertainment. It is set to be released in 2021 for the PlayStation 4 and PlayStation 5. It is the sequel to Horizon Zero Dawn (2017).

Horizon Forbidden West continues the story of Aloy, a young huntress of the Nora tribe sent on a quest to the arcane frontier known as the Forbidden West to find the source of a mysterious plague that kills all it infects. On her journey across these uncharted lands, Aloy encounters hostile regions ravaged by massive storms and occupied by dangerous enemies and deadly machines. She also discovers a vast array of environments and ecosystems, including lush valleys, dry deserts, snowy mountains, tropical beaches and ruined cities, both above and below the water.

Και αυριο εχει gameplay παρουσιαση με πιθανη και ανακοινωση ημερομηνιας για το παιχνιδι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ιστορια ολοκληρωσε τον κυκλο της με το 1ο. Δεν ξερω αν μπορει πια να εχει το ιδιο αντικτυπο η συνεχεια. Καλυτερα να ξεκιναγαν κατι καινουργιο μιας και η aloy ουτε και αλλιως ηταν εκνευριστικη σαν χαρακτηρας. Βασικα ενα απο τα προβληματα του παιχνιδιου ηταν οτι κανενας χαρακτηρας δεν ειχε ενδιαφερον. Ελπιζω επισης να μειωσουν την κοπια της Ubi συνταγης και να βελτιωσουν την ΑΙ των ανθρωπων. Περισσοτερη ποικιλια στο συστημα μαχης ειναι βασικο, καλυτερο inventory και πιο ενδιαφερον side missions. Γραφικα σιγουρα θα ειναι δυνατο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχει ολοκληρωθει στο 1ο.

Στο τελος υπαρχει ξεκαθαρο υπονοοουμενο οτι στην συνεχεια θα εχουμε να κανουμε με τον μαυρο(ξεχναω το ονομα του) ο οποιος εχει καποια κρυφη ατζεντα η οποια δεν εχει αποκαλυφτει.

Εαν το ειχες παιξει θα το ειχες καταλαβει αμεσως οτι οι devs δεν εχουν φτιαξει το παιχνιδι εχοντας οραμα για εναν τιτλο μονο!

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, optimus prime said:

Δεν εχει ολοκληρωθει στο 1ο.

Στο τελος υπαρχει ξεκαθαρο υπονοοουμενο οτι στην συνεχεια θα εχουμε να κανουμε με τον μαυρο(ξεχναω το ονομα του) ο οποιος εχει καποια κρυφη ατζεντα η οποια δεν εχει αποκαλυφτει.

Εαν το ειχες παιξει θα το ειχες καταλαβει αμεσως οτι οι devs δεν εχουν φτιαξει το παιχνιδι εχοντας οραμα για εναν τιτλο μονο!

το εχω τερματισει και το κανονικο και το expansion. Και την cutscene την εχω δει. Αυτο δεν αλλαζει κατι. Η ιστορια για εμενα προσωπικα τελειωσε. Τα κινητρα του silas με αφηνουν αδιαφορο. Τιποτα δεν βλεπω να μπορει να εχει το ιδιο ενδιαφερον οπως το Origin στορυ. Θα δουμε παντως και αυριο τι θα δειξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ δεν είχα δει το θέμα.

Άντε να δούμε πότε θα βγει.

 

Είμαι σε δίλημμα, από την μία το θέλω για το ps5 αλλά δεν έχω ps5 και δεν ξέρω ακριβώς πότε θα το πάρω, αλλά από την άλλη θέλω και να το παίξω (όχι απαραίτητα άμεσα, αν π.χ βγει τον χειμώνα και πάρω ps5 το καλοκαίρι--λέμε και κανένα ανέκδοτο--τότε θα περιμένω να το παίξω στο ps5).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gameplay απο τι φανηκε παιχτηκε σε quality mode 30 frames. Δεν απεχει και πολυ απο το προηγουμενο. Ανετα αν επερνε ενα πατς για το πσ5 το προηγούμενο horizon θα εδειχνε ιδιο

Δεν παυει ομως να δειχνει πολυ ωραιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανεμορφο και τα dinobots πολυ βελτιωμενα, περα απο το μεγαλο upgrade στην αλοι...

βεβαια το πιο γαματο σημειο ηταν τα νερα...αλλα θελω να δω αν υπαρχει gameplay εκει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...