Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West [PS4][PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

270ευρώ λέει η μεγάλη έκδοση 🤣🤣

Μέχρι και η φθηνότερη συλλεκτική 200ευρώ.

Καπέλο και στις συλλεκτικές με λίγα λόγια 4 the players...not.

Σε λίγο θα κοστίζουν περισσότερο από την ίδια την κονσόλα! Αντικειμενικά είναι πολύ ακριβές αλλά δεν γνωρίζω το μέγεθος του αγάλματος. Ενδεχομένως να δικαιολογείται η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, pictorino είπε

Σε λίγο θα κοστίζουν περισσότερο από την ίδια την κονσόλα! Αντικειμενικά είναι πολύ ακριβές αλλά δεν γνωρίζω το μέγεθος του αγάλματος. Ενδεχομένως να δικαιολογείται η τιμή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που δεν περιλαμβάνεται κάν το παιχνίδι σε φυσική μορφή(οχι οτι θα άλλαζε κάτι,αλλα και πάλι) και το artbook λογικά θα είναι αυτό της limited edition(δηλαδή πολύ μικρό),είναι ΠΟΛΥ ακριβές και η τιμή δεν δικαιολογείται,ξεκάθαρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

30 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

 

Σίγουρα φαίνεται εντυπωσιακό, έχουν ανακοινώσει διαστάσεις;

18 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Απο την στιγμή που δεν περιλαμβάνεται κάν το παιχνίδι σε φυσική μορφή(οχι οτι θα άλλαζε κάτι,αλλα και πάλι) και το artbook λογικά θα είναι αυτό της limited edition(δηλαδή πολύ μικρό),είναι ΠΟΛΥ ακριβές και η τιμή δεν δικαιολογείται,ξεκάθαρα.

 

Γενικά τα αγάλματα είναι πανάκριβα (ανάλογα με τις διαστάσεις, το υλικό και τα κομμάτια φυσικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
29 λεπτά πριν, ison είπε

Ρε παιδια η regalia edtion βγηκε καθολου για Preorder? Μονο την collectors προλαβα. Ξερει κανενας?

Βγήκε σε 2-3 καταστήματα και εξαφανίστηκε σε λίγες ώρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ison είπε

θυμασαι σε ποια? σε μεγαλα βγηκε?

Είχα δει κατά τύχη και έβαλα link στην προηγούμενη σελίδα που την έβαλε ο Γερμανός. Κανένα άλλο μεγάλο κατάστημα δεν την έβαλε. Στο Google εμφανίζει άλλα 2 μικρότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ison είπε

θυμασαι σε ποια? σε μεγαλα βγηκε?

Μόνο ο Γερμανός την έβαλε από τις αλυσίδες αλλά έχει εξαφανιστεί εδώ και πολλές μέρες.

Console club και Game explorers επίσης την έβαλαν μόλις έγινε η ανακοίνωση για τις εκδόσεις και έφυγαν επίσης πολύ γρήγορα.

Και εγώ αυτή θέλω αλλά έβαλα καλού κακού μια παραγγελία για την collector's edition στα public. (εξαντλήθηκε εκεί αλλά ήταν διαθέσιμη για μέρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Μόνο ο Γερμανός την έβαλε από τις αλυσίδες αλλά έχει εξαφανιστεί εδώ και πολλές μέρες.

Console club και Game explorers επίσης την έβαλαν μόλις έγινε η ανακοίνωση για τις εκδόσεις και έφυγαν επίσης πολύ γρήγορα.

Και εγώ αυτή θέλω αλλά έβαλα καλού κακού μια παραγγελία για την collector's edition στα public. (εξαντλήθηκε εκεί αλλά ήταν διαθέσιμη για μέρες)

Κι εγώ από Public παρήγγειλα και περιμένω. Για Game Explorers δεν ξέρω, πάντως με προπαραγγελία από Console Club έχω άσχημη εμπειρία και το γεγονός πως το ανάρτησαν κατευθείαν εξαντλημένο το θεωρώ ύποπτο.

Σκέψου πως εγώ στο Tales of Arise είχα προπαραγγείλει δύο μήνες πριν και ενώ φαινόταν διαθέσιμο. Δυο εβδομάδες πριν την κυκλοφορία μου έστειλαν και mail επιβεβαίωσης και λίγες ημέρες πριν βγει τελικά το παιχνίδι, έρχεται sms από Console Club πως δεν θα μπορέσουν να με εξυπηρετήσουν.

Είχα ξενερώσει άσχημα. Ευτυχώς τελικά το βρήκα από Γερμανία στην ίδια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Charismo είπε

Κι εγώ από Public παρήγγειλα και περιμένω. Για Game Explorers δεν ξέρω, πάντως με προπαραγγελία από Console Club έχω άσχημη εμπειρία και το γεγονός πως το ανάρτησαν κατευθείαν εξαντλημένο το θεωρώ ύποπτο.

Σκέψου πως εγώ στο Tales of Arise είχα προπαραγγείλει δύο μήνες πριν και ενώ φαινόταν διαθέσιμο. Δυο εβδομάδες πριν την κυκλοφορία μου έστειλαν και mail επιβεβαίωσης και λίγες ημέρες πριν βγει τελικά το παιχνίδι, έρχεται sms από Console Club πως δεν θα μπορέσουν να με εξυπηρετήσουν.

Είχα ξενερώσει άσχημα. Ευτυχώς τελικά το βρήκα από Γερμανία στην ίδια τιμή.

Ναι κάτι θυμάμαι που είχες γράψει και σε άλλο thread. Φίλος που δουλεύει μέσα στο console club μου είπε ότι ήταν διαθέσιμο για μισή ώρα πάντως.

Βέβαια το εάν θα μπορέσουν να ολοκληρώσουν όλα τα preorder του Regalla edition είναι άλλο θέμα, το ίδιο ισχύει και για το Game Explorers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Μόνο ο Γερμανός την έβαλε από τις αλυσίδες αλλά έχει εξαφανιστεί εδώ και πολλές μέρες.

Console club και Game explorers επίσης την έβαλαν μόλις έγινε η ανακοίνωση για τις εκδόσεις και έφυγαν επίσης πολύ γρήγορα.

Και εγώ αυτή θέλω αλλά έβαλα καλού κακού μια παραγγελία για την collector's edition στα public. (εξαντλήθηκε εκεί αλλά ήταν διαθέσιμη για μέρες)

Ευχαριστώ Γερμανό αποφεύγω γιατί θέλει προπληρωμή και ας πούμε δεν τους θεωρώ και το πιο αξιόπιστο μαγαζί στο online. Έχω ελπίδες ότι θα το βγάλουν οι μεγάλοι εν καιρό. 

Επεξ/σία από ison
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ison είπε

Ευχαριστώ Γερμανό αποφεύγω γιατί θέλει προπληρωμή και ας πούμε δεν τους θεωρώ και το πιο αξιόπιστο μαγαζί στο online. Έχω ελπίδες ότι θα το βγάλουν οι μεγάλοι εν καιρό. 

Μια από τα ίδια, εγώ το είχα προλάβει μόνο για να βάλω mail ώστε να ενημερωθώ όταν γίνει διαθέσιμο αλλά δεν το έκανα επειδή θέλει προπληρωμή.

Το είχα κάνει βέβαια με την συλλεκτική του Ghost of Tsushima αλλά εδώ ήταν αρκετά μεγαλύτερο το ποσό οπότε το άφησα.

Ναι θεωρώ ότι θα μπει και στους άλλους σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...