Προς το περιεχόμενο

Google Play και App


endeka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Ανέβασα μια εφαρμογή πριν 15 μερες περιπου για την ομάδα μας στο Google Play. Η εφαρμογη λεγεται ΛΥΚΑΙΝΕΣ και εδω ειναι το direct link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myLykoiApp.Lykaines

Το ερωτημα μου ειναι γιατι σε αλλους αν ψαξουν γενικα με το ονομα "ΛΥΚΑΙΝΕΣ" τους εμφανιζει την εφαρμογη ενω σε αλλους όχι ;

Εστειλα ερωτημα στη Google, μου απαντησαν οτι με τον καιρο θα φαινεται, να πληρωσω για διαφημιση και κατι τετοια.

Εχει κανεις παρομοια εμπειρια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/5/2021 στις 6:54 ΜΜ, Predatorkill είπε

Και στα 2 stores η αναζητηση ειναι για κλωτσιες γενικα. Περαν αυτου, θελει μερες να γινει index το app λογικα. 

Αυτο ειχα καταλαβει και εγω αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο ενα κινητοτο βγαζει και στο αλλο οχι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, endeka είπε

Αυτο ειχα καταλαβει και εγω αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο ενα κινητοτο βγαζει και στο αλλο οχι !

Γιατι ενδεχομενως συνδεεται σε διαφορετικο σερβερ του playstore οπου εχει γινει το index

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Γιατι ενδεχομενως συνδεεται σε διαφορετικο σερβερ του playstore οπου εχει γινει το index

Πηγα απο περιεργεια τωρα που το εγραψες να δω, πως γινεται και το βγαζει παντα (ετσι νομιζα) στο κινητο μου αφου θεωρητικα συνδεομαι σε τυχαιο σερβερ και δε μου το βγαζει τωρα (αλλα μου το βγαζει στον emulator ! )!

Αυτο το ρημαδοindexing ποσον καιρο να θελει για να γινει σε ολους τους servers ?

Κλεινει 3η βδομαδα ανεβασμενη !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...