Προς το περιεχόμενο

συζήτηση με άγνωστη κοπέλα..


salvador_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 γυρνούσα από παραλία  μπαίνω στο μέτρο ελληνικό για να γυρίσω σπίτι  μου     κατεβαίνοντας της ηλ σκάλες πίσω μου ήταν μια γυμνασμένη κοπέλα  προπονήτρια 

κουκλάρα!    αφου έχω κατέβει πρώτος στέκομαι όρθιος στο  περιμένοντας το μετρό   ,  εχω νιώσει οτί με έχει παρατηρήσει η κοπέλα..   στέκεται δίπλα μου   ρίχνουμε  , κλεφτές ματιές  , και μπαίνουμε στο μετρό  ,  κάθομαι απέναντι της  . είχε αφήσει το σακίδιο της στην διπλά θέση   , κάθομαι σταυροπόδι και το παπούτσι μου ακουμπάει την άκρη της τσάντας της..   

-ωχ συγνώμη της λεώ ..

-σιγά δεν πειράζει μου λέει 

-βλέπω να εξέχει απο την τσάντα της  , εξάρτημα συγκεκριμένου αθλήματος (εας πούμε ρακέτες του τέννις)

ξεκινάω την συζήτηση  είσαι αθλήτρια στο τέννις;  

- οχι προπονήτρια 

-  α οκ  , δεν είμαι φαν  του αθλήματος αλλά  , όταν είχα παρακολουθήσει ενα αγώνα και μου έκανε εντύπωση τα σετ , και το πόσο cardio άσκηση είναι

- μπλα μπλά γύρω απο το άθλημα ,  γελάκια      την ρωτάω πως την λένε  μου είπε της λεω και εγω το ονομα μου  ,  25 ετων αυτη 32 εγω

-  σε λιγες στασεις κατεβαινε ,  η συζήτηση γυρίσε στην επικοινωνία , πως απο μια τσαντα πιασαμε την κουβέντα 

(μου είχε πει απο μονη της  , σε πιο τένις κλαμπ δουλεύει) 

αφου λοιπον γυρισε η  συζητηση στο πως ξεκινησε η κουβεντα μας απο μια τσαντα..

το γυρναω και εγω , οτι τωρα με τα social κτλπ  εχουμε χασει την επαφη   ε υπάρχουν και τα τηλέφωνα μου κάνει

α μου λεει εγω ειμαι απο χωριο   λεγοντας μου απο που  , επικοινωνούμε face to face στα μέρη μου 

στο τελος αφου έρχεται η ώρα να κατέβει , της λέω   

σαν να το ειχα σιγουρο , οτι θα μου δωσει το τηλ της η το ινσταγραμ της 

 

της λεω  τελικα εσυ τι θα μου δωσεις τηλεφωνο η ινσταγραμ..  τιποτα απο τα 2 μου λεει γελασε και εφυγε..

 

το χαλάσα το πολυ στο τέλος , χρειαζόταν να έβρισκα αλλό τρόπο ωστέ να μου δώσει κάτι...

 

μετά το σκεφτόμουν και λεώ πως το έχασα έτσι .. ..   σαν να φάνηκα λιγούρης;; η πολύ σίγουρος..

 

μετά σκεφτόμουν οτι αυτη η κοπέλα μου έκανε τόσο εντύπωση ,  με τον τρόπο της + οτι συνδιαζε απίστευτη ομορφία ..

μου είπε που δουλεύει ...

θα μπορούσα να πάω να κάνω εγγραφή στο γηπέδο για να την γνωρίσω ...  η να την βρω ολος τυχαίος ..

 απο την αλλη σκεφτομαι , θα ταλαιπωρηθω και στο τελος να μην την βρω καν...

η να έχει αγόρι .. και να φάω άκυρο

ήταν τοσο φίλικη έδειχνε οτι της αρεσε πολύ που τα λέγαμε..  το έδειξα και εγώ αυτο...  

τι να πω τωρα..     εχουν περάσει μερες και το σκέφτομαι ακόμη ..

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μισή ντροπή δική της μισή δική σου.

Πας εκεί που δουλεύει και της λες στα ίσα περνούσα απέξω μου άρεσε ο χαρακτήρας σου και η συζήτηση που είχαμε  και αν θέλεις να πάμε για ένα καφέ. Δεν γουστάρει θα σου πει όχι και τελείωσε. Δεν χάνεις κάτι απλά αν δεν το κάνεις θα σκέφτεσαι ότι μπορεί να έλεγε ναι.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, salvador_ είπε

ήταν μια γυμνασμένη κοπέλα  προπονήτρια κουκλάρα!

Αν έβγαζε τη μάσκα μπορεί να είχε μουστάκι. 

 

5 λεπτά πριν, salvador_ είπε

μου είπε που δουλεύει ...

θα μπορούσα να πάω να κάνω εγγραφή στο γηπέδο για να την γνωρίσω

Και έτσι θα πετύχαινε αυτό που ήθελε. Ένας ακόμη νέος πελάτης

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο που θα ανοίξουν, δώσε 20 ευρώ και μην περιμένεις τίποτα από τις έξω.

Αν το ''είχες'' δεν θα έκανες τέτοιες ερωτήσεις σε forum.

Όσο πιο γρήγορα συνειδητοποιήσεις την κατάσταση σου (και συμβιβαστείς με αυτήν) τόσο το καλύτερο. Ήδη έχεις αργήσει πάντως.

1 λεπτό πριν, papoys1 είπε

Μισή ντροπή δική της μισή δική σου.

Πας εκεί που δουλεύει και της λες στα ίσα περνούσα απέξω μου άρεσε ο χαρακτήρας σου και η συζήτηση που είχαμε  και αν θέλεις να πάμε για ένα καφέ. Δεν γουστάρει θα σου πει όχι και τελείωσε. Δεν χάνεις κάτι απλά αν δεν το κάνεις θα σκέφτεσαι ότι μπορεί να έλεγε ναι.

Καλή ιδέα αν θέλει να φανεί το μεγαλύτερο creep που υπάρχει στην Αθήνα και να τον πάνε μέσα για σεξουαλική παρενόχληση.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 8
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Μισή ντροπή δική της μισή δική σου.

Πας εκεί που δουλεύει και της λες στα ίσα περνούσα απέξω μου άρεσε ο χαρακτήρας σου και η συζήτηση που είχαμε  και αν θέλεις να πάμε για ένα καφέ. Δεν γουστάρει θα σου πει όχι και τελείωσε. Δεν χάνεις κάτι απλά αν δεν το κάνεις θα σκέφτεσαι ότι μπορεί να έλεγε ναι.

Πόσες φορές πρέπει να του πει όχι. Νομίζω μια αρκεί

  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς +1 για τη προσπάθεια. οι περισσότεροι έξω δε ξέρουν να μιλήσουν και να φλερτάρουν.

το παιχνίδι (αν υπήρχε) το χασες γιατί καθυστέρησες και έκλεισες αγχωμένα και με ντουγρού στο τοίχο προσέγγιση ή τηλέφωνο (όλα) ή τίποτα.

περισσότερες πιθανότητες θα είχες αν απλά της έλεγες μπορεί να περάσω καμιά μέρα από το κλαμπ και να ρώταγες τι ώρες μέρες έχει τα κενά για να πιείτε ένα χυμό.

αφού το σκέφτεσαι ακόμα πέρνα μια βόλτα από το κλαμπ και ρώτα για μαθήματα. μπορεί και να την βρεις μπροστά σου. ;)

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Gatoskylo8 είπε

Σε λίγο που θα ανοίξουν, δώσε 20 ευρώ και μην περιμένεις τίποτα από τις έξω.

Αν το ''είχες'' δεν θα έκανες τέτοιες ερωτήσεις σε forum.

Όσο πιο γρήγορα συνειδητοποιήσεις την κατάσταση σου (και συμβιβαστείς με αυτήν) τόσο το καλύτερο. Ήδη έχεις αργήσει πάντως.

Καλή ιδέα αν θέλει να φανεί το μεγαλύτερο creep που υπάρχει στην Αθήνα και να τον πάνε μέσα για σεξουαλική παρενόχληση.

εχεις ενα δικιο φιλε μου ,  ηξερα οτι δεν θα υπαρχουν σοβαρες απαντησεις.. 

σιγα μην πάω να γραφτω εκει που δουλεύει , ουτως η αλλος περσοναλ κανει..     δεν ασχολουμε με το αθλημα δεν νομιζω να ηθελε πελατη. 

σιγα το creep ρε φιλε ,     επειδη  η πλεοψηφια δεν το εχει να μιλησει σε μια κοπελα.. 

προφάνως για να μιλάω με ανεση κατι θα εχώ ...    δεν ηταν η κλασσικη γκομενα ειχε ωραια  αποψη και μου αρεσε αυτο...   

20 ευρα δεν δινω φιλε  ,  τα εδινα στα 16 μου χαχα   

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, greekfragma είπε

καταρχάς +1 για τη προσπάθεια. οι περισσότεροι έξω δε ξέρουν να μιλήσουν και να φλερτάρουν.

το παιχνίδι (αν υπήρχε) το χασες γιατί καθυστέρησες και έκλεισες αγχωμένα και με ντουγρού στο τοίχο προσέγγιση ή τηλέφωνο (όλα) ή τίποτα.

περισσότερες πιθανότητες θα είχες αν απλά της έλεγες μπορεί να περάσω καμιά μέρα από το κλαμπ και να ρώταγες τι ώρες μέρες έχει τα κενά για να πιείτε ένα χυμό.

αφού το σκέφτεσαι ακόμα πέρνα μια βόλτα από το κλαμπ και ρώτα για μαθήματα. μπορεί και να την βρεις μπροστά σου. ;)

αυτο σκεφτηκα το έκλεισα πολυ αγχωμενα , προφανως θα περιμενε κατι καλυτερο η κοπελα....       

 

ναι καπως ετσι θα το κανω  οταν βρεθω κοντα   θα περασω σαν ταχαμ υποψηφιος πελάτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

τενις κλαμπ ρε!

τι θα πιούνε; σφηνάκια τεκίλα;

Δεν ήξερα ότι όσοι παίζουν τέννις δεν πίνουν καφέ...:P

Οκ ας πει ακριβώς αυτό που λες. Αλλά το κρίμα στο λαιμό σου.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, salvador_ είπε

αυτο σκεφτηκα το έκλεισα πολυ αγχωμενα , προφανως θα περιμενε κατι καλυτερο η κοπελα....   

Ναι παιδιά οκ. Αυτή η ψευδαίσθηση ότι χάσαμε την γκόμενα επειδή δεν είπαμε την τέλεια ατάκα στο ακριβές δευτερόλεπτο...

giphy.gif?cid=ecf05e470nx3s3omn5vh6db2nh

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 10
  • Thanks 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...