Προς το περιεχόμενο

Media Markt 30% σε Yellows για τηλεοράσεις από 500€


AristidisZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, prefuse είπε

Προσοχή αναφέρει 30% σε YELLOWS όχι 30% σε ευρώ.

Αν κάποιος γνωρίζει την αντιστοιχία ας αναφέρει και ας δώσει ενα παράδειγμα στα 1000€ 

Αν ανοίξεις το Link στο πρώτο post μου, θα δεις τι ορίζεται

Σου λέει ότι για κάθε ευρώ συναλλαγής, παίρνεις 150 πόντους

Άρα στα 1000€ παίρνεις 150.000 πόντους, που αντιστοιχούν σε 300€

Δε βρίσκω που ακριβώς λέει ότι οι 150.000 πόντοι αντιστοιχούν σε αυτό το ποσό, αλλά στην εύκολη λύση του Σκλαβενίτη, σου λέει ότι με 10.000 παίρνεις 20€ δωροεπιταγή, άρα στις 150.000 παίρνεις 300€

image.png.2ec77b754920d093537471986efef308.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, nyne είπε

Παιδια για να καταλαβω γιατι ειμαι ασχετος.Πχ εγω θελω αυτη που την εχει σε κανονικη τιμη SONY KE65XH9096BAEP (1.199) κ θελω να τη παρω με πιστωτικη της πειραιως.Αυτο σημαινει οτι θα μου επιστρεψει το 30% σε yellows (δηλαδη θα βγει η τηλεοραση στα 839,00 ευρω)?Και αν ναι αφου ειναι πιστωτικη πως τα παιρνω πισω?Επισης θα μου τα πιστωσει ολα μαζι η καθε μηνα αναλογα με τη δοση?

Θα σου δώσει το 30% της αξιας της τηλεόρασης σε yellows, τα οποία μετά μπορείς να χρησιμοποιήσεις στα συνεργαζόμενα καταστήματα (που είναι πολλά), οπότε σου βγαίνει έμμεσα 839. Πρέπει να έχεις κάνει εγγραφή στο πρόγραμμα με τα yellows και να έχεις κάνει log in στο yellow app. Δες στο τέλος των όρων για αυτό που ρωτάς τελευταίο, έχει link στο πρώτο post.

45 λεπτά πριν, prefuse είπε

Προσοχή αναφέρει 30% σε YELLOWS όχι 30% σε ευρώ.

Αν κάποιος γνωρίζει την αντιστοιχία ας αναφέρει και ας δώσει ενα παράδειγμα στα 1000€ 

Έχει ξαναπαίξει αυτή η παρεξήγηση, θα πάρει καθαρά το 30% της αξίας της τηλεόρασης σε yellows, όχι σύμφωνα με την αντιστοιχία.

Επεξ/σία από NoiSy MaN
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σε 75"(ή 65") υπάρχει σε vfm;

Αναφέρομαι σε μοντέλα που πληρούν όλες τις προϋποθέσεις(120hz, και λοιπά) ενός (ας τον πούμε) gamer 

 

Γλυκοιταζω την Samsung q95t αλλά 2500€ που έχει αρχική είναι υπερβολικά πολλα ευρώ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Κάτι σε 75"(ή 65") υπάρχει σε vfm;

Αναφέρομαι σε μοντέλα που πληρούν όλες τις προϋποθέσεις(120hz, και λοιπά) ενός (ας τον πούμε) gamer 

 

Γλυκοιταζω την Samsung q95t αλλά 2500€ που έχει αρχική είναι υπερβολικά πολλα ευρώ.  

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-ke65xh9096baep-uhd-4k-smart/1592998

Ψάξε όμως αν έχουν λύσει το θέμα με το blur όταν είσαι σε 4Κ/120Ηz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, NoiSy MaN said:

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-ke65xh9096baep-uhd-4k-smart/1592998

Ψάξε όμως αν έχουν λύσει το θέμα με το blur όταν είσαι σε 4Κ/120Ηz

Και αυτή σκέφτομαι πάντα σε 75" όμως απλα δε ξέρω αν λύθηκαν τα πρόβληματα που λες. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, d_gkal είπε

Και αυτή σκέφτομαι πάντα σε 75" όμως απλα δε ξέρω αν λύθηκαν τα πρόβληματα που λες. 

 

Δεν έχουν λυθεί......ακόμα στο θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Κατάλαβα... 

Με βλέπω για q95 λόγω connect box (λόγω τιμής όμως για 65")

Πολυ, μα πολυ, μα παρα πολυ προσοχη με την συγκεκριμενη, εχει σουπερ ευαισθητο πανελ (για ζημιες εννοω).

Το εχω ξαναγραψει καπου, εμενα μου παραδοθηκε σπασμενη και αφοτου αλλαχθηκε την εχω.... "μη μου απτου", σχεδον το παραμικρο αγγιγμα στην οθονη "γραφει" και θελει ειδικο πανακι και τρομερη προσοχη για να "ξεγραψει" (και παλι οχι πολυ καλα).

Κατα τ' αλλα εικονα/ηχος της Q95 σε ΤΟΠ επιπεδο και οντως το connect box βοηθαει στην αισθητικη του επιπλου που θα την εχεις πολυ (αλλα το ατιμο ζεσταινεται ΠΑΡΑ πολυ....).

edit: Συν οτι εχεις δυνατοτητα και για "αορατη" (πολυ λεπτου προφιλ, ουσιαστικα "μεσα" στην τηλεοραση) βαση τοιχου (να την κανεις "κορνιζα" :Ρ).

Επεξ/σία από giorginho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το connect box φοβερα πρακτικο πραγματι. Το μονο που με προβληματιζει ειναι μην παθει τιποτα το καλωδιο συνδεσης του box με την τηλεοραση που ειναι τοσο λεπτο και ουσιαστικα αν παθει κατι χαθηκες γιατι ακομα και το ρευμα μεσω αυτου περναει. 169 Ευρω βλεπω κανει (σκετο το καλωδιο).

Επεξ/σία από Giama
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, wolfskinn said:

Σκέψου και την cx για 140€ παραπάνω... 

Φοβάμαι το panel της. 

Αν και δε βλέπω πολύ τηλεοπτικό σήμα, ούτε λειτουργεί πολλές ώρες η τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, MasterX είπε

δηλαδη τα παιρνεις στη καρτα για τις επομενες αγορες; και σε χρεωστικη το ιδιο;


το Media markt ειναι οκ για αγορα απο επαρχια; με σερβις θα τη παλεψουμε αν χρειαστει;
σκεφτομουν και εγω τη Sony KDHX558096

Και εγω για αυτό το μοντέλο ενδιαφέρομαι αλλα δεν το βλέπω στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Guerriero4 είπε

Και εγω για αυτό το μοντέλο ενδιαφέρομαι αλλα δεν το βλέπω στο site.

Αυτη πρεπει να ειναι:

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-ke55xh8096baep-uhd-4k-smart/1592993

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα σε αυτές ποιά να προτιμήσω; Είναι όλες σε καλή αρχική τιμή οπότε με το -30% είναι συμφέρουσα η προσφορά. Αν έχει κάποιος NanoCell μπορεί να σχολιάσει αν η φωτεινότητά τους είναι ενοχλητική;

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-65un74006lb/1558478

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-65-nano796-ne/1565786

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/lg-nanocell-65-nano756-uhd-4k-smart/1598887

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...