Προς το περιεχόμενο

Media Markt 30% σε Yellows για τηλεοράσεις από 500€


AristidisZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!! Με την ευκαιρία της προσφοράς τι τηλeorash  προτείνεται μέχρι 800€( χωρίς τη. Έκπτωση αποποντουσ ) σε 55 άρα μέχρι το πολύ περσινό μοντέλο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 3/6/2021 στις 10:35 ΠΜ, looserakias είπε

SAMSUNG QE55Q60TAUXXH 4K UHD TV | Mediamarkt

SONY KE55XH9096BAEP UHD 4K SMART Τηλεοράσεις | Mediamarkt 

Καλημερα ειμαι αναμεσα σε αυτες τις δυο τηλεορασεις! ποια προτεινετε? Δεν εχω τρελα με το gaming τη θελω κυριως για στριμινγκ. Α επισης νομιχω ειδα πως και οι δυο υποστηριζουν airplay. Δωστε μου τα φωτα σας πληζ!!!

Aνάμεσα σε αυτές τις 2 συγκεκριμένα, είναι σίγουρα προτιμότερη η sony. Για το airplay δε γνωρίζω αλλά με ένα γκουγκλαρισμα φαντάζομαι θα σιγουρευτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aekoupoli είπε

ναι τιποτα,και clear cashe εκανα και δικαιωματα σε οτι ζηταει εδωσα και απεγκατασταση και εγκατασταση και restart την συσκευη,εβαλα τωρα και απλο κωδικο και παλι τιποτα,τωρα ολα αυτα σε 5 συσκευες,θα δοκιμασω αυριο απο την αδερφη μου που εχει iphone,απλα μια φορα πρεπει να κανω Login για να ενεργοποιηθει?Γιατι μεσα στο winbank εχω ενεργα τa yellows

Ξαφνικα μου εφτιαξε χωρις να κανω κατι αλλο,τεσπα αφου εγινε το login λογικα θα μπορω να αποκτησω το 30%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα μια τηλεόραση με 519 ευρώ, πληρωμή στο κατάστημα και παραλαβή από Τρίτη στο σπίτι. 

Τα yellows μπήκαν αμέσως (και μάλιστα τα εξαργύρωσα σε νέα αγορά στα media επί τόπου) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thomasko7 είπε

Καλησπέρα!! Με την ευκαιρία της προσφοράς τι τηλeorash  προτείνεται μέχρι 800€( χωρίς τη. Έκπτωση αποποντουσ ) σε 55 άρα μέχρι το πολύ περσινό μοντέλο?

 

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/sony-ke55xh9096baep-uhd-4k-smart/1592997

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2021 στις 1:16 ΠΜ, wolfskinn είπε

Κάτοχος της υποδεέστερης Sony KD-55XH8096 από τον Ιανουάριο, απόλυτα ικανοποιημένος από εικόνα και όχι μόνο.

Κατά την άποψή μου καλύτερη από τις βασικές σειρές Qled της Samsung και nano cell της LG που παίζουν σε αυτά τα χρήματα. Extra bonus το android system με ότι αυτό συνεπάγεται. Μοναδικό μείον αυτής τουλάχιστον της σειράς είναι η ποιότητα που δεν αντιστοιχεί με την παράδοση της Sony. 

Λογικά η ανώτερη σειρά που προτείνεις θα είναι ακόμα καλύτερη! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Προταση για 65" τηλεοραση? Μετακομιζω και δυστυχως δεν μπορω να παρω τον προτζεκτορα μαζι, δεν χωραει, και θα αναγκαστω να παω σε τιβι. Σκεφτομαι για 65", ~1000ε. Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. Έκανα αγορά τηλεόρασης στα 659 ευρώ την προηγούμενη Τετάρτη με πιστωτική Πειραιώς μέσω Internet. Σήμερα μόλις μπήκαν τα yellows της αγοράς 10 yellows για κάθε ευρώ και όχι ακόμα το 30% της προσφοράς. Γνωρίζει κανείς πόσο καιρό κάνει; Από MediaMarkt μου είπαν ότι καθυστερεί λίγο, απλά διαβάζω από εδώ ότι σε εσάς μπήκαν κατευθείαν για αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, warden είπε

Καλησπέρα και από εμένα. Έκανα αγορά τηλεόρασης στα 659 ευρώ την προηγούμενη Τετάρτη με πιστωτική Πειραιώς μέσω Internet. Σήμερα μόλις μπήκαν τα yellows της αγοράς 10 yellows για κάθε ευρώ και όχι ακόμα το 30% της προσφοράς. Γνωρίζει κανείς πόσο καιρό κάνει; Από MediaMarkt μου είπαν ότι καθυστερεί λίγο, απλά διαβάζω από εδώ ότι σε εσάς μπήκαν κατευθείαν για αυτό ρωτάω.

Δες το link στο πρώτο ποστ 

 

 

Screenshot_2021-06-09-17-00-41-15_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/6/2021 στις 11:14 ΜΜ, christos4 είπε

Πήρα σήμερα μια τηλεόραση με 519 ευρώ, πληρωμή στο κατάστημα και παραλαβή από Τρίτη στο σπίτι. 

Τα yellows μπήκαν αμέσως (και μάλιστα τα εξαργύρωσα σε νέα αγορά στα media επί τόπου) 

Μετρητά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω εκανα αγορα χθες απο φυσικο καταστημα με εφαπαξ χρεωση 519€ στην καρτα μου,και η επιστροφη εγινε αμεσως.μου ειπε η ταμιας οτι μπηκαν 155€ σε ποντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...