Προς το περιεχόμενο

Το Atari VCS κυκλοφορεί στις 15 Ιουνίου


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Ωραιες εποχες τοτε επαιζες απλα για να παιξεις να χαρεις ενω τωρα ποσα fps βγαζει; δουλευει καλα το DLSS?

Ε και καποτε χαιρομασταν επειδη βλεπαμε βυζγια στο baywatch  και αρκουσαν για να την θεωρησουμ την τελεια σειρα .Ενω τωρα γκρινιαζουμε για το τελευταιο επεισοδιο του game of thrones.

Τα παντα εξελισσονται, αρα αυξανονται και οι απαιτησεις...

Επεξ/σία από Ntinaras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ όμορφο εμφανισιακά,τώρα για δυνατότητες και τα features του ως multimedia machine,θα πρέπει να το δούμε καλύτερα,ίσως είναι κάτι ανάλογο του Nvidia Shield,πρέπει να δούμε και το τι παιχνίδια θα έχει η βιβλιοθήκη και πόσο θα κοστίζουν,αν υπάρξουν κάποια στιγμή όλα όσα έχει βγάλει,σε καλές τιμές και bundles ανανεώσουν τίτλους και βγάλουν και καινούργια σίγουρα το βλέπω με ενδιαφέρων,θα πρέπει όμως να ρίξουν και την τιμή για να προχωρήσει αν και δυστυχώς για ευρώπη ακόμη μια φορά μένουμε πίσω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Ε και καποτε χαιρομασταν επειδη βλεπαμε βυζγια στο baywatch  και αρκουσαν για να την θεωρησουμ την τελεια σειρα .Ενω τωρα γκρινιαζουμε για το τελευταιο επεισοδιο του game of thrones.

Τα παντα εξελισσονται, αρα αυξανονται και οι απαιτησεις...

Δεν εχω δει τιποτα απο τα δυο οποτε δεν εχω αποψη. :-)

Σοβαρα δεν εχω δει καμια σειρα στην ζωη μου τις βαριεμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ariel555 είπε

σιγα τα αυγα...εχω δει day one μεγκα τσανελ σε ασπρομαυρη tv!

Πρόλαβες το γάτες της θαντέρας ή τον κήπο με τα αγάλματα στην ΕΡΤ? 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ariel555 είπε

σιγα τα αυγα...εχω δει day one μεγκα τσανελ σε ασπρομαυρη tv!

Εγω έχω δει ΥΕΝΕΔ σε ασπρομαυρή TV. Να σέβεστε..... 🤣😂

 

Επεξ/σία από vorlon68
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Loinen είπε

Eβγαλε τον 1040 με 4 χειριστήρια, ως εδω καλα. Αλλα ελα που οι θυρες δεν ηταν αρσενικες οπως οι κανονικες αλλα  θυληκες. Και δεν μπορουσες να βρεις ανταπτορα να παιξεις. Στον 520 St fm εβαλε επεκταση μνημης για να τον κανεις 1040, αλλα κανενα module μνημης δεν κουμπωνε. Ουτε εκεινων τις ιδιας Αταρι. Βασικα επρεπε να κανεις παντεντα. 

Η Αμιγκα σαφως τον πατουσε στο λαιμο τον αταρι. Το δυνατο σημειο του αταρι ηταν βεβαια οι θυρες MIDI που ηταν οροσημο στην μουσικη και συνθεση αυτης

Όμορφες εποχές! Amiga vs Atari, ZX Spectrum vs Amstrad vs Commodore 64,... Τώρα, ανούσια, άχρωμα κι άοσμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιας και το θέμα είναι ρετρό, πάρτε ένα βίντεο απ το κανάλι μου με μερικά αγαπημένα computer. Εχω λινκ με σχέδια εκτύπωσης σε Α4 οποίος θέλει να τα κατασκευάσει. 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...