Προς το περιεχόμενο

Skroutz Plus


WebDevGr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Witcher1st,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Merlin_o_magos είπε

 

Έχω περισσότερες ναι ! Δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει τέτοιος όρος. Οπότε για να επανέλθω στην πρότερη κατάσταση απλά σβήνω κάποιες από αυτές ? 

Δεν ξέρω. Δεν μου έχει τύχει. Καλύτερα στείλε ένα μήνυμα να δεις τι θα σου απαντήσουν.

Μην χάσεις τον χρόνο σου απλά περιμένοντας να επανέλθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα ειδατε τα skroutz coins? Πολυ ενδιαφερον αυτες τις μερες πρεπει να τα εβγαλαν. Το καλο οτι τα κουπονια τα χρησιμοποιεις σε οτι παραγγελια θελεις ανεξαρτητου ποσου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Τα ειδατε τα skroutz coins? Πολυ ενδιαφερον αυτες τις μερες πρεπει να τα εβγαλαν. Το καλο οτι τα κουπονια τα χρησιμοποιεις σε οτι παραγγελια θελεις ανεξαρτητου ποσου. 

Ένα πράγμα σωστό δεν μπορούν να κάνουν...

Αναφορά σε κείμενο

Τα coins της κάθε αγοράς λήγουν και διαγράφονται μετά το πέρας του διαστήματος των 6 μηνών, την τελευταία μέρα του τότε τρέχοντος μήνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα και τα κακά και τα καλά ας αναφέρω μια πρόσφατη ενέργεια που έγινε.

Έκανα 2 προϊόντα παραγγελία σε 1 παραγγελία από ίδιο κατάστημα.

Μετά από 2-3 ημέρες έλαβα ακυρωτικό του ενός λόγω μη διαθεσιμότητας. Τα είχα όμως όλα προπληρώσει!

Μου επέστρεψαν το 50% από την αξία που είχα καταβάλει, ένα κουπόνι με 5€ έκπτωση για επόμενη παραγγελία και.... στο άλλο προϊόν η τιμή είχε αλλάξει σε +5€ από αυτή που είχα καταβάλει αλλά δεν μου ζήτησαν τα +5€ το κάλυψαν αυτοί!

 

Πολύ μπράβο τους για την ενέργεια και τη θέση τους!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kormos είπε

Και επειδή πρέπει να τα λέμε όλα και τα κακά και τα καλά ας αναφέρω μια πρόσφατη ενέργεια που έγινε.

Έκανα 2 προϊόντα παραγγελία σε 1 παραγγελία από ίδιο κατάστημα.

Μετά από 2-3 ημέρες έλαβα ακυρωτικό του ενός λόγω μη διαθεσιμότητας. Τα είχα όμως όλα προπληρώσει!

Μου επέστρεψαν το 50% από την αξία που είχα καταβάλει, ένα κουπόνι με 5€ έκπτωση για επόμενη παραγγελία και.... στο άλλο προϊόν η τιμή είχε αλλάξει σε +5€ από αυτή που είχα καταβάλει αλλά δεν μου ζήτησαν τα +5€ το κάλυψαν αυτοί!

 

Πολύ μπράβο τους για την ενέργεια και τη θέση τους!

συγνώμη για να καταλάβω. σου επέστρεψαν τα χρήματα για κάτι το οποίο δεν είχαν και χαίρεσαι που δεν σε χρέωσαν και έξτρα 5 ευρώ (όταν πληρώνεις κάτι κατοχυρώνεις την τιμή ακόμη και εάν δεν είναι διαθέσιμο) που ανέβηκε το προϊόν από την στιγμή που έκανες την παραγγελία μέχρι που παρέλαβες; μεγαλειώδες.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, james01gr είπε

συγνώμη για να καταλάβω. σου επέστρεψαν τα χρήματα για κάτι το οποίο δεν είχαν και χαίρεσαι που δεν σε χρέωσαν και έξτρα 5 ευρώ (όταν πληρώνεις κάτι κατοχυρώνεις την τιμή ακόμη και εάν δεν είναι διαθέσιμο) που ανέβηκε το προϊόν από την στιγμή που έκανες την παραγγελία μέχρι που παρέλαβες; μεγαλειώδες.

Φυσικά και χαίρομαι για την άμεση και σωστή αντιμετώπιση!

Φαντάζομαι να έχεις κάνει συναλλαγή από την υπηρεσία και να ξέρεις πως λειτουργεί.

Αν ναι τότε και εσύ θα ένιωθες έτσι, κερδίζοντας 10€ στην τσέπη από τη συναλλαγή και τα χρήματα πίσω στην κάρτα μέσα σε 2 ημέρες και όχι μήνες που κάποιοι άλλοι αναμένουν σε άλλες περιπτώσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kormos είπε

Φυσικά και χαίρομαι για την άμεση και σωστή αντιμετώπιση!

Φαντάζομαι να έχεις κάνει συναλλαγή από την υπηρεσία και να ξέρεις πως λειτουργεί.

Αν ναι τότε και εσύ θα ένιωθες έτσι, κερδίζοντας 10€ στην τσέπη από τη συναλλαγή και τα χρήματα πίσω στην κάρτα μέσα σε 2 ημέρες και όχι μήνες που κάποιοι άλλοι αναμένουν σε άλλες περιπτώσεις...

μα δεν κέρδισες 10. 5 ευρώ κέρδισες και αυτά εάν τα χρησιμοποιήσεις για να αγοράσεις κάτι άλλο ενώ παράλληλα δεν εξυπηρετήθηκες για αυτό που ήθελες να αγοράσεις. τα 5 ευρώ που δεν πλήρωσες ενώ ανέβηκε η τιμή προϊόντος στο ενδιάμεσο δεν σου είναι κέρδος. είναι να λέω πως κέρδισα 10 ευρώ γιατί οι πάνες που αγοράζω για τον γιο μου άλλαξαν τιμή αφού πήρα το τελευταίο πακέτο. δεν είναι κέρδος αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, james01gr είπε

μα δεν κέρδισες 10. 5 ευρώ κέρδισες και αυτά εάν τα χρησιμοποιήσεις για να αγοράσεις κάτι άλλο ενώ παράλληλα δεν εξυπηρετήθηκες για αυτό που ήθελες να αγοράσεις. τα 5 ευρώ που δεν πλήρωσες ενώ ανέβηκε η τιμή προϊόντος στο ενδιάμεσο δεν σου είναι κέρδος. είναι να λέω πως κέρδισα 10 ευρώ γιατί οι πάνες που αγοράζω για τον γιο μου άλλαξαν τιμή αφού πήρα το τελευταίο πακέτο. δεν είναι κέρδος αυτό.

Έστω 5€ το ακυρωμενο προϊόν το αντικατέστησα με άλλο φθηνότερο.

Η απόδειξη ήρθε με +5€ από την αρχική που είχα προπληρώσει γιατί άλλαξαν κατάστημα οι ίδιοι χωρίς να επιβαρυνθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Ανανέωσα άλλο 1 χρόνο. 

Και εγω θα θελα ρε συ να κανω πλας απλα δεν μ παει η καρδια να σκασω 17 ευρω μαζεμενα, συν του οτι πολλες φορες εχω δει τα 4 5 φθηνοτερα καταστηματα να μην εχουν αγορα μεσω καλαθιου, συν το οριο με τα 20 ευρω...πχ αν ειχα δωσει την τελευταια φορα τα 17 ευρω δεν εχω παραγγειλει 2 μηνες τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Ανανέωσα άλλο 1 χρόνο. 

Ωραίος, ομοίως θα το κάνω και εγώ. Θεωρώ για άτομα εκτός Αττικής είναι βολικό.

 

1 ώρα πριν, Titos301 είπε

Και εγω θα θελα ρε συ να κανω πλας απλα δεν μ παει η καρδια να σκασω 17 ευρω μαζεμενα, συν του οτι πολλες φορες εχω δει τα 4 5 φθηνοτερα καταστηματα να μην εχουν αγορα μεσω καλαθιου, συν το οριο με τα 20 ευρω...πχ αν ειχα δωσει την τελευταια φορα τα 17 ευρω δεν εχω παραγγειλει 2 μηνες τωρα

Είναι ειδική περίπτωση...

Εγώ πχ εξυπηρετώ και όλη τη φαμίλια και φίλους οπότε πιάνει τόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας. εκανα εγγραφη εδω και λιγες ημερες στο skroutz plus. προχθες που ηθελα να παρω κατι με 5 ευρω 4τεμαχια και δεν με αφηνε ελεγε μονο 1 μπορω απο αυτο το ειδος απο αυτο το καταστημα(μεσω σκρουτζ). Και σημερα ηθελα να αγορασω 2 αντικειμενα πανω απο 20ευρω  βαρος κατω των 2 κιλων και τα 2 και δειτε τωρα ενω αν εκανα αγορα απο το καταστημα χρεωναν 3 ευρω μεταφφορικα και για τα 2 προιοντα στν αγορα μεσω σκρουτζ αντι να μου τα δωσει δωρεαν μου ελεγε στο ενα απο 14-9  και στο αλλο απο 15----10. μας δουλευουν η ειναι ιδεα μου? φυσικα εστειλα μεηλ να μου ακυρωσουυν αμεσα την συνδρομη. παραθετω εικονες.

sdafdsafsdafsda.jpg

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadsfdsfdsffds.jpg

φγηηηφηφγ.jpg

ασασα.jpg

vvvvvvvvvv.jpg

aaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gregorypap είπε

καλησπερα σας. εκανα εγγραφη εδω και λιγες ημερες στο skroutz plus. προχθες που ηθελα να παρω κατι με 5 ευρω 4τεμαχια και δεν με αφηνε ελεγε μονο 1 μπορω απο αυτο το ειδος απο αυτο το καταστημα(μεσω σκρουτζ).

Μονο γι'αυτο το σημειο να αναφερω την πιθανοτητα το μαγαζι να ειχε σε στοκ μονο 1 τεμ, οποτε και λογικα να μπορει να αποστειλλει μονο 1 τεμ.
Σε τετοιες περιπτωσεις προσωπικα κοιταω για αλλο μαγαζι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να έχουν τα μαγαζιά αδικαιολόγητα μικρό στοκ για αγορές μέσω σκρουτζ είναι ιδιαίτερα συνηθισμένο. Δε ξέρω αν γίνεται επίτηδες, να είναι μπέρδεμα να έχουν σωστό στοκ δηλωμένο η κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...