Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναφορά σε κείμενο

Δεν πρέπει πρώτα να εγκριθεί η τρόπο ποιητική και μετα να κάνουμε το αίτημα καταβολής;

Σωστά, απλώς βλέπω να λέγεται πιο πάνω ότι ακόμη δεν έχουν βάλει τα λεφτά και μου κάνει εντύπωση αφού ακόμη δεν έχουν γίνει αιτήματα καταβολής ενίσχυσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

47 λεπτά πριν, freelancer2021 είπε

Σωστά, απλώς βλέπω να λέγεται πιο πάνω ότι ακόμη δεν έχουν βάλει τα λεφτά και μου κάνει εντύπωση αφού ακόμη δεν έχουν γίνει αιτήματα καταβολής ενίσχυσης. 

Ναι αναφέραμε για το πότε θα μπουν περίπου τα λεφτά.. σίγουρα δεν έχει ανοίξει η πλατφόρμα ακόμα.. απλά εγώ προσωπικά ρώτησα αν έχει αναφερθεί ποτέ θα ανοίξει περίπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Nikospan19968 είπε

Καλησπέρα έχω πάρει την επιδότηση 18 - 29 μπορώ να βάλω κάποιον εξοπλισμό μεταχειρισμένο η πρπει να είναι όλα καινούργια? 

Καλησπέρα, δεν γνωρίζω αν εχουμε κάποιον περιορισμό στο συγκεκριμένο θέμα.. αλλά δεν αναφέρεται κάπου κιόλας.. απλά με τον μεταχειρισμένο δεν θα μπορείς λογικά να κόψεις τιμολόγιο έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2021 στις 7:45 ΜΜ, freelancer2021 είπε

Σωστά, απλώς βλέπω να λέγεται πιο πάνω ότι ακόμη δεν έχουν βάλει τα λεφτά και μου κάνει εντύπωση αφού ακόμη δεν έχουν γίνει αιτήματα καταβολής ενίσχυσης. 

Κατάλαβα.. Εγώ για τον έλεγχο έχω αγχωθει.. Ποτε θα ερθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει.. λογικά μέσα του μήνα θα έχουμε κάποια ενημέρωση..

2 ώρες πριν, Helenaki93 είπε

Κατάλαβα.. Εγώ για τον έλεγχο έχω αγχωθει.. Ποτε θα ερθει..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2021 στις 3:05 ΜΜ, s98i είπε

Να μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει.. λογικά μέσα του μήνα θα έχουμε κάποια ενημέρωση..

 

Το εύχομαι!! Την τέταρτη θα ανοιξω και ακόμα σκέφτομαι τη ράμπα να βάλω. Μου είπαν ιατρική αλλα έχω βρει και μεταλλική πιο φθηνή..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/11/2021 στις 10:36 ΜΜ, s98i είπε

Έτσι λέει νομίζω η προκήρυξη.. γιατί στις ερωτήσεις που απαντούσαμε στην αίτηση ρωτούσε και για την πρόσβαση για τα ΑΜΕΑ 

Ναι ειναι Απαραιτητο. Εν το μεταξύ εγώ απο τη παρασκευή λειτουργώ κανονικά το.μαγαζί και ο έλεγχος ακόμα να δώσει σημάδια ζωής😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνα δυο εβδομάδες που λειτουργώ κανονικά 🤣

5 ώρες πριν, Helenaki93 είπε

Ναι ειναι Απαραιτητο. Εν το μεταξύ εγώ απο τη παρασκευή λειτουργώ κανονικά το.μαγαζί και ο έλεγχος ακόμα να δώσει σημάδια ζωής😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδιά ήμουν σε αυτούς που δεν εγκρίθηκαν λόγο του χαρτιού του στρατού σήμερα με πήρανε τηλέφωνο και με είπανε ότι με την ένσταση που έκανα βγήκε θετικό και εγκριθηκα έχω κάνει έναρξη ένα μήνα πριν καφετέρια έχω ξέρουμε τωρα ποτε θα πιστωθουν τα χρήματα τις πρώτης δοσης;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...