Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, EIRINIO είπε

Και μένα αυτό λέει! Νομίζω ότι πρέπει να εγκριθεί για να προχωρήσουμε σε αίτημα καταβολής ενίσχυσης (ελέγχου)! Έχετε ενημερωθεί για κάτι διαφορετικό;

όχι δεν έχω κάποια ενημέρωση.. είχα ένα τηλεφώνημα από τον οαεδ της περιοχής όπου μου ζήτησαν μια ΥΔ που να αναφέρει για την αλλαγή της διεύθυνσης στην τροποποιητική που άνοιξα σε σχέση με την διευθυνση που είχα βάλει στην αίτηση..

11 ώρες πριν, fuzz είπε

που βλεπετε για την τροποποιητικη ? εμεις τη δωσαμε σε γραφειο εξω και μας την εκαναν ....εχω τους κωδικους , μπαινω αλλα δε βλεπω τιποτα

άμα μπείς στο σύστημα στις δράσεις του οαεδ πας εκεί που λέει αίτημα τροποποίησης και το εμφανίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 950
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 11/12/2021 στις 9:29 ΠΜ, s98i είπε

όχι δεν έχω κάποια ενημέρωση.. είχα ένα τηλεφώνημα από τον οαεδ της περιοχής όπου μου ζήτησαν μια ΥΔ που να αναφέρει για την αλλαγή της διεύθυνσης στην τροποποιητική που άνοιξα σε σχέση με την διευθυνση που είχα βάλει στην αίτηση..

άμα μπείς στο σύστημα στις δράσεις του οαεδ πας εκεί που λέει αίτημα τροποποίησης και το εμφανίζει

στο συστημα?εννοεις στο ΟΑΕΔ e-services?

k μετα ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ ???

δεν βλεπω κατι :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, fuzz είπε

στο συστημα?εννοεις στο ΟΑΕΔ e-services?

k μετα ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ ???

δεν βλεπω κατι :(

Όχι στον ΟΑΕΔ.. δεν κάναμε εκεί την αίτηση.. την κάναμε στο ependyseis.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, s98i είπε

Όχι στον ΟΑΕΔ.. δεν κάναμε εκεί την αίτηση.. την κάναμε στο ependyseis.gr

μπηκα και εκει...μπορεις να με βοηθησεις να μου πεις που ειναι το λινκ ?

οκ...το βρηκα

Επεξ/σία από fuzz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fuzz είπε

μπηκα και εκει...μπορεις να με βοηθησεις να μου πεις που ειναι το λινκ ?

οκ...το βρηκα

Χαίρομαι.. αν μπορώ να βοηθήσω κάπως χαρά μου 😊

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηρεμια παιδια... Δε προκειται να δοθουν λεφτα εντος του έτους σε κανεναν και για τίποτα-παρα μονο μισθοι-συντάξεις, απο Γενάρη θα πληρωθούν όλα τα προγράμματα......

Σας τη χαλάω γιατι ερχονται και γιορτες αλλα αυτο θα γίνει, κατα 99,99%, και υπαρχουν λόγοι!

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, EIRINIO είπε

Έχει κανείς κάποιο νεότερο; 

κανένα ακόμα 😒

5 ώρες πριν, paylidis είπε

Ηρεμια παιδια... Δε προκειται να δοθουν λεφτα εντος του έτους σε κανεναν και για τίποτα-παρα μονο μισθοι-συντάξεις, απο Γενάρη θα πληρωθούν όλα τα προγράμματα......

Σας τη χαλάω γιατι ερχονται και γιορτες αλλα αυτο θα γίνει, κατα 99,99%, και υπαρχουν λόγοι!

λογοι? τσακιστήκαμε να ετοιμαστούμε μέσα στα όρια για να πάρουμε τα λεφτά του χρόνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, paylidis είπε

Ηρεμια παιδια... Δε προκειται να δοθουν λεφτα εντος του έτους σε κανεναν και για τίποτα-παρα μονο μισθοι-συντάξεις, απο Γενάρη θα πληρωθούν όλα τα προγράμματα......

Σας τη χαλάω γιατι ερχονται και γιορτες αλλα αυτο θα γίνει, κατα 99,99%, και υπαρχουν λόγοι!

κυβερνητικος??? :)

ξερεις κατι παραπάνω?για ενημέρωσε.....ετσι κ αλλοιως σε 15 μερες τελειωνει το 21......και να μας τα δωσουν δε θα προλαβουμε να τα εκταμιευσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, s98i είπε

κανένα ακόμα 😒

λογοι? τσακιστήκαμε να ετοιμαστούμε μέσα στα όρια για να πάρουμε τα λεφτά του χρόνου?

 

2 ώρες πριν, fuzz είπε

κυβερνητικος??? :)

ξερεις κατι παραπάνω?για ενημέρωσε.....ετσι κ αλλοιως σε 15 μερες τελειωνει το 21......και να μας τα δωσουν δε θα προλαβουμε να τα εκταμιευσουμε

Οι λόγοι είναι ότι πρέπει να φανεί πλεόνασμα στα ταμεία του κράτους όποτε υπάρχει πλήρης στάση πληρωμών σε όλα (ΕΣΠΑ Covid τουρισμού εστίασης δικηγόρων κλπ, αναπτυξιακά, Εξοικονομώ κοκ). Μολις δείξουμε ότι είμαστε επιμελείς κ κλείσαμε τη χρονια με μεγάλο πρωτογενές πλεόνασμα θα ανοίξει εκ νέου η κάνουλα (2η-3η εβδομάδα του Γενάρη). Δε φεύγει ούτε 1€ από τα ταμεία (πλην μισθών κ συντάξεων) για την ώρα παντως… δυστυχώς για όλους μας 

Greek statistics as usual

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, paylidis είπε

 

Οι λόγοι είναι ότι πρέπει να φανεί πλεόνασμα στα ταμεία του κράτους όποτε υπάρχει πλήρης στάση πληρωμών σε όλα (ΕΣΠΑ Covid τουρισμού εστίασης δικηγόρων κλπ, αναπτυξιακά, Εξοικονομώ κοκ). Μολις δείξουμε ότι είμαστε επιμελείς κ κλείσαμε τη χρονια με μεγάλο πρωτογενές πλεόνασμα θα ανοίξει εκ νέου η κάνουλα (2η-3η εβδομάδα του Γενάρη). Δε φεύγει ούτε 1€ από τα ταμεία (πλην μισθών κ συντάξεων) για την ώρα παντως… δυστυχώς για όλους μας 

Greek statistics as usual

Γνωρίζετε πληροφορίες και για το επόμενο πρόγραμμα χρηματοδότησης που θα τρέξει ο ΟΑΕΔ (Πρόγραμμα κατάρτισης για τη δημιουργία νέων επιχειρήσεων στην ψηφιακή εποχή); Σε αυτό πήραμε μέρος από τον Σεπτέμβριο και ακόμα δεν ξέρουμε ποτέ θα ανακοινωθεί η δεύτερη φάση. Με τους ρυθμούς που βλέπω να το περιμένουμε το 2023;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Soiram7 είπε

Γνωρίζετε πληροφορίες και για το επόμενο πρόγραμμα χρηματοδότησης που θα τρέξει ο ΟΑΕΔ (Πρόγραμμα κατάρτισης για τη δημιουργία νέων επιχειρήσεων στην ψηφιακή εποχή); Σε αυτό πήραμε μέρος από τον Σεπτέμβριο και ακόμα δεν ξέρουμε ποτέ θα ανακοινωθεί η δεύτερη φάση. Με τους ρυθμούς που βλέπω να το περιμένουμε το 2023;;; 

Οχι προσωπικά δεν ασχολουμαι με ΟΑΕΔ, μια εξαιρεση εκανα για εναν παιδικο φιλο και εμπλεξα με το συγκεκριμενο αλλιως τα αποφευγω όπως ο διαολος το λιβανι...

Σα γενικη παρατηρηση τα προγράμματα προχωράνε αλλα με αργους ρυθμους, εξοντωτικα γελοιες ελλείψεις για να τα καθυστερήσουν και φυσικα απολυτη καθυστερηση πληρωμών... Εδω σε εξοικονομω γνωστού εστειλαν 5 μειλ ελλείψεων, με το 5ο να ειναι αδειο, να μην εχει πλεον ελλειψεις, απλα για να τον καθυστερησουν στην πληρωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, s98i είπε

Καλησπέρα, έλαβε κάνεις σας email από τον ΟΑΕΔ; Γιατί μου ήρθε εμένα ότι η αίτηση για τροποποιητική πέρασε στον προϊστάμενο 

το ιδιο κ σε εμας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...