Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, σήμερα ο ΟΑΕΔ μου έστειλε το παρακάτω μύνημα, γνωρίζει κάποιος τι σημαίνει αυτό; 

Είχα υποβάλει αίτημα τροποποίησης.

 

Καλημέρα,

σας γνωρίζουμε ότι το αίτημα τροποποίησης που υποβάλατε στο ΠΣΚΕ για τη δράση «Πρόγραμμα επιχορήγησης επιχειρηματικών πρωτοβουλιών απασχόλησης νέων ελεύθερων επαγγελματιών ηλικίας 18 έως 29 ετών με έμφαση στις γυναίκες», αξιολογείται από τον Προϊστάμενο του αρμόδιου ΚΠΑ2 και με βάση το αποτέλεσμα της αξιολόγησης θα συμπεριληφθείτε στον συμπληρωματικό πίνακα κατάταξης.

Εφόσον η αίτησή σας εμπεριέχεται στον πίνακα των εγκεκριμένων αιτήσεων, θα ενταχθείτε στην δράση με απόφαση του Διοικητή του ΟΑΕΔ ώστε να μπορείτε να υποβάλετε το αίτημα καταβολής ενίσχυσης για την α΄δόση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 950
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Βασίλης20 είπε

Καλησπέρα σας, σήμερα ο ΟΑΕΔ μου έστειλε το παρακάτω μύνημα, γνωρίζει κάποιος τι σημαίνει αυτό; 

Είχα υποβάλει αίτημα τροποποίησης.

 

Καλημέρα,

σας γνωρίζουμε ότι το αίτημα τροποποίησης που υποβάλατε στο ΠΣΚΕ για τη δράση «Πρόγραμμα επιχορήγησης επιχειρηματικών πρωτοβουλιών απασχόλησης νέων ελεύθερων επαγγελματιών ηλικίας 18 έως 29 ετών με έμφαση στις γυναίκες», αξιολογείται από τον Προϊστάμενο του αρμόδιου ΚΠΑ2 και με βάση το αποτέλεσμα της αξιολόγησης θα συμπεριληφθείτε στον συμπληρωματικό πίνακα κατάταξης.

Εφόσον η αίτησή σας εμπεριέχεται στον πίνακα των εγκεκριμένων αιτήσεων, θα ενταχθείτε στην δράση με απόφαση του Διοικητή του ΟΑΕΔ ώστε να μπορείτε να υποβάλετε το αίτημα καταβολής ενίσχυσης για την α΄δόση.

Ναι ήρθε και σε εμάς.. προχωράνε την τροποποιητική 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σας μέρα ευχαριστώ για την απάντηση, γράφει ακριβώς το ίδιο και σε εσάς;

Έχω κάνει μια αλλαγή σε κάποια δεδομένα τις αίτησης, και με ανησυχεί το ότι γράφει ότι θα συμπεριληφθω στον συμπληρωματικό πίνακα κατάταξης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Βασίλης20 είπε

Καλή σας μέρα ευχαριστώ για την απάντηση, γράφει ακριβώς το ίδιο και σε εσάς;

Έχω κάνει μια αλλαγή σε κάποια δεδομένα τις αίτησης, και με ανησυχεί το ότι γράφει ότι θα συμπεριληφθω στον συμπληρωματικό πίνακα κατάταξης.

όλοι κάναμε τροποποιήσεις στην αίτηση μην αγχώνεσαι έτσι έπρεπε.. το ίδιο είναι και σε εμάς.. Καλημέρα

Επεξ/σία από s98i
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά!! Εμένα μετα απο μια αλλαγή στην τρόπο ποιητική που έπρεπε να κάνουμε ευτυχώς μέσα στο ΠΣΚΕ γράφει εγγκεκριμςνο αίτημα τροποποίησης.   Email ακόμα να ερθει όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Helenaki93 είπε

Χρόνια πολλά!! Εμένα μετα απο μια αλλαγή στην τρόπο ποιητική που έπρεπε να κάνουμε ευτυχώς μέσα στο ΠΣΚΕ γράφει εγγκεκριμςνο αίτημα τροποποίησης.   Email ακόμα να ερθει όμως.

καλημέρα και χρόνια πολλά!!! Email ούτε εμένα μου ήρθε.. λογικά όταν τελειώσουν όλες τις αιτήσεις θα φύγει ένα αυτόματο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα. Γιατί είδα παραπανω οτι ήρθε σε κάποιο άτομο email ότι η τρόπο ποιητική του πέρασε σε προϊστάμενο. Αλλανσε μένα ενω λέει εγκεκριμένο αίτημα, δεν μου ηρθε αυτό το email. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Helenaki93 είπε

Κατάλαβα. Γιατί είδα παραπανω οτι ήρθε σε κάποιο άτομο email ότι η τρόπο ποιητική του πέρασε σε προϊστάμενο. Αλλανσε μένα ενω λέει εγκεκριμένο αίτημα, δεν μου ηρθε αυτό το email. 

δεν σου ήρθε εσένα ότι περνάει στον προϊστάμενο για έγκριση? Γιατί ο προϊστάμενος εγκρίνει τις τροποποιητικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s98i είπε

δεν σου ήρθε εσένα ότι περνάει στον προϊστάμενο για έγκριση? Γιατί ο προϊστάμενος εγκρίνει τις τροποποιητικές

Οχι ΔΕν μου ήρθε. Αλλά μέσα στο ΠΣΚΕ γράφει ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΙΤΗΜΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Helenaki93 είπε

Οχι ΔΕν μου ήρθε. Αλλά μέσα στο ΠΣΚΕ γράφει ΕΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΙΤΗΜΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ.

 

Μήπως πήγε στα σπαμ? Αφού εγκρίθηκε αυτό έχει σημασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Helenaki93 είπε

Μαλλον κάτι Τέτοιο θα έγινε.  Ναι όντως.. Για να προχωρήσουμε στο αίτημα καταβολής λόγικα θα μας ερθει ενημέρωση;

Ποιος ξέρει.. εγώ τυχαία είχα βρεί ότι άνοιξε η τροποποιητική και τώρα τα ελέγχω μια με δυο φορές την εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sunlight-knight είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Πότε είχες υποβάλλει την τροποποίηση; Ημερομηνία;

Καλημέραααα χρόνια πολλά.. 14/10 την είχα υποβάλλει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...