Προς το περιεχόμενο

δεν κανει boot το λαπτοπ δεν μπορω να περασω τα 10αρια


BrouX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα εχω ενα λαπτοπ toshiba 10ετιας shatellite c660d -16f με windows 7 το λαπτοπ ανοιγε κανονικα ωσπου την ημερα που πηγα να του κανω format δεν ανοιγε μου εδειχνε

pxe-e61 media test failure check cable

pxe-mof exiting pxe rom

reboot and select proper boot device or insert boot media in selected bott device and press a key

οταν εκανα boot με το στικακι που ειχα περασει τα 10αρια κανονικα "ετρεξε" και εκει που πατουσα επομενο επομενο στην επιγογη προσαρμοσμενη εγκατασταση  μου αναγνωριζει τον δισκο ως ελευθερο 500gb free και δεν με αφηνει να κανω δημιουργια μου πεταει error : τα windows δεν ειναι δυνατο να εγκατασταθουν σε αυτον τον δισκο. το υλικο αυτου του υπολογιστη ενδεχεται να μην υποστηριζει την εκκινηση σε αυτον τον δισκο. βεβαιωθειτε οτι ο ελεγκτης δισκου ειναι ενεργοποιημενος στο μενου του bios του υπολογιστη

σφαλμα 0χ80070017 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίσκος και από μένα.

Βάλε έναν ssd, έστω και 120άρη (τον έχω δοκιμάσει σε πολλά λάπτοπ και είναι μια χαρά) και δεν θα ξαναγυρίσεις ποτέ σε μηχανικό δίσκο για λειτουργικό.

Επεξ/σία από micos000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Δίσκος και από μένα.

Βάλε έναν ssd, έστω και 120άρη (τον έχω δοκιμάσει σε πολλά λάπτοπ και είναι μια χαρά) και δεν θα ξαναγυρίσεις ποτέ σε μηχανικό δίσκο για λειτουργικό.

 

5 ώρες πριν, jim_p είπε

Μηπως ο σκληρος σου πεθανε?

μαλλον μας αφησε ο δισκος..ολοι οι ssd μπαινουν η υπαρχουν συγκεκριμενοι;(τυπος π.χ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...