Προς το περιεχόμενο

«Το Xbox παντού» είναι το όραμα της Microsoft για το μέλλον του gaming


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, WolvesInTheThroneRoom είπε

H διαφορά μας ειναι πως εγω το "fanboy", παρ΄οτι εχω δηλώσει πολλάκις στο forum την προτιμησή μου στο ΧΒΟΧ, δεν ξημεροβραδιάζομαι στα θεματα του PS5 να κράζω και να ειρωνευομαι. Εκτος αν θεωρεις οτι το post σου ηταν κομματι της συζητησης και οχι blind fanboyism για ενα καταναλωτικό προιον.

Το ακουσαμε και αυτο. Δεν ηξερα οτι ξημεροβραδιαζομαι στα θεματα του ps κραζοντας το xbox. Το ποστ μου ηταν εντος θεματος, αντιθετως εσυ "επιτεθηκες" στο ποστ μου.

5 λεπτά πριν, WolvesInTheThroneRoom είπε

Κάποιοι αγοράζετε με βάση ποιο πουλάει περισσοτερο ώστε να την πειτε σε αγνωστους. Οπως γουστάρει ο καθενας

Ε μαλλον ειμαστε προβατα. Απο οτι φαινεται ομως το ps καταφερε 2πλασιες πωλησεις σε σχεση με το xbox 🤷‍♂️

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, hexenlord είπε

Τα λεμε χριστουγεννα 2022. Οταν ακομη και συ θα εχεις αγορασει χβοχ. Ακομη και ας μην το παραδεχεσαι.

αφου δεν χρειαζεται η κονσολα...μπερδευτηκα τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Το ακουσαμε και αυτο. Δεν ηξερα οτι ξημεροβραδιαζομαι στα θεματα του ps κραζοντας το xbox. Το ποστ μου ηταν εντος θεματος, αντιθετως εσυ "επιτεθηκες" στο ποστ μου.

Ε μαλλον ειμαστε προβατα. Απο οτι φαινεται ομως το ps καταφερε 2πλασιες πωλησεις σε σχεση με το xbox 🤷‍♂️

Και η Nicky Minaj έχει περισσότερες πωλήσεις album από Metallica και Maiden μαζί. Your point; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tι τους λες τωρα μωρε @chrisgewrgi ασ τους να μετρανε πωλησεις κονσολας ας ειναι κ πενταπλασιες παραπανω 😂 Οταν εγω θa παιζω το forza , halo, hellblade, avowed day one δωρεαν στην ουσια στο game pass αυτοι θa πληρωνουν 80ε για το gran turismo , uncharted ,last of us ,god of war! Αλλα αυτοι θα εχουν κερδισει γιατι πουλησε παραπανω το πλεστεσιο5 . Η microsoft δεν θελει να πουλαει κονσολες προτιμαει να πουλαει συνδρομες και dlc . Aπο κει παιρνει το χρημα και οχι απο μια κονσολα που κοστιζει 499ε κ την πουλας 500ε

Αντι να χαρειτε που με μια smart tv μια 50αρα κοσμοτε κ ενα gamepad θα παιζετε παιχνιδαρες λετε παλι τα δικα σας. Για πλεστεσια και εξκλουσιβ που παιρνουν 90αρια στα metacritic και ξεχνιουντε σε μια εβδομαδα η πουλανε 5-6 εκ κοπιες σε βαση 110εκ χρηστων... Ο τροχος γυρισε αλλα δεν τον γυρισε η Βασια Τριφυλλη τον γυρισε ο Φιλ Σπενσερ 😉

💚                                                                                                        erxomacte 2021 xbox for the win                                                                                                                                              💚

 

Επεξ/σία από malias4
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malias4 είπε

Tι τους λες τωρα μωρε ασ τους να μετρανε πωλησεις κονσολας ας ειναι κ πενταπλασιες παραπανω 😂 Οταν εγω θa παιζω το forza , halo, hellblade, avowed day one δωρεαν στην ουσια στο game pass αυτοι θa πληρωνουν 80ε για το gran turismo , uncharted ,last of us ,god of war! Αλλα αυτοι θα εχουν κερδισει γιατι πουλησε παραπανω το πλεστεσιο5 . Η microsoft δεν θελει να πουλαει κονσολες προτιμαει να πουλαει συνδρομες και dlc . Aπο κει παιρνει το χρημα και οχι απο μια κονσολα που κοστιζει 499ε κ την πουλας 500ε

Αντι να χαρειτε που με μια smart tv μια 50αρα κοσμοτε κ ενα gamepad θα παιζετε παιχνιδαρες λετε παλι τα δικα σας. Για πλεστεσια και εξκλουσιβ που παιρνουν 90αρια στα metacritic και ξεχνιουντε σε μια εβδομαδα η πουλανε 5-6 εκ κοπιες σε βαση 110εκ χρηστων... Ο τροχος γυρισε αλλα δεν τον γυρισε η Βασια Τριφυλλη τον γυρισε ο Φιλ Σπενσερ 😉

💚                                                                                                        erxomacte 2021 xbox for the win                                                                                                                                              💚

 

Κοιτα να δεις ρε παιδάκι μου που και παγκοσμίως προτιμουν την ποιότητα απο την σαβούρα. Πως γίνεται να είναι ολοι λάθος??????. Όπως λέει και ο λαός "Οπου ακούς πολλά κεράσια, κρατα μικρό καλάθι"

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εδω βγηκε ο Phil να κατηγορησει την Sony, δεν θα κανω εγω το ιδιο ως καταναλωτης για το xbox?

Επισης, fanboyλικι? Αν πιστευεις οτι τα exclusives της sony ειναι κατωτερα απο της ms, τοτε ισως να εισαι και εσυ fanboy της ms

Σου μιλαει ένας μέγας λάτρης των περισσότερων exclusives της Sony και σου λέω ότι η Sony δεν έχει 1st person shooter αντάξιο του Halo,shooter αντάξιο του Gears Of War,metroidvania αντάξιο των επικών ori,arcade racer που να πλησιάζει έστω στο ελάχιστο το επικό forza horizon η για πιο sim το Motorsport (ας ελπίσουμε να αναβιώσει το λατρεμένο gran tourismo), multiplayer σα το Sea of thieves και strategy σα το gear tactics.Οπως βλέπεις, έχει παιχνίδια που δε τα έχει το ps όπως και το ps έχει παιχνιδαρες που δε τις έχει η ms.Σταματηστε εσείς οι sonaκηδες ρε γαμωτο να νομίζετε ότι με ένα playstation έχετε παίξει τα πάντα.

  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Παμε αλλη μια.

xbox: πας για το pass και για τον αριθμο των games που προσφερει

ps: πας ξεκαθαρα για τα ιδια τα games που προσφερει

Οποτε phil και λοιποι που θα μπειτε στο θεμα, οσοι αγορασαμε ps το καναμε γιατι επιλεξαμε quality over quantity :) 

Ο fanboysmos σε όλο του το μεγαλείο. Δεν βλέπουν πέρα από τη μύτη τους.  BTW για πια παιχνίδια μιλάτε γιατι ακόμα Cross genn παίζεται . Κατοχως ps1 ps2 ps3 ps4 The end 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...