Προς το περιεχόμενο

Corsair K60 PRO RGB Gaming Keyboard [email protected]


overmind7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλύτερη τιμή σκρουτζ είναι 89 ευρώ. https://www.skroutz.gr/s/25980668/Corsair-K60-Pro-RGB-Cherry-Viola-Ελληνικό.html

 

Η έκπτωση βγαίνει με την προσθήκη του κωδικού CORSAIR33  στο checkout.

 

Αν σας βγαινει τρελο νουμερο π.χ 500, παρτε τηλεφωνο,θα σας την περασουν την παραγγελια. Εχει γινει λαθος προφανως

Επεξ/σία από overmind7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το link είναι αυτό:
https://www.you.gr/ypologistes-perifereiaka/perifereiaka/pliktrologia/gaming-keyboard-corsair-k60-pro-rgb-mechanical-che

O κωδικός είναι ο CORSAIR33.

Και ενώ φαίνεται όταν βάζεις στο κουπόνι ότι είναι -30€ δε το βγάζει τελικά στο σύνολο. Βέβαια ο topic starter λέει "παρτε τηλεφωνο,θα σας την περασουν την παραγγελια. Εχει γινει λαθος προφανως" οπότε ίσως να προχωρήσει για κάποιους.

 

image.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο του θεματος (χωρις την εκπτωση) εναντι ενος Razer Ornata V2 Ελληνικό που εχει και armrest και ειναι στα 86 ευρω αξιζει καλυτερα? Γιατι αν παρεις ενα καλο armrest θεωρω θα καταληξεις στο ιδιο συνολικό κοστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sebu είπε

Αυτο του θεματος (χωρις την εκπτωση) εναντι ενος Razer Ornata V2 Ελληνικό που εχει και armrest και ειναι στα 86 ευρω αξιζει καλυτερα? Γιατι αν παρεις ενα καλο armrest θεωρω θα καταληξεις στο ιδιο συνολικό κοστος.

αναλογα το τι θες
το K60 pro ειναι μηχανικα
ενω το Ornata ειναι hybrid mecha-membrane

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εχω ενα Logitech K350 που εχει φαει τα ψωμακια του και δειχνει τα χρονια του. θα δω διαφορα με καποιο εκ των δυο?

χρηση πιο πολυ καταχωρηση πχ γραψιμο, ιντερνετ και περιστασιακο gaming ελαφρυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι να δοκιμάσεις μηχανικό πριν κάνεις την μετάβαση καθώς θα σου φανεί περίεργο στην αρχή σίγουρα.
Προσωπικά από όταν (ξανά)γύρισα σε μηχανικά, πριν καμιά 5ετία, δε το βλέπω να φεύγω ποτέ αλλά γούστα είναι αυτά... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Themos3 είπε

Καλά είναι να δοκιμάσεις μηχανικό πριν κάνεις την μετάβαση καθώς θα σου φανεί περίεργο στην αρχή σίγουρα.
Προσωπικά από όταν (ξανά)γύρισα σε μηχανικά, πριν καμιά 5ετία, δε το βλέπω να φεύγω ποτέ αλλά γούστα είναι αυτά... 

αναλογα - εγω εχω θεμα οταν κανει teams meeting- κανει θορυβο το blue switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολη η δοκιμη γιατι δεν εχω καποιο γνωστο/φιλο που να εχει. Οι περισσοτεροι δεν ασχολουνται και αγοραζουν οτι ειναι ευκολοτερο/οικονομικοτερο ή ηρθε μαζι με το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...