Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστα data για 30 ημερες, whats up με 9,90€ στο app


disturb3d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άκυρο το βρήκα έχουν 4.7gb. (Της  Wind τα 20gb  έχουν με περιαγωγή κάποιο ποσό δεδομένων;)

Επεξ/σία από fou
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, samsunglife είπε

Μπορείς να το ενεργοποιησεις παραπάνω από μία φορά; γιατί το θέλω για Ιούλιο και Αύγουστο! 

Αφου λεει ενεργοποιήσεις ,πληθυντικός ,είναι για πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/6/2021 στις 11:14 ΠΜ, samsunglife είπε

Μπορείς να το ενεργοποιησεις παραπάνω από μία φορά; γιατί το θέλω για Ιούλιο και Αύγουστο! 

Σε αντίστοιχη ερώτηση είπαν ότι: «η προσφορά ισχύει έως και 31/08 και μπορείς να την ενεργοποιήσεις όσες φορές θέλεις, μέσα από το What's up app ή με δωρεάν αποστολή sms με το λεκτικό UNL στο 1330 .»

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρετε και τις ταχύτητες σας πριν και μετά. Πριν το απεριόριστο του ΣΚ είχα 350mbps download. Μόλις ενεργοποιήθηκε το απεριόριστο του ΣΚ χτύπησε 25-30mbps max και είδα και 8mbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mute_ είπε

Τσεκαρετε και τις ταχύτητες σας πριν και μετά. Πριν το απεριόριστο του ΣΚ είχα 350mbps download. Μόλις ενεργοποιήθηκε το απεριόριστο του ΣΚ χτύπησε 25-30mbps max και είδα και 8mbps

Το έγραψα και πριν, λογικό γιατί το έχουν ενεργοποιήσει άλλοι τόσοι. Μπορείτε να κάνετε ένα τεστ μετά τις 3 το βράδυ, λογικά θα είσαι στις παλιές ταχύτητες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν υπαρχουν κοφτες ειναι καθαρα θεμα συμφορησης του δικτυου οπως εγραψαν πιο πανω.εδω πατρα μετα τις 18.00 το δικτυο δεν γονατιζει ,αλλα πεφτει αισθητα η ταχυτητα --βεβαια δεν εχω κανει μετρησεις,αλλα με απλο σερφαρισμα φαινεται η διαφορα ειδικα στα pings

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με την ανανεωση εχετε θεμα ? προσπαθω απο χθες να βαλω χρηματα και δεν γινεται ειτε μεσω καρτας ειτε μεσω paypal και απο την εφαρμογη και απο web 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, axidousgr είπε

παιδια με την ανανεωση εχετε θεμα ? προσπαθω απο χθες να βαλω χρηματα και δεν γινεται ειτε μεσω καρτας ειτε μεσω paypal και απο την εφαρμογη και απο web 

 

και εγω ζοριστικα πριν 1-2 μερεςπου προσπαθουσα, τα καταφερα αλλα εκανα κανα 15λεπτο προσπαθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το περασα με paypal αλλα εβαλα της Εθνικης και το περασε , ισως να ηταν τυχαιο ? παντως το θεμα ανανεωσης εχει πολλες φορες θεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...