Προς το περιεχόμενο

EURO 2021


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπα ξεκάθαρα υποστήριζαν από την αρχή την Γαλλία οι σπικερ.

Ελπίζω να πάρει φέτος το euro κάποια σοβαρή ομάδα και όχι το έκτρωμα της Γαλλίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, The_Judas said:

μπα ξεκάθαρα υποστήριζαν από την αρχή την Γαλλία οι σπικερ.

Ελπίζω να πάρει φέτος το euro κάποια σοβαρή ομάδα και όχι το έκτρωμα της Γαλλίας.

Εκτος απ τον Καρπετοπουλο που εντοπισε κιολας οτι της λειπει "Γερμανικοτητα" :P 

Εισαι αδικος με την Γαλλια. Πολυ ποιοτικη ομαδα και χθες την ετρεξε τη Γερμανια. Το κωλοβαρεσε για μεγαλο διαστημα, αλλα σαν συνολο, δειχνει πιο δεμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ υποστηρίζω Γαλλία ,

Όμως περίμενα καλύτερο παιχνίδι κι από τις δύο ομάδες.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν σούπα.Απο εκεί ο σχολιασμός ήταν το λιγότερο Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Σ ,και η διαιτησία κατώτερη των προσδοκιών.Για μένα ήταν καθαρό πέναλντι πανω στο mbappe και τα δύο οφσάιντ που δόθηκαν σε benzema,mbappe ,δόθηκαν με καθυστέρηση.Στο οφσάιντ που δόθηκε στην φάση που ο mbappe βάζει το γκολάκι ,έχω ένσταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Εισαι αδικος με την Γαλλια. Πολυ ποιοτικη ομαδα και χθες την ετρεξε τη Γερμανια. Το κωλοβαρεσε για μεγαλο διαστημα, αλλα σαν συνολο, δειχνει πιο δεμενη

Δεν έχω δει άλλο ματς και δε θέλω να είμαι άδικος, αλλά αυτό που είδα από Γαλλία μου θύμισε ΟΛΑ τα κακά και τα μίζερα της Μπαρτσελόνα επί Πεπ χωρίς το μεράκι, την δεξιοτεχνία και τον σκοπό.

Από την άλλη και η Γερμανία χλιαρότατη. Θεωρώ δίκαιη την ήττα, ανεξάρτητα από το πόσο φαιδρή ήταν η διαιτησία.

Για τους εκφωνητές τα έχετε πει ήδη όλα, μόνο το χρούτσουχρούτσου από το ξύσιμο στα @@ τους δεν ακούγαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω, μου κάνει εντύπωση που άνθρωποι απ τον χώρο του ποδοσφαίρου είναι τόσο ακατάλληλοι. Δεν είναι ότι έβαλαν τυχαίους ρεπόρτερ να κάνουν μετάδοση. Αθλητικογραφους έβαλαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παίρνω όρκο, οτι η εικόνα του Ant1 (του απλού, όχι του HD) μέσω Nova, είναι ίδια και απαράλακτη από την δεκαετία του '90. Πραγματικά, πήρε τα δικαιώματα το χειρότερο κανάλι. Δεν ξέρω αν φταίει η Nova, αλλά πραγματικά η εικόνα είναι η χειρότερη δυνατή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ τελευταία αγωνιστική των ομίλων που τα παιχνίδια γίνονται ταυτόχρονα, δε θα έχουμε τη δυνατότητα να δούμε και τα δύο παιχνίδια, μιας και ο Αντ1 έχει ένα μόνο κανάλι - ΕΡΤ και πάλι ΕΡΤ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Δεν ξέρω, μου κάνει εντύπωση που άνθρωποι απ τον χώρο του ποδοσφαίρου είναι τόσο ακατάλληλοι. Δεν είναι ότι έβαλαν τυχαίους ρεπόρτερ να κάνουν μετάδοση. Αθλητικογραφους έβαλαν

Διάβασα χθες τη συνέντευξη του Καστίγιο στο gazzetta. Έχει μια ολόκληρη παράγραφο που λέει αυτό το πράγμα ακριβώς, ότι στην Ελλάδα οι δημοσιογράφοι δεν ξέρουν από ποδόσφαιρο γιατί δεν έχουν παίξει και είναι και λογικό. Για αυτόν ακριβώς το λόγο και στα ξένα κανάλια τον σχολιασμό δεν τον κάνουν οι δημοσιογράφοι αλλά παλαίμαχοι παίκτες. Οι δημοσιογράφοι απλά μεταδίδουν τον αγώνα.

Στην Αγγλία βάζουν τον Ferdinand και τον Neville και εδώ τον Καρπετόπουλο. Γελάνε και τα τσιμέντα.

***Edit: Μόλις τώρα πήγα στο site να δω το ματς και δεν σε αφήνουν οι σιχαμένοι αν δεν κάνεις εγγραφή.

Επεξ/σία από golden33
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, golden33 said:

δεν ξέρουν από ποδόσφαιρο γιατί δεν έχουν παίξει

Να σου πω κατι ομως, ουτε ο Μουρινιο εχει παιξει μπαλα και για μια περιοδο ηταν ο κορυφαιος προπονητης. Ουτε αρκετες γυναικες εχουν παιξει μπαλα, αλλα εχω ακουσει γυναικα να μιλαει για αγωνα και να στο κανει το ματς φύλλο και φτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Να σου πω κατι ομως, ουτε ο Μουρινιο εχει παιξει μπαλα και για μια περιοδο ηταν ο κορυφαιος προπονητης. Ουτε αρκετες γυναικες εχουν παιξει μπαλα, αλλα εχω ακουσει γυναικα να μιλαει για αγωνα και να στο κανει το ματς φύλλο και φτερο. 

Ε καλά ο Μουρίνιο δεν έπαιξε μπάλα αλλά ήταν βοηθός πόσα χρόνια. Ασχολήθηκε δλδ. Δεν είναι ότι όποιος δεν παίξει είναι αυτομάτως άσχετος απλά πρέπει να ασχοληθείς σε βάθος. Κάτι που οι εδώ δημοσιογράφοι δεν κάνουν. Ασχολούνται επιφανειακά και ιντριγκαδόρικα μόνο.

Υπάρχουν βέβαια κάποιοι που φαίνεται ότι ξέρουν όπως ο Σπυρόπουλος ή ο Σωτηρακόπουλος για παράδειγμα. Αλλά είναι λίγοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Να σου πω κατι ομως, ουτε ο Μουρινιο εχει παιξει μπαλα

Ποδοσφαιριστής ήταν ο Μουρίνιο, απλά όχι σε κορυφαίο επίπεδο - μέσος έπαιζε, απλά είναι ωραίο το παραμυθάκι πως από μεταφραστής έγινε προπονητής...

Years Team Apps (Gls)
1980–1982 Rio Ave 16 (2)
1982–1983 Belenenses 16 (2)
1983–1985 Sesimbra 35 (1)
1985–1987 Comércio e Indústria 27

(8)

Επεξ/σία από djcat
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαγγελματικό ποδόσφαιρο δεν έπαιξε ποτέ. Όπως και ο Σάρι.  Κανένα παραμυθάκι, απλά η αλήθεια είναι. Τεσπα, μην κλειδωθεί κι αυτό, κρίμα είναι. Ας έχουμε ενα θέμα να συζητάμε για μπάλα έστω και για 20 μέρες ακόμα χοντρικά

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...