Προς το περιεχόμενο

EURO 2021


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Επαγγελματικό ποδόσφαιρο δεν έπαιξε ποτέ. Κανένα παραμυθάκι, απλά η αλήθεια είναι. Τεσπα, μην κλειδωθεί κι αυτό, κρίμα είναι. Ας έχουμε ενα θέμα να συζητάμε για μπάλα έστω και για 20 μέρες ακόμα χοντρικά

https://www.sport24.gr/football/special-paichtaras.8013488.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

 

To σταματάω εδώ - η Ρίο Άβε το 1981-1982 βγήκε 5η στην πρώτη εθνική Πορτογαλίας, τώρα αν ήταν επαγγελματικό ποδόσφαιρο ή οχι, δεν το ξέρω. Οι άλλες ομάδες ήταν Β΄εθνικής Πορτογαλίας.

Ο Μαουρίτσιο Σάρι δεν έχει παίξει ποτέ ποδόσφαιρο - μόνο ερασιτεχνικά εντελώς.

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν παιζει να εχω ξανακουσει χειροτερο σπικαζ σε αγωνα στην ζωη μου.Ολη την ωρα ποταμια μ....κιας με τον εναν να προσπαθει και καλα να την πει στον αλλον λεγοντας ακομα χειροτερη π..πα.

Με την Αγγλια γελαει και οι πετρες.Μεχρι την γωνια κ παλι κ πολυ της ειναι.Μιλαμε για ομαδα που ο καλυτερος παιχτης μεχρι τωρα ειναι ο Ταιρον ο Μιγκς.Δεν εχει κανει ουτε υποψια σωστης φασης για γκολ.

Επεξ/σία από alimentas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, alimentas είπε

Δεν παιζει να εχω ξανακουσει χειροτερο σπικαζ σε αγωνα στην ζωη μου.Ολη την ωρα ποταμια μ....κιας με τον εναν να προσπαθει και καλα να την πει στον αλλον λεγοντας ακομα χειροτερη π..πα.

Με την Αγγλια γελαει και οι πετρες.Μεχρι την γωνια κ παλι κ πολυ της ειναι.Μιλαμε για ομαδα που ο καλυτερος παιχτης μεχρι τωρα ειναι ο Ταιρον ο Μιγκς.Δεν εχει κανει ουτε υποψια σωστης φασης για γκολ.

Νομίζω είσαι λίγο άδικος. Οι βαθιές πάσες στην πλάτη της άμυνας δεν ήταν και τοοοοσο κακές. Προσωπικά μου είναι συμπαθής η Αγγλία, έχει κάποιες μονάδες (Foden, Sterling, Kane) που μπορούν να κάνουν μια διαφορά. Αλλά δε βλέπω να πηγαίνει μακριά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Ιταλία μου αρεσε φέτος.

Η Γερμανία μια από τα ίδια, προσπαθεί να παίξει ορθολογικα αλλά δεν έχει επίθεση και ταλέντο τσ τελευταία χρόνια.

Οι Άγγλοι επίσης πολύ μέτρια ομάδα.

Η Γαλλία έχει καλη ομάδα αλλά το ποδόσφαιρο τους δεν βλέπεται. Μόλις έφαγε και το γκολ απο την Ουγγαρία, 0-1.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Η Ιταλία μου αρεσε φέτος.

Η Γερμανία μια από τα ίδια, προσπαθεί να παίξει ορθολογικα αλλά δεν έχει επίθεση και ταλέντο τσ τελευταία χρόνια.

Οι Άγγλοι επίσης πολύ μέτρια ομάδα.

Η Γαλλία έχει καλη ομάδα αλλά το ποδόσφαιρο τους δεν βλέπεται. Μόλις έφαγε και το γκολ απο την Ουγγαρία, 0-1.

Είσαι άδικος.Το γκολ καθαρά απο αντεπίθεση ήταν.Οκ δεν παίζει την μπάλα ,αλλά έχει κάνει ευκαιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Γαλλοι ειναι για τελικο, αν οχι για κατακτηση. Και σημερα παρα το σκορ, μια ομαδα υπηρχε στο γηπεδο. Κερι στον Εμπαπε που δεν την εβρισκε να αναψουν οι Ουγγροι :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καταιγιστική η Γερμανία, δεν το περίμενα. 1-4 την Πορτογαλία στο 65'.

Όλα ανοιχτά πλέον στον όμιλο. Μέχρι και η Ουγγαρία μπορεί να περάσει θεωρητικά.

Η λογική λέει μάλλον Γερμανία-Γαλλια με τα σημερινά δεδομένα. Δεν ξεγραφω την Πορτογαλία αλλά με αυτή την άμυνα δύσκολα θα κερδίσουν την Γαλλία.

 

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...