Προς το περιεχόμενο

Πρόστιμο ΟΑΣΘ


dodecagonyt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ετσι είναι,πάντα οι άλλοι φταίνε!!!

 

Οχι ολοι φταίμε.Και αυτοι που τρωνε το βοδι και αυτοι που τρωνε την ουρα μονο.Το θεμα ειναι οτι παντα την πληρωνουν αυτοι που τρωνε την ουρα και τούς άλλους δεν τούς πειραζει κανείς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, OxiGiannisGiannakis είπε

Πολυ λαθος το σκεπτικο σου. Επειδη κλεβουν οι αλλοι γιατι να μην το κανω κι εγω. Καπως ετσι εφτασε η χωρα εδω που εφτασε.

Κάποτε παλιά θα συμφωνούσα. Τώρα όχι... Μια χαρά είναι το σκεπτικό μου. Φτάνει πιά με τον σταυρό στο χέρι.

Επεξ/σία από piiii
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dodecagonyt είπε

λάθος το 12ψήφιο νούμερο από το πάσο.

δεν θα εχεις θεμα, αφου ολα τα αλλα ειναι σωστα θα πεις οτι εγραψε λαθος το νουμερο ο ελεκτης και ολα καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σείς άμα κάνετε παραποντια και σας πιάνουν φερθείτε σαν «άντρες» (ακόμα και γυναίκες αν είστε) θα νιώσετε καλά. Αν δεν έχεις να πληρώσεις πήγαινε και πες το ευθαρσώς. Δεν θα σου πάρουν το κεφάλι. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, OxiGiannisGiannakis είπε

Πολυ λαθος το σκεπτικο σου. Επειδη κλεβουν οι αλλοι γιατι να μην το κανω κι εγω. Καπως ετσι εφτασε η χωρα εδω που εφτασε.

Το θέμα είναι ότι πλέον δε μπορείς να πεις ότι κλέβουν. Δεν πληρώνουν με την ανοχή του κράτους, το οποίο μετακυλίει όλο το κόστος σε μία μερίδα των "πελατών", χωρίς κανένα ανταποδοτικό όφελος σε σχέση με τους μπαταχσήδες και προσφέροντάς τους όλο και χειρότερες υπηρεσίες. Αν φτάνει το πράγμα σε αυτό το βαθμό καλύτερα να μετακυλήσει όλο το κόστος στον κρατικό προϋπολογισμό.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...