Προς το περιεχόμενο

Diablo II: Resurrected


mordred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 hours ago, mphxths said:

Τι patch ? Τι προβλημα εχεις δηλ ?

Σε αλλα νεα , πηγα μια βολτα απο το twitch να δω τι κανουν οι streamers εκει περα... Το οτι εχουν φτασει lvl90 και φαρμαρουν hell , μεσα σε 3 μερες...το λες και καταντια. Ολοι κλασικα παιζουν sorceress και τρεχουν με teleport και καθαριζουν συγκεκριμενα bosses για drops... 
Απολαμβανουν παιχνιδι δηλ τωρα αυτοι ? Οκ θα μου πει καποιος streamers ειναι ... πρεπει να βγει ο επιουσιος... αλλα και παλι , ξεφτιλιζουν το παιχνιδι...

Ξεκινησα να παιζω nightmare , και δεν ξερω πως να στησω την sorceress... να την παω one-element build και να κλαιω σε πιθανα immunities ?  Ή να επενδυσω σε 2 elements και να ευχομαι να μην σκασει συνδυασμος τους σε immunity... δεν φτανουν οι ποντοι ρε γαμωτο ....

Αν παίζεις solo κάνε fire/ cold,  αλλιώς one element. 

Εγώ θα πάω για meteor build μάλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mphxths είπε

Τι patch ? Τι προβλημα εχεις δηλ ?

Σε αλλα νεα , πηγα μια βολτα απο το twitch να δω τι κανουν οι streamers εκει περα... Το οτι εχουν φτασει lvl90 και φαρμαρουν hell , μεσα σε 3 μερες...το λες και καταντια. Ολοι κλασικα παιζουν sorceress και τρεχουν με teleport και καθαριζουν συγκεκριμενα bosses για drops... 
Απολαμβανουν παιχνιδι δηλ τωρα αυτοι ? Οκ θα μου πει καποιος streamers ειναι ... πρεπει να βγει ο επιουσιος... αλλα και παλι , ξεφτιλιζουν το παιχνιδι...

Ξεκινησα να παιζω nightmare , και δεν ξερω πως να στησω την sorceress... να την παω one-element build και να κλαιω σε πιθανα immunities ?  Ή να επενδυσω σε 2 elements και να ευχομαι να μην σκασει συνδυασμος τους σε immunity... δεν φτανουν οι ποντοι ρε γαμωτο ....

Μα όλο το ζουμί στο "endgame" αυτό δεν ήταν πάντα? MF char runs σε Diablo/Baal μέχρι να σκάσουν drops. Δεν είναι D3 που είχε το πολύ καλό adventure mode. Εγώ για χαβαλέ έπαιζα 1 run each char, αλλά καταλαβαίνω αυτούς που αφιερώνουν 24ώρα (ή βγάζουν και μεροκάματο από αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ας μην μπερδευόμαστε. Η φάση, τότε το 2001, ήταν endless cow-lvl και Mephisto runs με όσο το περισσότερο MF πάνω μας. Απλά δεν σκοτώνεις, για όσους δεν γνωρίζουν, τον Cow King για να μπορείς να ξανανοίξεις το portal. Το λιώσιμο ξεκινάει μετά τα 90 lvl όπου προσπαθείς να βρεις το ίδιο item με αυτό που φοράς αλλά με καλύτερα stats.

1-80 lvl σε boostαραν σε μερικές ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα ο παπάρας να κάνω το first word ever, και αντί να τα βάλω στο Horadric τα έβαλα τα runes πάνω του!! 75k έκανε το socketed item που πήρα, ήθελα να φτιάξω ένα LEAF.

 

Παίζει κανένας πιο προχωρημένος καλός άνθρωπος να μου φιλοδωρήσει ένα HEL RUNE;

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, nevermore είπε

Σας ζηλεύω 😛

Εγώ ακόμη περιμένω το γαμωpatch από αυτήν την άχρηστη εταιρεία, μπας και μπορέσω να τρέξω το game...

Κατά τα άλλα ποτέ ξανά προπαραγγελία σε αυτά τα ζωάδια...

 

εγω ζητησα refund

4 μερες και να μην μπορεις καν να μπεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, screaming_trees είπε

Να ναι καλά ο θείος χαχαχ. Πρώτη φορά μου φέρνει παιχνίδι και δε νιώθω τύψεις 

Στη θέση σου δε θα χαιρόμουν τόσο πολύ. Η έκδοση που κυκλοφορεί με τον Ρώσικο ZloEmU server emu από πολλούς χαρακτηρίζεται σαν malware και botnet. Ακόμα και format θα έκανα just in case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, vpanos1 είπε

 

εγω ζητησα refund

4 μερες και να μην μπορεις καν να μπεις ?

Κατι κανεις λαθος. Εκτος την πρωτη μερα που ειχε καποια θεματα , εκτοτε παιζω κανονικα , ολη μερα καθε μερα.
 

6 ώρες πριν, Agmourk είπε

Αν παίζεις solo κάνε fire/ cold,  αλλιώς one element. 

Εγώ θα πάω για meteor build μάλλον. 

Μαλλον ετσι θα κινηθω.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mphxths είπε

Κατι κανεις λαθος. Εκτος την πρωτη μερα που ειχε καποια θεματα , εκτοτε παιζω κανονικα , ολη μερα καθε μερα.
 

Μαλλον ετσι θα κινηθω.
 

κανενα λαθος ειναι παρα πολλοι που εχουν το ιδιο προβλημα

https://us.forums.blizzard.com/en/d2r/t/game-doesnt-start-launching-then-game-crashes-avx-issues/5579

και τοσες μερες δεν εχουν κανει τιποτα να το διορθωσουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Log@n είπε

Από τα πιο άκυρα άρθρα που έχω διαβάσει.

Γιατί ρε συ?

Κινείται στα πλαίσια που κουβεντιάσαμε εκεί γύρω στην beta πριν λίγο καιρό, δεν αρέσει σε όλους μας. Αυτό γράφει και ο τυπάς, δεν είναι κακό να μην αρέσει κάτι εφόσον εκφράζεται κάποιος φυσιολογικά και όχι σαν ουγκανος. Δε το βρίσκω άκυρο, το παιχνίδι δείχνει/είναι ξεπερασμένο. Καλή η νοσταλγία αλλά οκ, περνάει ο χρόνος, νέες ιδέες θέλουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Γιατί ρε συ?

Κινείται στα πλαίσια που κουβεντιάσαμε εκεί γύρω στην beta πριν λίγο καιρό, δεν αρέσει σε όλους μας. Αυτό γράφει και ο τυπάς, δεν είναι κακό να μην αρέσει κάτι εφόσον εκφράζεται κάποιος φυσιολογικά και όχι σαν ουγκανος. Δε το βρίσκω άκυρο, το παιχνίδι δείχνει/είναι ξεπερασμένο. Καλή η νοσταλγία αλλά οκ, περνάει ο χρόνος, νέες ιδέες θέλουμε

Δε διαφωνω καθολου με αυτο που λες, το άρθρο όμως είναι απαράδεκτο. Ειναι αυτο τωρα σοβαρο review του D2? Να γκρινιαζει για το stamina? Ο "δημοσιογραφος" ουτε μεχρι το 10 lvl δεν θα εφτασε και κανει μπαμ οτι ΔΕΝ επαιξε το παιχνιδι. Και επισης...να τον κανει να νοσταλγει το D3?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilos είπε

Στη θέση σου δε θα χαιρόμουν τόσο πολύ. Η έκδοση που κυκλοφορεί με τον Ρώσικο ZloEmU server emu από πολλούς χαρακτηρίζεται σαν malware και botnet. Ακόμα και format θα έκανα just in case.

Καμια σχέση. Βρες μου κάποιον που έχει πάθει ζημιά από το συγκεκριμένο emu.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, screaming_trees είπε

Καμια σχέση. Βρες μου κάποιον που έχει πάθει ζημιά από το συγκεκριμένο emu.

 

Τι να σου πω. 😁 Ο ίδιος είχε παραδεχτεί ότι αν σε πιάσει να chetαρείς έχει την δυνατότητα να σου κάνει ακόμα και wipe το drive. Αν αυτό δεν είναι rootkit τότε τι είναι. Κι ο ίδιος παραδέχεται ότι από τη στιγμή που το κάνεις install, δε γίνεται uninstall μετά πλην format. Δε πολυασχολούμαι με δαύτους, απλά ήταν αστείο οι πειρατές να τιμωρούν τους κλέφτες. Δες r/CrackWatch για λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...