Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft κάνει tease τα Windows 11 κυκλοφορώντας 11-λεπτό βίντεο με τους ήχους εκκίνησης των Windows


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, nick_corobos είπε

 Τα τελευταια windows ελεγαν. Μαλλον τα πιο αποτυχημενα ηθελαν να πουν. Βασικα ψεματα τα 8 ηταν οτι χειροτερο εχω δει ποτε στη ζωη μου. 

Δεν είχες εμπειρία μιλενιουμ για αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

@Giorgos241 @vortex365 θα ήταν γαμάτο, αλλα η μλκ είναι οτι έχω να δω blue screen πάνω απο 10ετια τουλάχιστον... :( 

Εισαι πολυ τυχερος μαλλον.

Θα σου ανεβασω μετα να δεις blue screen που ειπε να εμπλουτιστει και με COD background

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Silverage είπε

Δεν έχω καταλάβει, τα windows 11 θα είναι update των windows 10 ή καινούριο λειτουργικο;

Το αν θα το ονομάσει 11, 10.x ή οτιδήποτε άλλο είναι καθαρά θέμα μάρκετινγκ. Δεν υπάρχει κάποιο αντικειμενικό κριτήριο που να υπαγορεύει το πότε έχουμε update ή νέα έκδοση. Ότι θέλει η εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται και ο παπάς . Ολο 10 και 10 κολλησε η βελονα ενω το Macos ανεβαινει και

προοδευει , το ιδιο και το Ubuntu χωρια το android και Ios . Σε λιγο τα win 10 θα ακουγονταν σαν αναχρονισμος .

Χμ και κατι απο τα παλιά εδω και πολλα χρονια εχει προαναγγελεθει ο αντικαταστατης του συστηματος αρχειων

- ntfs που εχει μεγαλωσει γενιές και γενιές . Κατα τα φαινομενα ουτε αυτη τη φορα θα εχουμε αλλαγη , ισως στα 12

που αυτη τη φορα δεν θα αργησουν .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό δεν είναι startup sound, αυτό είναι ακοόγραμμα σε ΩΡΛ!

Θα μπορούσε να έχει διαλέξει κάτι σαν αυτό https://youtu.be/lCCwBYcPads?t=69

Επεξ/σία από avpap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Agent_Orange είπε

@Giorgos241 @vortex365 θα ήταν γαμάτο, αλλα η μλκ είναι οτι έχω να δω blue screen πάνω απο 10ετια τουλάχιστον... :( 

Αν δεν παίζεις παιχνίδια, λογικό. Αλλιώς θα βαρεθείς να βλέπεις BSOD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...