Προς το περιεχόμενο

ΑΝΤ1 Υποχρεωτική εγγραφή για live streaming


godfather0991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Xejolontas είπε

Δεν γίνεται να δεις ματς αν δεν έχει σκορ και χρόνο? Ε το άκουσα κι αυτό 

Εντάξει είναι ίσως κάπως υπερβολικό αλλά εγώ ττον καταλαβαίνω. Πες ότι πας μια τουαλέτα, μπαίνεις αργοπορημένα σπίτι, ε τι θα περιμένεις να πουν οι εκφωνητές πόσο είναι το σκορ και σε ποιο λεπτό? 

Αλλά πέρα από αυτό, είναι δυνατόν ένα κανάλι να παίρνει τα δικαιώματα και να μην παίρνει το γραφικό του σκορ και του χρονόμετρου? Εγώ όταν θε΄λω να δω έναν αγώνα απαιτώ να έχει το σκορ και το χρονόμετρο όπως το έχουν σχεδόν όλα τα κανάλια στο εξωτερικό.

Αν δεν θέλουν να αναλάβουν το euro και να το δείξουν σωστά ας μην το πάρουν. Ο ANT1 μια ζωή αυτά έκανε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, Xejolontas είπε

Δεν γίνεται να δεις ματς αν δεν έχει σκορ και χρόνο? Ε το άκουσα κι αυτό 

Ναι φυσικα και δεν γινεται.

Καλα εκανες και το ακουσες γιατι δεν μπορεις ν'ακουσεις τιποτε αλλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας παρακαλώ μην ξεφεύγουμε! 

Πάει αυτό με το χρονόμετρο την έκαναν την γκάφα και την πλήρωσαν, νόμιζαν ότι εν έτη 2021 αυτά περνάνε!

Το θέμα μας είναι ότι τώρα θέλουν να αναγκα΄σουν πολύ κόσμο που βλέπει euro να εγγραφτεί στο site τους, γιατί μην μου πείτε ότι το έκαναν τυχαία!

Ακόμα και στο "Συχνές ερωτήσεις" επικεντρώνονται στο euro! Για πόσο .... μας περνάνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, godfather0991 είπε

Παιδιά σας παρακαλώ μην ξεφεύγουμε! 

Πάει αυτό με το χρονόμετρο την έκαναν την γκάφα και την πλήρωσαν, νόμιζαν ότι εν έτη 2021 αυτά περνάνε!

Το θέμα μας είναι ότι τώρα θέλουν να αναγκα΄σουν πολύ κόσμο που βλέπει euro να εγγραφτεί στο site τους, γιατί μην μου πείτε ότι το έκαναν τυχαία!

Ακόμα και στο "Συχνές ερωτήσεις" επικεντρώνονται στο euro! Για πόσο .... μας περνάνε!

Ειναι το δευτερο email που εστειλα μετα απο αυτο την πρωη μερα στον αγωνα με την Ιταλια και την Τουρκια.

Αν δεν τους ενοχλησουμε θα νομιζουν οτι εχουν και επιτυχια με αυτο που κανουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οσα ξέρει η γιαγια μου απο ιντερνετ τοσα ξερει και ο αντ1. μέχρι πριν μερικους μήνες ανέβαζε τα βίντεο στο κανάλι του σε 360p...

Ντροπή να ζητάς εγγραφή για κάτι που ειναι παντου δωρεάν, ακόμη και στην ιδια την δωρεάν τηλεόραση απο το '90.

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
59 minutes ago, godfather0991 said:

Δεν ανοίγω θέματα για να κράξω αλλά μερικές φορές το πως σκέφτονται τα ελληνικά κανάλια με ξεπερναέι!

Το ANT1 έκανε υποχρεωτική την εγγραφή στο site τους για να παρακολουθήσεις το live streaming...εν μέσω euro 2020... 

Για να παρακολουθήσεις ένα δωρεάν περιεχόμενο πρέπει να εισάγεις τα στοιχεία σου... Δεν φτάνει που δεν κάνουν σωστά την δουλειά τους, θέλουν και εγγραφή...

Υ.Σ. Και δεν συνδέεται κιόλας με κανέναν λογαριασμό 😂

691030620_Screenshot(156).png.d2b7f30dd281399f6e6d78ea9e4568e8.png

Αν πατήσεις "σύνδεση αργότερα" το live streaming παίζει κανονικά!

Φαντάζομαι πως αρχίζουν να κάνουν διάφορες δοκιμές μιας και από τη νέα τηλεοπτική σεζόν ο Αντ1 θα ξεκινήσει τη νέα του συνδρομητική πλατφόρμα με παλιές και νέες σειρές, εξτρά περιεχόμενο, κλπ. Για τις νέες σειρές ακούγεται πως θα υπάρχει και επιλογή να τις δει κάποιος μια εβδομάδα νωρίτερα από την κανονική προβολή τους στο ελεύθερο κανάλι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λέξη "ερασιτέχνες" είναι κομπλιμέντο. Μιλάμε για την χειρότερη κάλυψη διοργάνωσης που θυμάμαι στα σχεδόν 20 χρόνια που παρακολουθώ ποδόσφαιρο. Τις προάλλες η Δανία έπαιζε κανονικά κι αυτοί μας έδειχναν τον Λαμπρόπουλο.

Υ.Γ. Βερνίκο και Πουρουπου, σας ζητώ συγγνώμη για όλα.. Δεν ήξερα, γυρίστε πίσω

28 minutes ago, Xejolontas said:

Δεν γίνεται να δεις ματς αν δεν έχει σκορ και χρόνο? Ε το άκουσα κι αυτό 

Το παράξενο που είναι; Δηλαδή αν σηκωθώ να πάω να πιω λίγο νερό, ή να κατουρήσω, θα μπω μετά να γκουγκλάρω μην τυχόν κι έχασα κανα γκολ; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, billdanos είπε

Αν πατήσεις "σύνδεση αργότερα" το live streaming παίζει κανονικά!

Φαντάζομαι πως αρχίζουν να κάνουν διάφορες δοκιμές μιας και από τη νέα τηλεοπτική σεζόν ο Αντ1 θα ξεκινήσει τη νέα του συνδρομητική πλατφόρμα με παλιές και νέες σειρές, εξτρά περιεχόμενο, κλπ. Για τις νέες σειρές ακούγεται πως θα υπάρχει και επιλογή να τις δει κάποιος μια εβδομάδα νωρίτερα από την κανονική προβολή τους στο ελεύθερο κανάλι.

Εμένα δεν μου παίζει! Πατάω σύδνεση αργότερα πάω να δω το ματς και λέει σύνδεση ή εγγραφη!

Τώρα το είδα! Το αλλάξανε! Δεν λέω ψέμματα!!

Τους έστειλα στο fb και τους έκραξα δεν ξέρω αν έπαιξε αυτό ρόλο.

Και να προσθέσω ποιος σοβαρός άνθρωπος με γούστο θα δει τις σειρές τους και εδικα΄μαι βδομάδα πριν? όταν εκεί έξω υπάρχει ένα Λουπέν, το Mare Of Easttown και άλλες πολλές καινούργιες σειρές από όλο τον πλανήτη με σενα΄ριο, σκηνοθεσία και ωραίες παραγωγές!

Επεξ/σία από godfather0991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, billdanos said:

Αν πατήσεις "σύνδεση αργότερα" το live streaming παίζει κανονικά!

 

Στους αγώνες του Euro τουλάχιστον, αυτό δεν έγινε, το δοκίμασα αρκετές φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Η λέξη "ερασιτέχνες" είναι κομπλιμέντο. Μιλάμε για την χειρότερη κάλυψη διοργάνωσης που θυμάμαι στα σχεδόν 20 χρόνια που παρακολουθώ ποδόσφαιρο. Τις προάλλες η Δανία έπαιζε κανονικά κι αυτοί μας έδειχναν τον Λαμπρόπουλο.

Υ.Γ. Βερνίκο και Πουρουπου, σας ζητώ συγγνώμη για όλα.. Δεν ήξερα, γυρίστε πίσω

Πωωω και αυτό με τον Λαμπρόπουλο!! Τι αίσχος! Πραγματικά, μια ανούσια εκπομπή με όμορφες κοπέλες για να χαρούν τα λιγούρια και να την δουν για τηλεθέαση... Λυπάμαι το γούστο τους!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην πω για τον τροπο που αντιμετωπισαν το περιστατικο με τον Ερικσεν. Ντροπη πραγματικα. Το θετικο ειναι οτι μαλλον ιδρωσε το αυτι τους απ το κραξιμο και οχι μονο μπηκε ο χρονος, αλλα κοπηκε και η μιλια του Καρπετοπουλου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostasspil είπε

Για να μην πω για τον τροπο που αντιμετωπισαν το περιστατικο με τον Ερικσεν. Ντροπη πραγματικα. Το θετικο ειναι οτι μαλλον ιδρωσε το αυτι τους απ το κραξιμο και οχι μονο μπηκε ο χρονος, αλλα κοπηκε και η μιλια του Καρπετοπουλου.

Ευτυχώς για τον Έρικσεν δεν το δα live... Για τον Καρπετόπουλο θα πω απλά ότι δεν είναι για αυτή την δουλειά. δηλαδή του σχολιαστή. Σε στούντιο το στυλάκι του περνάει αλλά ως σχολιαστής σε πετάει έξω από τον ρυθμό αλλά και πετάει και τον speaker που προσπαθούσε έστω να περιγράψει τον αγώνα και ο άλλος επέμενε για τους παντρεμένους 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, godfather0991 είπε

Μα είναι παράλογο... να ήταν με πληρωμή οκ, αλλά εγώ γιατί να διακινδυνέψω να δώσω σε μια εταιρία που δεν μπορεί ούτε το σκορ να βάλει τα στοιχεία μου και να της τα εμπιστευτώ κιόλας...

Ο συλλογισμός σου κάπου μπάζει…

Αν ήταν με πληρωμή, τότε είναι που δεν «ξεπουλάς» τα προσωπικά σου δεδομένα γιατί έχεις πληρώσει για την υπηρεσία….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Ο συλλογισμός σου κάπου μπάζει…

Αν ήταν με πληρωμή, τότε είναι που δεν «ξεπουλάς» τα προσωπικά σου δεδομένα γιατί έχεις πληρώσει για την υπηρεσία….

Στην πληρωμη βαζεις τα στοιχεια σου ετσι και αλλιως με την καρτα σου. Οποτε τα παραχωρεις αναγκαστικα. 

Εκτος και αν υπαρχει αλλος τροπος να πληρωσεις συνδρομη χωρις προσωπικα στοιχεια που εγω δεν το γνωριζω. 

Επεξ/σία από godfather0991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, billdanos είπε

Αν πατήσεις "σύνδεση αργότερα" το live streaming παίζει κανονικά!

Φαντάζομαι πως αρχίζουν να κάνουν διάφορες δοκιμές μιας και από τη νέα τηλεοπτική σεζόν ο Αντ1 θα ξεκινήσει τη νέα του συνδρομητική πλατφόρμα με παλιές και νέες σειρές, εξτρά περιεχόμενο, κλπ. Για τις νέες σειρές ακούγεται πως θα υπάρχει και επιλογή να τις δει κάποιος μια εβδομάδα νωρίτερα από την κανονική προβολή τους στο ελεύθερο κανάλι.

Εμένα ακόμα μου λέει για σύνδεση πάντως. Καλά δεν ασχολούμαι με το euro οπότε δεν με νοιάζει, απλά είναι πολύ σκουπιδοκάναλο και θέλει το κράξιμο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...