Προς το περιεχόμενο

ΑΝΤ1 Υποχρεωτική εγγραφή για live streaming


godfather0991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, godfather0991 είπε

Μα είναι παράλογο... να ήταν με πληρωμή οκ, αλλά εγώ γιατί να διακινδυνέψω να δώσω σε μια εταιρία που δεν μπορεί ούτε το σκορ να βάλει τα στοιχεία μου και να της τα εμπιστευτώ κιόλας... Τι να πω, σε αυτή την χώρα η λογική πάει περίπατο...

Καλά και συ, δεν έχεις ένα email της πλάκας να χρησιμοποιείς για τέτοιες περιπτώσεις ;

Βάλε όνομα Μπαμπος Μπαμπου, κινητό 6969696969 και τελειώνει η υπόθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 λεπτά πριν, Silverage είπε

είναι πολύ σκουπιδοκάναλο και θέλει το κράξιμο του.

Πολλα περισσότερα από αυτό.Αλλα δεν είναι της παρουσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Καλά και συ, δεν έχεις ένα email της πλάκας να χρησιμοποιείς για τέτοιες περιπτώσεις ;

Βάλε όνομα Μπαμπος Μπαμπου, κινητό 6969696969 και τελειώνει η υπόθεση...

Το θεμα δεν ειναι εκει... 

Τελος παντων εγω ουτε καν θα γραφτω,  δεν χαραμιζω ουτε ψευτικα στοιχεια για την παρτη τους. 

Ανοιξα το θεμα γιατι θεωρω οτι η κινηση τους εν μεσω euro ξταν γελοια μην πω κατι αλλο... 

Οποτε αν θελουν οι moderator μπορουν να το κλεισουν😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κραξιμο που εχουν φαει στο fb δεν περιγραφεται...  

Πηγαν να κανουν την πονηρια τους πηραν χαμπαρι προσπαθησαν να το μαζεψουν και χαλασανε το site τους 😂

Επεξ/σία από godfather0991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρέπει να πέφτει πάντως πολύ δουλειά αυτό τον καιρό που σιγά σιγά μαζευόμαστε πίσω στα γραφεία

Τη προηγούμενη βδομάδα τένις, τώρα euro, μετά έχει και ολυμπιάδα (αν γίνει δηλαδή), μια χαρά θα το βγάλουμε το καλοκαίρι 😂

Επεξ/σία από AristidisZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ειδα απο την αρχή τον αγώνα χωρίς εγγραφή. Απλά πάτησα εκει που λέει σύνδεση αργότερα. Δεν ειχα κανενα πρόβλημα καθόλη τη διάρκεια του μάτς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, timos71 είπε

Εγώ πάντως ειδα απο την αρχή τον αγώνα χωρίς εγγραφή. Απλά πάτησα εκει που λέει σύνδεση αργότερα. Δεν ειχα κανενα πρόβλημα καθόλη τη διάρκεια του μάτς.

Προφανως κανανε καποια πατατα. 

Σε πολλους εβγαζε εγγραφη,  το ειδα στο fb,  οπως και εμενα σε καποιους οχι. 

Ενας Θεος ξερει τι ειχαν στο κεφαλι τους... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, basilis_k6 said:

O FF ακόμα δεν δουλευει. ποσο για τα μπάζα ειναι εκει στον αντ1? μεχρι και η δημοσια ερτ εχει μια χαρα site.

Πάντως η ΕΡΤ χθες στον αγωνα του Τσιτσιπά ήταν αρκετή ώρα down(φαντάζομαι τα επαιξαν οι servers λογω αυξημενης κίνησης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που βλέπω στο μέλλον είναι ότι όλα τα κανάλια με αφορμή το ότι μπαίνει πολύς κόσμος, θέλουν καλύτερο εξοπλισμό που κοστίζει κτλ. θα το γυρίσουν στην χρέωση τουλάχιστον για streaming. Η ΕΡΤ λογικά όχι μιας και την πληρώνουμε ήδη (όχι ότι τα άλλα κανάλια δεν τα πληρώσαμε εμείς όταν χτύπησαν τα δάνεια κόκκινο αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα).

Πάντως μέχρι σήμερα δεν τολμούν να χρεώσουν μόνο και μόνο επειδή ξέρουν τι άθλιο περιεχόμενο προσφέρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ματς Ιταλία Τουρκία που έβλεπα μέσω Αντ1, όλο διακοπές έκανε το streaming.

Θα το έλεγα unwatchable προσωπικά. Θα προσπαθήσω να δω τα σημερινά ματς (αν με αφήσει έστω) αλλά άμα κάνει τις ίδιες διακοπές θα το κλείσω γιατί δεν βλέπεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον αγώνα Πολωνία - Σλοβακία που μόλις άρχισε το stream παίζει κανονικά χωρίς καμία εγγραφή, αναβολή κλπ.  Μάλλον τα ήθελαν τα χε@#%# τους 

Επεξ/σία από idefixius
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...