Προς το περιεχόμενο
WOLT έκπτωση 2€ σε 2 παραγγελίες και μετά κουπόνι 5€ σε άλλες 2- [ΕΛΗΞΕ]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κωδικός: WOLT4JUNE21. Υπενθυμιζω οτι οσοι αξιοποιησαμε τα προηγουμενα κουπονια απο το παρακατω thread* αναμενουμε επιπλεον 12€ ή 10€ στις 16/06 ωρα 13:00. Η λογικη λεει οτι θα συνδυαστουν με τη παρακατω προσφορα στα 14€ και 12€ αντιστοιχα, μενει να το δουμε στην πραξη.

WOLT-%CE%AD%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%89%CF%83%CE%B7-2%E2%82%AC-%CF%83%CE%B5-2-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC-%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%80%CF%8C%CE%BD%CE%B9-10%E2%82%AC.jpg

Επεξ/σία από Nikoleo
  • Like 7
  • Thanks 5
  • Haha 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Κωδικός: WOLT4JUNE21. Υπενθυμιζω οτι οσοι αξιοποιησαμε τα προηγουμενα κουπονια απο το παρακατω thread* αναμενουμε επιπλεον 12€ ή 10€ στις 16/06 ωρα 13:00. Η λογικη λεει οτι θα συνδυαστουν με τη παρακα

Ήρθε μόλις ο κωδικός σε μένα. Είναι YOUGET10. Δοκιμάστε τον ίσως κι αν δεν προλάβατε την προσφορα. Ίσως ισχύει σε όλους    Edit: Το έβαλα σε 2ο λογαριασμό μου και δουλεύει κανονικά χωρίς τις

δεν παει αλλο κατι πρεπει να γινει πρεπει να ξεκινήσω διαιτα.... Ακουω να φωναζει η θεια μου στον ξαδερφο μου  "Σταματα να τρως θα γινεις 100κιλα" Και σκεφτομαι εγω πως για να παω 100κιλα πρεπ

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, gival είπε

Αυτό έχω κάνει ...είχα βάλει το προηγούμενο κουπόνι για αυτό μπορεί...

Κι εγω ειχα βαλει το προηγουμενο και το πηρε κανονικα κι αυτο ομως, στο ξαναλεω κοιταξε μηπως κατι κανεις λαθος

Να σου μπλοκαρε τα κουπονια αποκλειστικα εσενα η Wolt λιγο δυσκολο το βλεπω

13 λεπτά πριν, gival είπε

Το είχα γράψει με 2021 όχι 21

Εμ γι αυτο στο ειπα..

Επεξ/σία από makhs5
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν παει αλλο κατι πρεπει να γινει
πρεπει να ξεκινήσω διαιτα....
Ακουω να φωναζει η θεια μου στον ξαδερφο μου 
"Σταματα να τρως θα γινεις 100κιλα"
Και σκεφτομαι εγω πως για να παω 100κιλα πρεπει να κανω "χοντρη" διαιτα......😭

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Haha 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

δεν παει αλλο κατι πρεπει να γινει
πρεπει να ξεκινισω διαιτα....
Ακουω να φωναζει η θεια μου στον ξαδερφο μου 
"Σταματα να τρως θα γινεις 100κιλα"
Και σκεφτομαι εγω πως για να παω 100κιλα πρεπει να κανω "χοντρη" διαιτα......😭

Εγω το αντιθετο με σενα.. Για να παω 100 κιλα πρεπει να τρωω 20 φορες τη μερα γιατι δε παχαινω με τιποτα..🤣

(ποσα κιλα εισαι βρε συ και το λες αυτο..?)

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Εγω το αντιθετο με σενα.. Για να παω 100 κιλα πρεπει να τρωω 20 φορες τη μερα γιατι δε παχαινω με τιποτα..🤣

(ποσα κιλα εισαι βρε συ και το λες αυτο..?)

παραπανω απο οσο θελω να παραδεχτω :P 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 ώρες πριν, VaJohn είπε

Και εγω αυτο αναρωτιεμαι..

Έτσι μου είπαν απο την εξυπηρετηση. ότι είναι ανεξάρτητα

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Mόνο σε εμένα βγάζει αδυναμία ενεργοποίησης κάρτας κάθε φορά που πάω να χρησιμοποιήσω κουπόνια; Ακόμα και πληρωμή με μέτρητα να επιλέξω πάλι το ίδιο μου βγάζει αν βάλω κουπόνι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
32 λεπτά πριν, blazexX23Xx είπε

Mόνο σε εμένα βγάζει αδυναμία ενεργοποίησης κάρτας κάθε φορά που πάω να χρησιμοποιήσω κουπόνια; Ακόμα και πληρωμή με μέτρητα να επιλέξω πάλι το ίδιο μου βγάζει αν βάλω κουπόνι.

Ενα μικρό tip.. για να δεχτεί πληρωμή με μετρητά θα πρέπει το ποσό να ειναι μεγαλύτερο του 0. Έστω και 0.01 δηλαδή. Αλλιώς δε διαβάζει τα μετρητά και πετάει αυτό το μήνυμα. Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο στην περίπτωσή σου. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε WOLT έκπτωση 2€ σε 2 παραγγελίες και μετά κουπόνι 5€ σε άλλες 2- [ΕΛΗΞΕ]

παιδες,ξερει καποιος αν μπορουμε καπως να χρησιμοποιησουμε το ενα απο τα 2 κουπονια που εχουμε στον λογαριασμο μας?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.