Προς το περιεχόμενο
WOLT έκπτωση 2€ σε 2 παραγγελίες και μετά κουπόνι 5€ σε άλλες 2- [ΕΛΗΞΕ]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Κωδικός: WOLT4JUNE21. Υπενθυμιζω οτι οσοι αξιοποιησαμε τα προηγουμενα κουπονια απο το παρακατω thread* αναμενουμε επιπλεον 12€ ή 10€ στις 16/06 ωρα 13:00. Η λογικη λεει οτι θα συνδυαστουν με τη παρακα

Ήρθε μόλις ο κωδικός σε μένα. Είναι YOUGET10. Δοκιμάστε τον ίσως κι αν δεν προλάβατε την προσφορα. Ίσως ισχύει σε όλους    Edit: Το έβαλα σε 2ο λογαριασμό μου και δουλεύει κανονικά χωρίς τις

δεν παει αλλο κατι πρεπει να γινει πρεπει να ξεκινήσω διαιτα.... Ακουω να φωναζει η θεια μου στον ξαδερφο μου  "Σταματα να τρως θα γινεις 100κιλα" Και σκεφτομαι εγω πως για να παω 100κιλα πρεπ

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε μόλις ο κωδικός σε μένα. Είναι YOUGET10. Δοκιμάστε τον ίσως κι αν δεν προλάβατε την προσφορα. Ίσως ισχύει σε όλους 

Edit: Το έβαλα σε 2ο λογαριασμό μου και δουλεύει κανονικά χωρίς τις 2 παραγγελίες με τα -2€

Επεξ/σία από carolosjk
  • Like 1
  • Thanks 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ αυτόσ ο κωδικός αντικαθιστά τα 5 ευρώ που θα παίρναμε με τα 2ευρα; Ή μήπως είναι έξτρα και πάρουμε και τα άλλα ;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μόλις χρησιμοποίησα τον κωδικό , YOUGET10 ,και έδωσε -5€ έκπτωση στην παραγγελία μου.

Πάντως από την τελευταία προσφορά του WOLTJUNE ,ΔΕΝ ΜΟΥ έχουν πιστωθεί τα χρήματα ακόμα .

Υ.Γ : Το YOUGET10 ΔΟΥΛΕΎΕΙ μόνο σε όσους είχαν κάνει Activate τον κωδικό WOLT4JUNE ,αλλιώς δεν το παίρνει το βγάζει expired.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
23 λεπτά πριν, Dionisakos4 είπε

Μόλις χρησιμοποίησα τον κωδικό , YOUGET10 ,και έδωσε -5€ έκπτωση στην παραγγελία μου.

Πάντως από την τελευταία προσφορά του WOLTJUNE ,ΔΕΝ ΜΟΥ έχουν πιστωθεί τα χρήματα ακόμα .

Υ.Γ : Το YOUGET10 ΔΟΥΛΕΎΕΙ μόνο σε όσους είχαν κάνει Activate τον κωδικό WOLT4JUNE ,αλλιώς δεν το παίρνει το βγάζει expired.

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό, μάλλον δεν ισχύει γενικά πλέον. Το χρησιμοποίησα χωρίς την προσφορά wolt4june και δουλεψε

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, Fabricated είπε

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό, μάλλον δεν ισχύει γενικά πλέον. Το χρησιμοποίησα χωρίς την προσφορά wolt4june και δουλεψε

στο 1 κινητό με αγορά wolt4june πέρασε, σε 2ο κινητό το ίδιο λεπτό δεν περνούσε...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, Dionisakos4 είπε

στο 1 κινητό με αγορά wolt4june πέρασε, σε 2ο κινητό το ίδιο λεπτό δεν περνούσε...

Τι να πω δεν ξερω εμενα πάντως πέρασε σε λογαριασμό χωρίς το wolt4june 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Τι να πω δεν ξερω εμενα πάντως πέρασε σε λογαριασμό χωρίς το wolt4june 

Δεν πειράζει ,σημασία έχει ότι το πήρα και έφαγα κιόλας :P 

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πριν από λίγο μου είπαν ότι επειδή δεν είχα λάβει.  Mail με τον αρχικό κωδικό της προσφοράς δεν δικαιούμαι τα 5+5 κουπόνια . 

Είναι λάθος του συστήματος και ότι λυπούνται πολύ...

Για τα 2+2€ βέβαια εκεί δεν υπήρχε λάθος ...τα δέχτηκε το "σύστημα" 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.