Προς το περιεχόμενο
Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 322
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ωραία δεν μαθαίνουμε και τον κωδικό από το halo edition? 😛Γιναμε αποθηκαριοι του κοτσοβολου😂

Παίδες παρέλαβα απο Κώτσο , αγορά στις 03/11 , έγραφε αποστολή στις 08/11 , έφυγε εχθές κατα τις 19.00 και μόλις παρέλαβα. Προς το παρών το έχω κρυμμένο για να το βάλω όταν πάνε τα παιδιά Αγγλικά

Προέχει η ασφάλεια.. Παρέλαβα πριν λίγες ημέρες από γνωστό κατάστημα στο Νέο Ηράκλειο. Είχα κάνει παραγγελία στις αρχές Αυγούστου, είδα ότι έφεραν λίγα κομμάτια.  Οποίος πρόλαβε πρόλαβε ..

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 minutes ago, ARISTIDIS 007 said:

Λέτε στην Black Friday να πέσει καθόλου η τιμή ή να δώσουν έστω κανένα δώρο; ή άδικα περιμένω

Απιθανο. Αν βρεις τωρα κατι χτυπα το.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
19 ώρες πριν, thagkol είπε

Κι εγώ το ίδιο. Αρχικά πήγαινα για PS5 (κάτοχος PS4) αλλά είπα δε βαριέσαι; Όλα δείχνουν ότι το XBox είναι το μέλλον. Ελπίζω να μην το μετανιώσω!

Μόλις παρέλαβα κιόλας!

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρεμπιπτόντως η απόδειξη από το Πλαίσιο λέει DOA 30 μέρες. Δεν ξέρω αν το τόσο μεγάλο περιθώριο είναι από τη Microsoft ή από το ίδιο το Πλαίσιο (φαντάζομαι το πρώτο αλλιώς θα το έδιναν και σε άλλες μάρκες), αλλά είναι κάτι που δεν ήξερα και ήταν μια πολύ ευχάριστη έκπληξη.

Επεξ/σία από thagkol
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, Charismo είπε

Παρομοίως. :mrgreen:

2021-11-17_11-27-02-684.jpg.ad3bba4cc8803767e84223259061d4d8.jpg

Με γειες και καλοτάξιδο!!

Ερώτηση : Έτσι σκέτο ήρθε? Δεν θα έπρεπε να είναι μέσα σε ένα άλλο κουτί ας πούμε?

Hellooooo, συλλεκτική κονσόλα είναι...

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Ερώτηση : Έτσι σκέτο ήρθε? Δεν θα έπρεπε να είναι μέσα σε ένα άλλο κουτί ας πούμε?

Κι εμένα από Πλαίσιο ακριβώς έτσι ήρθε, χωρίς άλλο κουτί. Και είναι και λίγο σκισμένο το εξωτερικό στην άκρη αλλά δε με πειράζει έτσι κι αλλιώς δε θα το κρατήσω το κουτί

Επεξ/σία από thagkol
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, thagkol είπε

Κι εμένα από Πλαίσιο ακριβώς έτσι ήρθε, χωρίς άλλο κουτί.

Εμένα από Κωτσόβολο, το απλό Series X, ήρθε μέσα σε ένα άλλο κουτί, με bubble παντού κτλ.

Θεωρώ foul του Πλαισίου αυτό, γιατί μέρος της κονσόλας (και μάλιστα με "μερτικό" στην μεταπωλητική της αξία) είναι και το κουτί.

Μόλις τώρα, UncleKim είπε

Εμένα από Κωτσόβολο, το απλό Series X, ήρθε μέσα σε ένα άλλο κουτί, με bubble παντού κτλ.

Θεωρώ foul του Πλαισίου αυτό, γιατί μέρος της κονσόλας (και μάλιστα με "μερτικό" στην μεταπωλητική της αξία) είναι και το κουτί.

Edit : Το παραψηρίζω μάλλον, αλλά μου έκατσε κάπως.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Edit : Το παραψηρίζω μάλλον, αλλά μου έκατσε κάπως.

Εμένα από κωτσοβολο το series x μου ήρθε έτσι σκέτο όπως στα παιδιά πιο πάνω. Το ps5 μου είχε έρθει μέσα σε άλλη κουτα από κωτσοβολο παλι. Μάλλον είναι θέμα τύχης

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
20 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Αυτό για το κουτί με ξενέρωσε κι εμένα λίγο, γιατί όπως είπες σε συλλεκτικές εκδόσεις και τα κουτιά είναι μέρος της συλλογής. Είναι λίγο ταλαιπωρημένο, αλλά ευτυχώς χωρίς μεγάλη ζημιά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Στην μεταπωλητική αξία παίζει ελάχιστο ρόλο αυτό(κανείς δεν θα δώσει πολλά παραπάνω χρήματα μόνο και μόνο για την κατάταστη του κουτιού αν είναι λίγο τσακισμένο με λίγα λόγια).

bonus για την αγγελία είναι αν υπάρχει το κουτί γενικά πιο πολυ για τις εξ αποστάσεως συναλλαγές,αλλά μέχρι εκεί.

Τέλος οι συλλεκτικές εκδόσεις έχουν το γνωστό θέμα,του ότι αν εμφανίσουν πρόβλημα που δεν επισκευάζεται,θα δωθεί η απλή έκδοση σαν αντικατάσταση(refurbised).

Επεξ/σία από Fulgore
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.