Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, prefuse είπε

το Forza horizon 5 δεν ειναι δωρεαν με το game pass?

Ναι φίλε είναι και στο game pass για αυτό δεν το αγόρασα σήμερα δεν ήθελα να δώσω 60€ αφού το έχει το game pass, αυτήν την κουβέντα είχαμε και ποίο πρίν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Δεν συμφωνώ, δεν κάνω μάγκες αυτούς που κοιτάνε πως θα φάνε το κάθε € αυτό είναι το λάθος του Έλληνα σε όλο τον κόσμο η κονσόλα έχει 499€ εδώ 510€ και σου πασάρουν παιχνίδι game pass βάλε κάτι άλλο να πω τουλάχιστον "εντάξει δεν πειράζει"

Το πηρα με απαλλαγή φπα και μ βγήκε 470 αλλιώς κ εγω θα το σκεφτόμουν να τ παρω η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα!

Μολις μιλησα με πλαισιο στο τηλ και μου ειπαν πως υπαρχει κανονικα το αποθεμα για την παραγγελια μου την προχτεσινη (XSX + Forza bundle) και θα παραδοθει κανονικα αυριο - οπως λεει και το μαιλ επιβεβαιωσης!

edit: να πω για την ιστορια πως μου ειπαν στο καταστημα (πριν κανω την παραγγελια online) πως γενικα η καλυτερη ωρα να κοιτας ειναι κατα τις 18:00 καθε απογευμα, τοτε γινεται η ανανεωση στο site ;)

Επεξ/σία από spiros_pe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Δε μπορεί να γίνει επιστροφή του παιχνιδιού;

Φίλε πείρα τηλέφωνο εχθές που είχε διαθεσιμότητα στο πλαίσιο, και μου είπαν ότι δεν γίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Δε μπορεί να γίνει επιστροφή του παιχνιδιού;

Εαν στην απόδειξη είναι ξεχωριστά και τα 2,μια χαρά μπορεί να γίνει, όπως εχουμε δει και σε Playstation μεριά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Για αυτό ρώτησα ;)

Αυτό που ρώτησες όμως τον συμφορουμίτη,δεν μπορεί να στο απαντήσει ακόμα αφού δεν έχει παραλάβει να δει τι γράφει πάνω η απόδειξη 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2021 στις 9:53 ΜΜ, teohokage είπε

ήταν σήμερα διαθέσιμο για αγορά??

Βγηκα για διάλειμμα στη δουλειά κι έπεσα πάνω του από ένα ποστ στο fb. Χωρίς πολλά πολλά έριξα παραγγελία και το περιμένω 26/11! Το forza horizon το έχω ήδη από το game pass αλλά δεν με χαλάει να το έχω και σε δισκάκι. Επόμενο βήμα να βρω και κανένα καλό 4k monitor σε προσφορά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-forza-horizon-5_3856690?qId=9d2f821f3a21eb40245582ee783184ae&qIx=products όποιος θέλει διαθέσιμο

 

edit: οποίος πρόλαβε πρόλαβε

 

Επεξ/σία από teohokage
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαθεσιμότητα 36 κομμάτια Κωτσόβολος στα 509€ μόνο τηλεφωνικά δεν το έχει το site, εγώ έκανα παραγγελία

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...