Προς το περιεχόμενο
Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S

GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/11/2021 στις 9:53 ΜΜ, teohokage είπε

ήταν σήμερα διαθέσιμο για αγορά??

Βγηκα για διάλειμμα στη δουλειά κι έπεσα πάνω του από ένα ποστ στο fb. Χωρίς πολλά πολλά έριξα παραγγελία και το περιμένω 26/11! Το forza horizon το έχω ήδη από το game pass αλλά δεν με χαλάει να το έχω και σε δισκάκι. Επόμενο βήμα να βρω και κανένα καλό 4k monitor σε προσφορά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/microsoft-xbox-series-x-forza-horizon-5_3856690?qId=9d2f821f3a21eb40245582ee783184ae&qIx=products όποιος θέλει διαθέσιμο

edit: οποίος πρόλαβε πρόλαβε

Επεξ/σία από teohokage
  • Thanks 1

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαθεσιμότητα 36 κομμάτια Κωτσόβολος στα 509€ μόνο τηλεφωνικά δεν το έχει το site, εγώ έκανα παραγγελία

Επεξ/σία από ARISTIDIS 007
  • Thanks 1

Σ'ευχαριστούμε Aristidis 007 για την πληροφορία!!

Κι εγώ μόλις παρήγγειλα 1 τηλεφωνικά και μου είπαν ότι έχουν ακόμα 30κάτι κομμάτια διαθέσιμα...

Εμένα με συνέδεσε η κοπέλα που το σήκωσε με μια άλλη συναδέλφο της και αυτή ενώ στην αρχή μου είπε ότι απ'όσο ξέρει δεν υπάρχουν διαθέσιμα, μετά είδε στο σύστημα της ότι όντως υπάρχουν 35 διαθέσιμα και προχωρήσαμε στην παραγγελία τηλεφωνικά.... Μήπως αξίζει να ξαναδοκιμάσεις να τους πάρεις? 

Ξαναπήρα και μου είπαν το ίδιο, η κοπέλα επικοινώνησε με συνάδελφο αλλά δεν υπάρχει κάτι.

Μου είπε επίσης πως έχουν πάρει κι άλλοι και έχουν πει πως έχουν δει πως έχουν απόθεμα. 😆

Τι να πω, μήπως εξαντλήθηκε; Αλλά πολλά μου ακούγονται τα 30 σε 1 ώρα χωρίς να ανέβει καν στο site.

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.