Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, elessar2020 είπε

Όταν την ρώτησα γιατί δεν υπάρχουν στο site μου λέει δεν γνωρίζει ακριβώς αλλά ίσως γιατί δεν προλαβανε ακόμα να τα βάλουνε... Και τώρα παίρνουν κάποιες παραγγελίες τηλεφωνικά και αν μείνει καποιο διαθεσιμο ίσως το βάλουν αργότερα στο site... 

Επίσης τι εννοείς "σιγά μην....."? Υπονοείς ότι λέω ψέματα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, antnatal είπε

γιατί περιμένουν να πάρουν οι γνωστοί και μετά ότι περισέψει.

Φίλε μου και εγώ που ήμουν ο πρώτος που έκανα παραγγελία και ενημέρωσα το forum στην τηλεφωνική μου επικοινωνία με τον Κωτσόβολο τους είπα να δουν στην αποθήκη και όχι στην στο site μου είπαν "μισώ λεπτό να το κοιτάξω" και μετά από λίγο μου λέει "είναι διαθέσιμο θέλετε να κάνουμε παραγγελία;" Και έτσι έγινε η παραγγελία, ούτε εγώ ούτε ο ellassar2020 που μάλλον ήταν ο πρώτος που διάβασε την ανάρτηση μου δεν έχουμε γνωστό στον Κωτσόβολο αλλά πέσαμε στο σωστό taming

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, elessar2020 είπε

Καλησπέρα ξανά σε όλους. Λίγο πιο λεπτομερώς για το πώς πήγε η συνομιλία μου με το τηλεφωνικό κέντρο του Κωτσόβολου:

Στο αυτόματο μήνυμα που βγαίνει στην αρχή είπα τηλεφωνική παραγγελία και μετά για προϊόντα τεχνολογίας και όταν με συνέδεσε με την τηλεφωνήτρια είπα ότι ενδιαφέρομαι για Xbox series x και ότι απ'όσο γνωρίζω υπάρχουν κάποια κομμάτια διαθέσιμα μόνο τηλεφωνικά. Μετά με συνέδεσε με μια άλλη συναδέλφο της και της είπα ακριβώς το ίδιο... Και ενώ στην αρχή μου είπε ότι απ'όσο γνωρίζει δεν υπάρχουν διαθέσιμα αμέσως μετά το είδε στο σύστημα της. Και πραγματικά απόρησε και με ρώτησε πού το ξέρω... 😃 Και της είπα ότι το μόλις το διάβασα σε ένα φόρουμ όπου γράφουν για διαθεσιμότητα Xbox Series X.... Και στο τέλος μου λέει: τώρα η σειρά σας να ενημερώσετε τους "συναγωνιστές" σας😃😃

Ελπίζω να βοήθησα.... Μακάρι να το βρείτε κι εσείς άμεσα!

Ξαναπήρα κι άλλο τηλέφωνο και ξαναέφαγα άκυρο... Τσέκαρε και το σύστημα και δεν υπήρχε τίποτα, μάλλον θα εξαντλήθηκαν, τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tzovanni είπε

Ξαναπήρα κι άλλο τηλέφωνο και ξαναέφαγα άκυρο... Τσέκαρε και το σύστημα και δεν υπήρχε τίποτα, μάλλον θα εξαντλήθηκαν, τι να πω...

Κρίμα πραγματικά.... Θέλω να ελπίζω ότι θα βγουν κι άλλα διαθέσιμα πολύ σύντομα όπως π.χ. ήταν και σήμερα το πρωί διαθέσιμο από το Πλαίσιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ARISTIDIS 007 είπε

Φίλε μου και εγώ που ήμουν ο πρώτος που έκανα παραγγελία και ενημέρωσα το forum στην τηλεφωνική μου επικοινωνία με τον Κωτσόβολο τους είπα να δουν στην αποθήκη και όχι στην στο site μου είπαν "μισώ λεπτό να το κοιτάξω" και μετά από λίγο μου λέει "είναι διαθέσιμο θέλετε να κάνουμε παραγγελία;" Και έτσι έγινε η παραγγελία, ούτε εγώ ούτε ο ellassar2020 που μάλλον ήταν ο πρώτος που διάβασε την ανάρτηση μου δεν έχουμε γνωστό στον Κωτσόβολο αλλά πέσαμε στο σωστό taming

δεν σε αμφισμητώ. όμως γίνεται κατά κόρον αυτό που λέω.

το έχω κάνει και εγώ σε άλλο κατάστημα. ☺️

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες έκανα κι εγώ μόλις παραγγελία με το σύστημα του Elessar2020. Με τον δικό μου τρόπο έτρωγα άκυρο γιατί με συνέδεαν με τις πωλήσεις και εκεί απλά μπαίνανε στο σαιτ και βλέπανε ότι είναι εξαντλημένο. Κάντε το έτσι όπως το είπε ο φίλος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mpougatsas8 είπε

Μάγκες έκανα κι εγώ μόλις παραγγελία με το σύστημα του Elessar2020. Με τον δικό μου τρόπο έτρωγα άκυρο γιατί με συνέδεαν με τις πωλήσεις και εκεί απλά μπαίνανε στο σαιτ και βλέπανε ότι είναι εξαντλημένο. Κάντε το έτσι όπως το είπε ο φίλος. 

ακριβώς ότι είπε ο φίλος είπα και δεν βρήκε τίποτα... θα τρελαθούμε εντελώς μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω ο επόμενος που θα βρει να κρατήσει και το όνομα της πωλήτριας. Μετά όσοι παίρνουν θα λένε θέλω να μιλήσω με την τάδε χωρίς περιστροφές... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τις περισσότερες φορές και γνωστό να έχει κάποιος μέσα στις αλυσίδες, δεν βγαίνει να το πει ή ακόμα και βαλτός από το Χ κατάστημα να είναι. Τα έχουμε δεί στο παρελθόν αυτά τα περιστατικά.

Εγώ παντως εξακολουθω να κρατάω επιφυλάξεις για το πως μπορεί μέσα σε λιγότερο από 1 ώρα να εξαντλήθηκαν κοοντά 40κονσολές από την στιγμή που δεν ανέβηκαν καν στο site,σε σχέση με Πλαισιο(από το οποιο κιολας εξαντλήθηκαν).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλοι, υποσχεθηκα ενα update εχτες οποτε εχουμε και λεμε:

πλαισιο, ηρθε σε ξεχωριστο κουτι μεσα και μεσα στο εξω κουτι ειχε και ενα φακελο με το forza.
 

Η αποδειξη λεει πως ειναι bundle, ωστοσο απο κατω τα τιμολογει ξεχωριστα. 
 

δεν εχει δωρο συνδρομη ή κατι μεσα οποτε παμε με το γνωστο 1€ για ενα μηνα και βλεπουμε!

καλη τυχη στους υπολοιπους γρηγορα ευχομαι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, spiros_pe είπε

Λοιπον φιλοι, υποσχεθηκα ενα update εχτες οποτε εχουμε και λεμε:

πλαισιο, ηρθε σε ξεχωριστο κουτι μεσα και μεσα στο εξω κουτι ειχε και ενα φακελο με το forza.
 

Η αποδειξη λεει πως ειναι bundle, ωστοσο απο κατω τα τιμολογει ξεχωριστα. 
 

δεν εχει δωρο συνδρομη ή κατι μεσα οποτε παμε με το γνωστο 1€ για ενα μηνα και βλεπουμε!

καλη τυχη στους υπολοιπους γρηγορα ευχομαι!!

Φιλε μ κανε το game pass για pc με 1 ευρώ για 3 μήνες μολις το κανεις κανε το ultimate με 1 ευρω και ετσι θα εχεις 3 μηνες ultimate με 2 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Dimkask8 είπε

Φιλε μ κανε το game pass για pc με 1 ευρώ για 3 μήνες μολις το κανεις κανε το ultimate με 1 ευρω και ετσι θα εχεις 3 μηνες ultimate με 2 ευρώ 

Καλή συμβουλή! Thanks!!

Διάβασα επίσης το εξής "κόλπο" για να πάρεις το ultimate με 1 ευρώ για έως και 3 χρόνια πληρώνοντας μόνο τη συνδρομή για xbox live gold που είναι σχεδόν το 1/3 της τιμής σε σχέση με το ultimate:

https://www.earlygame.com/gaming/xbox-game-pass-ultimate-deal-1-dollar-cheap/

 

Δεν το έχω κάνει ακόμα (αλλά θα το κάνω όταν έρθει η κονσόλα) αλλά ουσιαστικά απ'ότι κατάλαβα αγοράζεις μέχρι 3x12μηνες κάρτες xbox live gold (τις οποίες τις βρίσκεις το πολύ 50 ευρώ την μία για 12μηνο), προσθέτεις την μία μετά την άλλη (αφού απενεργοποιήσεις το auto renewal) και αφού έχεις 3 χρόνια συνδρομή xbox live gold (με μόλις 150 ευρώ), κάνεις upgrade την συνδρομή σου σε ultimate με 1 ευρώ και μετά μετατρέπεται όλη η συνδρομή σου των 3 χρόνων από xbox live gold σε ultimate!!! Το σημαντικό είναι να μην έχεις ήδη ενεργοποιήσει το ultimate (ή αν το έχεις ήδη κάνει να περιμένεις πρώτα να λήξει και το κάνεις από την αρχή την διαδικασία).

Γράφουν σε διάφορα reddit ότι ισχύει ακόμα (με το πιο πρόσφατο που επιβεβαιώνει ότι ισχύει ακόμα να είναι μόλις 10 μέρες πριν).

Το έχει δοκιμάσει ήδη κάποιος εδώ στο thread?

 

Επεξ/σία από elessar2020
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, elessar2020 είπε

Καλή συμβουλή! Thanks!!

Διάβασα επίσης το εξής "κόλπο" για να πάρεις το ultimate με 1 ευρώ για έως και 3 χρόνια πληρώνοντας μόνο τη συνδρομή για xbox live gold που είναι σχεδόν το 1/3 της τιμής σε σχέση με το ultimate:

https://www.earlygame.com/gaming/xbox-game-pass-ultimate-deal-1-dollar-cheap/

 

Δεν το έχω κάνει ακόμα (αλλά θα το κάνω όταν έρθει η κονσόλα) αλλά ουσιαστικά απ'ότι κατάλαβα αγοράζεις μέχρι 3x12μηνες κάρτες xbox live gold (τις οποίες τις βρίσκεις το πολύ 50 ευρώ την μία για 12μηνο), προσθέτεις την μία μετά την άλλη (αφού απενεργοποιήσεις το auto renewal) και αφού έχεις 3 χρόνια συνδρομή xbox live gold (με μόλις 150 ευρώ), κάνεις upgrade την συνδρομή σου σε ultimate με 1 ευρώ και μετά μετατρέπεται όλη η συνδρομή σου των 3 χρόνων από xbox live gold σε ultimate!!! Το σημαντικό είναι να μην έχεις ήδη ενεργοποιήσει το ultimate (ή αν το έχεις ήδη κάνει να περιμένεις πρώτα να λήξει και το κάνεις από την αρχή την διαδικασία).

Γράφουν σε διάφορα reddit ότι ισχύει ακόμα (με το πιο πρόσφατο που επιβεβαιώνει ότι ισχύει ακόμα να είναι μόλις 10 μέρες πριν)

 

Ισχύει ακόμα και στο παρακάτω link υπάρχει το Post του Insomnia για ακόμα φθηνότερη συνδρομή μέσω Βραζιλίας.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...