Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Ezio είπε

Φίλε επειδή το σχολιασαμε κι αλλού αλλά έκλεισε το topic. Σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα και χρειαστούμε την εγγύηση τι γίνεται αν αγοράσουμε από αυτό το μαγαζί?

Δηλώνεις την κονσόλα στη ms και δεν ασχολείσαι ποτέ ξανά με το μαγαζί.Η ms θα στείλει courier να την παραλάβει και courier να στην επιστρέψει δωρεάν.Μη σας τρομάζει η αγορά των κονσολών από μικρά μαγαζιά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 582
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Fulgore είπε

αφαντη η κονσολα ολη την εβδομαδα.

Λογικό είναι.... αφου τα Xbox και το PS5 έχουν πάει διακοπές.... συμφωνά με κάποιους.......  :D

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα πριν 4 μέρες με media markt για το αν γνωρίζουν πότε θα έρθουν κονσόλες 

Μου απάντησαν πως κατά διαστήματα έρχονται στην αποθήκη κάποια κομμάτια  όμως είναι τόσο λίγα που εξαφανίζονται αμέσως 

Αν και επέμεινα να μου δώσουν μια ημερομηνία για την επόμενη παραλαβή δυστυχώς δεν ήταν σε θέση να μου πουν κάτι συγκεκριμενο 

Επεξ/σία από SV1SAX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εξαφανίζονται αμέσως … Δες στην πρώτη σελίδα φωτογραφία με κομμάτια μέσα σε κατάστημα την ίδια στιγμή που στο site ήταν εξαντλημένο ..

Κλασσικα δουλεύουν τον κόσμο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ναι εξαφανίζονται αμέσως … Δες στην πρώτη σελίδα φωτογραφία με κομμάτια μέσα σε κατάστημα την ίδια στιγμή που στο site ήταν εξαντλημένο ..

Κλασσικα δουλεύουν τον κόσμο .

Aυτα τα κομματια από οτι μου ειπαν κάποια ηταν προπαραγγελιες που ακυρωθηκαν και κάποια ήταν κανονική παραλαβή.Οσοι πρόλαβαν μπήκαν μεσα και πήραν

Επίσης χθες ρωτησα στο πλαίσιο και μου ειπαν πώς οτι ερχεται ΔΕΝ βγαινει στα μαγαζιά αλλά στο site

Για μενα δεν φταινε τα μαγαζια αλλά οι ιδιες οι μαμα εταιριες MICROSOFT ΚΑΙ SONY που αφου γνωριζαν την κατασταση επρεπε να εχουν φροντισει ειτε να καθυστερησουν την αναγγελία νεου προιοντος ή να εχουν στοκ τσιπάκια για μηχανηματα

Ειναι απαραδεκτο να λανσαρεις καινουργιο προιον και μετά να μην εχεις να παραδωσεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιες προπαραγγελιες που ακυρωθηκαν ?

Οι πιο πισω φωτογραφιες ειναι του προηγουμενου μηνα...

Οι εταιρειες καλα εκαναν και ανακοινωσαν τις κονσολες τους περυσι.

Προβληματα διαθεσιμοτητας θα εχουμε και το 2022,δεν γινεται να πηγαιναν πισω την ανακοινωση 2+χρονια. Ηδη η προηγουμενη γενια τραβηξε πολυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μου είπαν έτσι σας λέω.

Και ναι λογικό είναι κάποιος ν ακυρώσει γιατί περίμενε μήνες και τελικά είτε το μετάνιωσε είτε το βρήκε άλλου 

Οπότε και τα κομμάτια που βρέθηκαν στο ράφι να.ητσν από παραγγελίες που ακυρώθηκαν 

Από την άλλη σωστή η ανακοίνωση για την άφιξη της κονσόλας αλλά το πρόβλημα δεν είναι τοπικό αλλά παγκόσμιο.Θεωρω πως θα έπρεπε οι εταιρείες παραγωγής να είχαν προβλέψει ότι και λόγω covid θα υπήρχε θέμα και να είχαν κάνει τα κουμαντα τους .Κοντεύει να κλείσει χρόνο που ανακοινώθηκε και ακόμα μόνο σε βίντεο και φώτο την έχω δει 

Εν πάσει περιπτώσει , το θέμα εδώ είναι για το αν κάποιος έχει δει την κονσόλα και που και όχι γενική συζήτηση οπότε καλό είναι να μην κουράζουμε τα υπόλοιπα μέλη 

Αν κάποιος το δει κάπου σε κάποιο ράφι ας γράψει εδώ μπας και προλάβουμε να πάρουμε κανένα κομμάτι 

Καλή συνέχεια σε όλους 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...