Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Tetchua είπε

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου αλλά ψάχνω για καινούριο-καινούριο

είχα γράψει εχτές είχε το you.gr που είχε μερικά στα 510 όπως καταλαβαίνεις εξαφανίστηκαν σε 1 ώρα

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 582
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ICE-T είπε

είχα γράψει εχτές είχε το you.gr που είχε μερικά στα 510 όπως καταλαβαίνεις εξαφανίστηκαν σε 1 ώρα

 

Ισχύει μα για κακή μου τύχη άργησα να το δω. Για την ακρίβεια το είδα 13 ώρες μετά και όπως ήταν αναμενόμενο , είχαν εξαντληθεί.

 

Δεν πειράζει, την επόμενη φορά..

Επεξ/σία από Tetchua
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, ICE-T είπε

2 φορές έχω ψωνίσει headsets και μου τα έχουν στείλει με ACS χωρίς πρόβλημα αν δεν σε πιάσει χιονιάς θα παραλάβεις μέχρι την Τρίτη.

Δυστυχώς μας έπιασε ο χιονιάς, η παραγγελία είναι ακόμα σε κατάσταση "Τιμολόγηση" 😑

Ελπίζω να μην κάνει καμιά εβδομάδα να έρθει Θεσσαλονίκη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένετε να τα δείτε στο site του κάθε καταστήματος, αν μπορείτε να επισκέπτεστε μια-δυο φορές την εβδομάδα από κοντά τις μεγάλες αλυσίδες και να λέτε στους πωλητές να μπαίνουν στο σύστημά τους να βλέπουν κεντρική αποθήκη και αν υπάρχει σε κάποιο άλλο κατάστημα ετοιμοπαράδοτο. Η πρώτη τους κουβέντα είναι έτσι και αλλιώς έχουν έλλειψη κτλπ..

 Δεν έχει νόημα δηλαδή να τα ανεβάζουν στο site όταν είναι λίγα κομμάτια...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά παρά τον χιονιά κατέφθασε στην ώρα του:

IMG-20220125-134156-min.jpeg.b9062d70cc18572aa5f1afdbef785ac4.jpeg

Έπαθα ένα μικρό σοκ όταν είδα το controller και τις.. μπαταρίες (!!). Νομίζω του PS το dualsense είναι έτη φωτός μπροστά και σαν βάρος και σαν ευκολία χρήσης και σαν μέγεθος. Θα το συνηθίσω πιστεύω.

Ένα ευχαριστώ πάλι στον @ICE-T για την ειδοποίηση ότι υπάρχουν διαθέσιμες κονσόλες!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Τελικά παρά τον χιονιά κατέφθασε στην ώρα του:

IMG-20220125-134156-min.jpeg.b9062d70cc18572aa5f1afdbef785ac4.jpeg

Έπαθα ένα μικρό σοκ όταν είδα το controller και τις.. μπαταρίες (!!). Νομίζω του PS το dualsense είναι έτη φωτός μπροστά και σαν βάρος και σαν ευκολία χρήσης και σαν μέγεθος. Θα το συνηθίσω πιστεύω.

Ένα ευχαριστώ πάλι στον @ICE-T για την ειδοποίηση ότι υπάρχουν διαθέσιμες κονσόλες!

Καλορίζικο φίλε μου ελπίζω να την ευχαριστηθεις 🙏🙏. αγόρασε και ένα game pass και είσαι άρχοντας καλό gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μετέτρεψα το δεύτερο elite series 2 που επέστρεψα στο πλαίσιο σε πιστωτικό και αναμένω να μου φέρουν xbox series x και να πληρώσω τη διαφορά.

Δε βιάζομαι καθόλου.

Ας το φέρουν όποτε θέλουν.

Ετσι κι αλλιώς μπήκα σε σειρά προτεραιότητας πλέον και δεν χρειάζεται και να πηγαίνω στα μαγαζιά επι τόπου να ελέγχω.

Μέχρι να έρθει θα παίζω στο επίσης τρομερό xbox series s.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται αυτη την στιγμη υπαρχει διαθεσιμο το seriers X στην σελιδα του Γερμανου χωρις bundle στα 509. Εγω μολις εκανα παραγγελια. Δεν πρεπει να υπαρχουν πολλα  οποτε οποιος θελει πρεπει αμεσα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2022 στις 10:27 ΠΜ, ababapanos είπε

Για οποιον ενδιαφερεται αυτη την στιγμη υπαρχει διαθεσιμο το seriers X στην σελιδα του Γερμανου χωρις bundle στα 509. Εγω μολις εκανα παραγγελια. Δεν πρεπει να υπαρχουν πολλα  οποτε οποιος θελει πρεπει αμεσα

Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε... 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, orestakos21 είπε

Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε... 😂

ηταν σχετικα αρκετη ωρα διαθεσιμο, απο το πρωι της 10:30 που ενημέρωσα μεχρι το μεσημέρι κατα της 4 που ξανα κοίταξα ακομα υπηρχε , ειχες χρονο αν το ηθελες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ababapanos είπε

ηταν σχετικα αρκετη ωρα διαθεσιμο, απο το πρωι της 10:30 που ενημέρωσα μεχρι το μεσημέρι κατα της 4 που ξανα κοίταξα ακομα υπηρχε , ειχες χρονο αν το ηθελες

εσύ έκανες αυτό που έπρεπε φίλε δεν χρειάζεται να δίνεις και εξηγήσεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντώς αυτό με το game "bundle" στο PS5 να το καταλάβω εάν θέλεις να αγοράσεις τα συγκεκριμένα παιχνίδια, για το Xbox είναι λίγο κάπως, γιατί δίνουν παιχνίδια που υπάρχουν στο gamepass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...