Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 582
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, SV1SAX είπε

Παραγγελία από πλαίσιο τηλεφωνικη και μου επιβεβαιωσαν με email οτι αυριο θα το εχω 

Oταν τους πήρα μου ειπαν οτι ειχαν μεινει 3 κομματια

Εμενα η Μαριαννα μου ραγισε τη καρδια!!!!Δεν υπαρχει καθόλου,δε πειραζει την επομενη φορα!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή Πλαισιο και Κωτσος είχαν κονσόλες τις οποιες δεν ανέβαζαν στις σελίδες τους αλλά περίμεναν δια μαγειας να πάρει ο κόσμος αυτές τις μέρες τηλεφωνικά για να τις κλείσει?

37 λεπτά πριν, Edel είπε

Μόλις έκλεισα από κοτσοβολο! Δευτέρα παραλαμβάνω! Επιτέλους! 

welcome to the club B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δηλαδή Πλαισιο και Κωτσος είχαν κονσόλες τις οποιες δεν ανέβαζαν στις σελίδες τους αλλά περίμεναν δια μαγειας να πάρει ο κόσμος αυτές τις μέρες τηλεφωνικά για να τις κλείσει?

welcome to the club B)

Απίστευτο;; Δε μπορώ να το καταλάβω με τη καμία αυτό το πράγμα. Αν δεν έγραφαν τα παιδιά παραπάνω, μυρωδιά δε θα παίρναμε.

Από τη πέμπτη δημοτικού, το μακρινό 1998 που μου είχαν πάρει το ps1, πρώτη φορά αγοράζω άλλη κονσόλα, νιώθω περίεργα :P

Φανατικός sony μισή ζωή και πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Edel είπε

Απίστευτο;; Δε μπορώ να το καταλάβω με τη καμία αυτό το πράγμα. Αν δεν έγραφαν τα παιδιά παραπάνω, μυρωδιά δε θα παίρναμε.

Είναι αυτά τα κουλά που είχα αναφέρει και εγώ στις πρώτες σελίδες,που έδειχναν κάποιοι κονσόλες σε καταστήματα και στο site τους δεν υπήρχε τίποτα.

Τωρα για την κονσόλα,θέμα συνηθειας είναι και κυρίως κουμπιών(σε σχέση με τα αντιστοιχα του PS)και διαφορετικού store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, breddie είπε

Εμενα η Μαριαννα μου ραγισε τη καρδια!!!!Δεν υπαρχει καθόλου,δε πειραζει την επομενη φορα!

τι να πώ φιλε μου και εγω το ειδα εδω το πρωι αναρτημενο οτι εχει το πλαισιο και ο κοτσοβολος πήρα στο πλαισιο και μαλιστα το παιδι που μιλησα, μολις τον ρωτησα αν υπάρχουν διαθεσιμα απόρησε λεγοντάς μου δεν νομιζω.Μολις ανοιξε το pc του και ειδε το απόθεμα (εκεινη την στιγμή ειχαν μεινει μολις 3 τεμαχια) απόρησε και ο ιδιος και μου λέει ναι υπάρχει τελικά.Του λέω σίγουρα? Ή θα φαμε καμια φόλα? Οχι μου λεει υπάρχει και μαλιστα μου ηρθε και e mail επιβεβαιωσης οτι  αυριο παραλαμβάνω.

Κουλό εντελώς αλλά μαλλον πάνε στομα στόμα ή ειναι παραγγελίες που ακυρωθηκαν και αφου παρελαβαν τους έμειναν...

Επεξ/σία από SV1SAX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και όχι γιατι φυσικά αυτοι δεν θέλουν να έχουν κονσόλες να κάθονται,αρα σε τετοιες περιπτώσεις μιλάμε για πληροφορίες απο μεσα(υπάλληλος/γνωστος συγγενης αυτου)που τα μαθαινουν γρηγοροτερα.

Επισης να θυμησω οτι την προηγουμενη εβδομαδα ειχαμε διαθεσιμα απο Πλαισιο,Γερμανο,και You οπως ειχε αναφερθει στην προηγουμενηη σελιδα,αρα λογικα θα ειναι το αντιστοιχο δικο τους αποθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δηλαδή Πλαισιο και Κωτσος είχαν κονσόλες τις οποιες δεν ανέβαζαν στις σελίδες τους αλλά περίμεναν δια μαγειας να πάρει ο κόσμος αυτές τις μέρες τηλεφωνικά για να τις κλείσει?

welcome to the club B)

Όντος άξιο αναφοράς ως περίεργη συμπεριφορά, και εγώ μετά από αναζήτηση στα καταστήματά τους σε Κωτσόβολο και πλαίσιο το τελευταίο 2μηνο δεν έβγαζα άκρη.....και εντελώς τυχαία είπα να δοκιμάσω τηλεφωνική ζήτηση στον Κωτσόβολο τρίτη πρωί πρωί περιμένοντας βέβαια αρνητική απάντηση.....πραγματικά αιφνιδιάστηκα και δεν πίστευα στα αυτιά μου όταν μου είπε έχουν παραλάβει απόθεμα!!

Πραγματικά πιστεύω ότι ούτε οι ίδιοι οι πωλητές μέσα στις επιχειρήσεις αυτές δεν έχουν ιδέα για τα αποθέματα που παραλαμβάνουν ή ενημερώνονται με καθυστέρηση από τα "κεντρικά τους".....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, RadStar είπε

Και στο Πλαίσιο διαθέσιμο τηλεφωνικά. Κωδικός 3548953.

Να σαι καλα γιατι αν δεν εβλεπα το comment σου θα το έχανα. Παρελαβα πρωι πρωι εγω. Αψογο το πλαισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, lkv100 είπε

Να σαι καλα γιατι αν δεν εβλεπα το comment σου θα το έχανα. Παρελαβα πρωι πρωι εγω. Αψογο το πλαισιο.

Μάλλον τους επιασες την κουβεντα και σε εμενα ακομα δεν εχουν ερθει...🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλάβαμε και εμείς σήμερα, μπαίνουμε πλέον στην νέα γενιά. Ελπίζω μέσα στον μήνα να παραλάβω και το PS5 για κλείσει το καρέ.

IMG_20210909_191728αα.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, jimmyh είπε

Παραλάβαμε και εμείς σήμερα, μπαίνουμε πλέον στην νέα γενιά. Ελπίζω μέσα στον μήνα να παραλάβω και το PS5 για κλείσει το καρέ.

IMG_20210909_191728αα.jpg

Ωραιος, με το καλό και το ps5 😁

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...