Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

Μπορούμε να βρούμε κάπου το Χ ή θα πάμε προς Χριστούγεννα;;;

Συνεχείς παρακολούθηση στα e-shop, και δοκίμασε με συχνά τηλέφωνα μήπως πετύχεις παραλαβή, όπως εγώ με Κωτσόβολο, 7/9 τηλεφωνική παραγγελία, 9/9 το παρέλαβα. Το στόκ στα ράφια μάλλον θα αργήσει ακόμη αρκετά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται υπάρχει ακυρωμένη παραγγελία XBOX SERIES X στο κατάστημα του Κωτσοβολου στη ΛΑΜΙΑ.η παραγγελία ακυρώθηκε σήμερα το μεσημέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες επιβεβαιώνω και γω τηλεφωνική παραγγελία και αγορά από Κωτσόβολο!! Τηλεφώνούσα για 2 ημέρες σε όλα τα καταστήματα (πρωινή ώρα στις 09:00κ με το άνοιγμα των γραμμών) και την 3η μερα έκπληκτος άκουσα την υπάλληλο να μου λέει ότι υπάρχει διαθέσιμο - Στις 9/9 το παρήγγειλα στις 13/9 το παρέλαβα! Πραγματικά ευχαριστώ όσους έγραψαν κ διάβασα για τον τρόπο που βρήκαν διαθέσιμο κ είπα να το αναφέρω κ γω για να το επιβεβαιώσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω η φάση είναι οποιος προλάβει τηλεφωνικώς όπως γίνεται τις τελευταιες μέρες πριν μπουν στα ράφια και στο site γιατί black Friday έρχεται, Χριστούγεννα πλησιάζουν και για μεγιστοποίηση του κέρδους τους οι πιο πολλοί λογικά θα το βάλουν σε bundle με χειριστήρια charge kits παιχνίδια και η τιμή θα εκτοξευτεί.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

509 ευρώ το αγόρασα. Με τλφ παραγγελία βρίσκουν πολλοί κ ξέρω κ άλλους... Τώρα γιατί κ πως δεν γνωρίζω να σας πω...! Πάντως από δω το διάβασα κ γι'αυτό μπήκα στο κόπο να  επιβεβαιώσω κ γω ότι ισχύει..

Επεξ/σία από gio73
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ επιβεβαιώνω πως μετά την πρωινή αποτυχία, κάλεσα πάλι το μεσημέρι και μου είπαν για ελάχιστα τεμάχια, οπότε έριξα κι εγώ παραγγελία. Ελπίζω σύντομα να το έχω. Αποστολή με courier μου είπαν και περιμένω τον Κωτσόβολο να παίξει γρήγορα μπαλίτσα μπας και προλάβουμε να παίξουμε κι εμείς μέσα στο ΣΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνω συνεχώς τηλέφωνα στα καταστήματα ( Πλαίσιο, Κωτσόβολος, Πάμπλικ) από το Σαββάτο μέχρι και πριν λίγο και δεν υπάρχει τίποτα...

σας παρακαλώ όποιος βρει κάτι ας στείλει ένα μνμ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, kabamaru2372 είπε

Παίρνω συνεχώς τηλέφωνα στα καταστήματα ( Πλαίσιο, Κωτσόβολος, Πάμπλικ) από το Σαββάτο μέχρι και πριν λίγο και δεν υπάρχει τίποτα...

σας παρακαλώ όποιος βρει κάτι ας στείλει ένα μνμ...

 

Διαθέσιμο you

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα να καλέσεις και 2 και 3 και 5 φορές πχ στον Κωτσόβολο. Εγώ αυτό που καταλαβα είναι ότι ο πρωινός μάλλον δεν ήξερε και πολλά, ενώ η κοπέλα που με εξυπηρέτησε το μεσημέρι της ίδιας ημέρας ήταν τζιμάνι και βρήκε στοκ. 
Οπότε για μένα προσπάθησε περισσότερο και κάτι θα βρεθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...