Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart 569€ [TEΛΟΣ]


wolfskinn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει και η digital έκδοση που δεν έχει το δισκάκι με 100 ευρώ λιγότερα. Εγώ προσωπικά στο ps4 τόσα χρόνια δεν αγόρασα ποτέ δισκάκι για πολλούς λόγους, οπότε δεν έχω κανένα λόγο να πάω στην εν λόγω έκδοση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις με πήραν από ΠΛΑΙΣΙΟ και θέλουν πληρωμή για να σταλεί άμεσα (είχα βάλει αντικαταβολή), μου είπε η κοπέλα πως υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια για όσους έκαναν παραγγελία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω περιμενω κανα Κωτσοβολο να το φερει για να κανω καμια επεκταση εγγυησης να παει στα 5 χρονια 
γιατι δεν πιστευω στην μακροζωια της κονσολας 
παντα οι πρωτες εκδοσεις ειχαν τα προβληματακια τους

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aias είπε

τερμα και ο γερμανος.Ελπιζω να παραλαβουν ολοι.Προσωπικα δεν εκανα παραγγελια απο Γερμανο λογο κακου προηγουμενου.

Εγώ γερμανό πήρα .Βέβαια μένω βόρεια προάστια.Οπότε μπορεί να διαφέρουν στο προσωπικο το δικο μου καταστημα και το δικο σου.Τι σου ειχε τυχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

εγω περιμενω κανα Κωτσοβολο να το φερει για να κανω καμια επεκταση εγγυησης να παει στα 5 χρονια 
γιατι δεν πιστευω στην μακροζωια της κονσολας 
παντα οι πρωτες εκδοσεις ειχαν τα προβληματακια τους

Φίλε, ο Κώτσος ακόμα βρίσκεται στον ..... Νοέμβριο σε προπαραγγελίες!
Οι άνθρωποι είναι στην κοσμάρα τους. Αν τους πάρεις τηλέφωνο για το συγκεκριμένο πακέτο θα σε βάλουν να το πληρώσεις και θα σε ειδοποιήσουν όταν με το καλό! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jerry banana είπε

Εγώ γερμανό πήρα .Βέβαια μένω βόρεια προάστια.Οπότε μπορεί να διαφέρουν στο προσωπικο το δικο μου καταστημα και το δικο σου.Τι σου ειχε τυχει?

παραγγελια που δεν ηρθε ποτε.Ειχα πληρωμη στο καταστημα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Φίλε, ο Κώτσος ακόμα βρίσκεται στον ..... Νοέμβριο σε προπαραγγελίες!
Οι άνθρωποι είναι στην κοσμάρα τους. Αν τους πάρεις τηλέφωνο για το συγκεκριμένο πακέτο θα σε βάλουν να το πληρώσεις και θα σε ειδοποιήσουν όταν με το καλό! 😛

Εφόσον πρόκειται για άλλο bundle και συνεπώς άλλο κωδικό προιόντος, δε νομιζω οτι έχει καμία σχέση με τις προπαραγγελίες για σκέτη κονσόλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Germanos την περναει παντως την παραγγελια,αλλα τωρα το θεμα ειναι ,να πληρωσω η θα μου τα φαει και μετα θα μου πουν τελειωσαν τα κοματια?

50-50 ειναι  εγώ το ρίσκαρα

 

Επεξ/σία από downhill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, downhill είπε

50-50 ειναι

 

Καταλαβα ,αστο ,οπως και να εχει δεν εχει και κανα παιχνιδι της προκοπης ,μονο για το souls θα το επαιρνα τωρα,αν ηταν ομως σιγουρο θα το τσιμπαγα ,αλλα απο αυτα που εχω ακουσει απο κοτσο κτλ μαλλον το αφηνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...