Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart 569€ [TEΛΟΣ]


wolfskinn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελία disc Κωτσος 14/11.

Ακόμα στο Βιλαμπαχο τρίβουν.. 

Κανω σήμερα από Γερμανο, αποδεκτά όλα. Με είχαν πάρει από Κωτσοβολο τηλ για δώροεπιταγή 30 ευρώ λόγω καθυστερησης,ζηταω κωδικο, στα καπάκια κάνω παραγγελία κάτι που ήθελα και ακύρωση στο Play. 

Ένα πετσόκομμα το χρειαζοντουσαν

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι διαθεσιμότητα στο Πλάισιο, τρέξτε....

και με spiderman όποιος θέλει:

https://www.plaisio.gr/sony-playstation-5-marvel-s-spiderman-miles-morales-ultimate_3759466?qId=6282736dbcfa8055d3046c8b0ecafb06&qIx=products

Επεξ/σία από gdal73
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβα για έναν ξάδερφο, χωρίς να του πω τίποτα , ελπίζω να το θέλει ( δεν σηκώνει τηλέφωνο), αν όχι αύριο στις αγγελίες με 100 καπέλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Aias είπε

Εχει παραγγελιες απο το Πλαισιο.Εγω το περασα με αντικαταβολη ,λεει αναμενετε μολις τωρα.

 

1 λεπτό πριν, Nick77 είπε

Και εγώ έβαλα μια με αντικαταβολή αλλά πιστεύω δεν θα περάσει γιατί είναι πάνω από 500 ευρώ η αξία...

θα σας ερθει μηνυμα/επικοινωνια να κανετε καταθεση για να περασει η παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθεσινή παραγγελία απο πλαίσιο θα παραλάβω σήμερα με αντικαταβολή, τους τηλεφώνησα για κατάθεση και μου είπαν οτι σε μεγάλες πόλεις (πχ Πάτρα που μένω) και παραδίδουν οι ίδιοι ισχύει κανονικά η αντικαταβολή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, kournias είπε

χθεσινή παραγγελία απο πλαίσιο θα παραλάβω σήμερα με αντικαταβολή, τους τηλεφώνησα για κατάθεση και μου είπαν οτι σε μεγάλες πόλεις (πχ Πάτρα που μένω) και παραδίδουν οι ίδιοι ισχύει κανονικά η αντικαταβολή

για να παω να βγαλω λεφτα :) (Αθηνα).Thx!

 

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, kournias είπε

χθεσινή παραγγελία απο πλαίσιο θα παραλάβω σήμερα με αντικαταβολή, τους τηλεφώνησα για κατάθεση και μου είπαν οτι σε μεγάλες πόλεις (πχ Πάτρα που μένω) και παραδίδουν οι ίδιοι ισχύει κανονικά η αντικαταβολή

μακάρι να είναι έτσι, για να δούμε...

εγώ βέβαια τώρα που την καταχώρισα έλεγε "αναμένεται" και όχι "διαθέσιμο" όπως χτες που δεν πρόλαβα.
Οπότε μπορεί να μας ειδοποιήσουνε του Αγίου... ανήμερα :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Nick77 είπε

μακάρι να είναι έτσι, για να δούμε...

εγώ βέβαια τώρα που την καταχώρισα έλεγε "αναμένεται" και όχι "διαθέσιμο" όπως χτες που δεν πρόλαβα.
Οπότε μπορεί να μας ειδοποιήσουνε του Αγίου... ανήμερα :P :P :P

και μενα το ιδιο ελεγε αναμενετε αλλα απο το τιποτα και εφοσον δεν το εχω πληρωσει δεν βαριεσε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα απο πλαίσιο με αντικαταβολή, η κονσόλα είναι στην κλασική (λευκη μπλε) συσκευασία του ps5 και ξεχωριστά σε ενα φάκελο ήρθε το παιχνίδι Ratchet&Clank, άψογοι σε όλα στο πλαίσιο και όχι μόνο σε αυτή την περίπτωση

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kournias είπε

μόλις παρέλαβα απο πλαίσιο με αντικαταβολή, η κονσόλα είναι στην κλασική (λευκη μπλε) συσκευασία του ps5 και ξεχωριστά σε ενα φάκελο ήρθε το παιχνίδι Ratchet&Clank, άψογοι σε όλα στο πλαίσιο και όχι μόνο σε αυτή την περίπτωση

Καλοριζικη! Η αληθεια ειναι οτι γενικα απο το Πλαισιο (αν και παντα δεν εχουν τις καλυτερες τιμες) τοσα χρονια δεν εχω μεινει ποτε δυσαρεστημενος και ιδιαιτερα αν χρειαστω το service .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kournias είπε

μόλις παρέλαβα απο πλαίσιο με αντικαταβολή, η κονσόλα είναι στην κλασική (λευκη μπλε) συσκευασία του ps5 και ξεχωριστά σε ενα φάκελο ήρθε το παιχνίδι Ratchet&Clank, άψογοι σε όλα στο πλαίσιο και όχι μόνο σε αυτή την περίπτωση

δηλαδη πηγες πλαισιο και δεχτηκαν πληρωμη με μετρητα 570€ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

δηλαδη πηγες πλαισιο και δεχτηκαν πληρωμη με μετρητα 570€ ;;;

Λογικά παρέλαβε στο χώρο του με μεταφορική... Πιθανότατα του ίδιου του Πλαισίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...