Προς το περιεχόμενο

Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart 569€ [TEΛΟΣ]


wolfskinn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Nick77 είπε

Λογικά παρέλαβε στο χώρο του με μεταφορική... Πιθανότατα του ίδιου του Πλαισίου.

και παλι 
απο οσο γνωριζω εχουν απαγορευσει της αγορες πανω απο 500€ με μετρητα
εκτος αν τιμολογησαν 499 το ps5 και 69 το game ξεχωριστα

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

36 λεπτά πριν, kournias είπε

μόλις παρέλαβα απο πλαίσιο με αντικαταβολή, η κονσόλα είναι στην κλασική (λευκη μπλε) συσκευασία του ps5 και ξεχωριστά σε ενα φάκελο ήρθε το παιχνίδι Ratchet&Clank, άψογοι σε όλα στο πλαίσιο και όχι μόνο σε αυτή την περίπτωση

 άρα δεν πρόκειται για το bundle της φωτογραφίας. περίεργο τότε πώς διοχετεύθηκαν σκέτες κονσόλες για άμεση πώληση, όταν υπάρχουν τόσες εκκρεμείς προπαραγγελίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κι εγώ αυτό γνώριζα για αυτό  χθες το απόγευμα τους τηλεφώνησα για να καταθέσω το ποσό σε τράπεζα, μόλις είδε ο υπάλληλος την διεύθυνση παραλαβής (...Πάτρα) μου είπε οτι η παράδοση θα γίνει απο την μεταφορική ΟRBIT PATRAS και μπορώ να πληρώσω μετρητά

απόδειξη μία έλαβα στα 569 ευρώ και στην περιγραφή είδους   Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank Rift Apart

Επεξ/σία από kournias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, downhill είπε

 άρα δεν πρόκειται για το bundle της φωτογραφίας. περίεργο τότε πώς διοχετεύθηκαν σκέτες κονσόλες για άμεση πώληση, όταν υπάρχουν τόσες εκκρεμείς προπαραγγελίες

Υπάρχουν εκκρεμείς παραγγελίες και από το ίδιο το Πλαίσιο?

Ή αναφέρεσαι σε προπαραγγελίες άλλων καταστημάτων όπως ο Κώτσος?

Προ ολίγου έλαβα e-mail ότι έχει προγραμματιστεί η παραγγελία μου για παράδοση αύριο, μέχρι στιγμής δεν με έχουν ενημερώσει για κάποιο θέμα με την αντικαταβολή. Αναμένομεν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πρόλαβα το δεύτερο bundle με spiderman στα 569€ από πλαίσιο, έρχεται αύριο.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Εντάξει πάντως κρίμα σε όσους είχαν παραγγείλει απ'την αρχή και δεν έχουν παραλάβει. Εγώ για 3080 πήγαινα αλλά μέχρι να πέσουν οι τιμές... Ps5 καλύτερα.

Επεξ/σία από Jts
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nick77 είπε

Υπάρχουν εκκρεμείς παραγγελίες και από το ίδιο το Πλαίσιο?

Ή αναφέρεσαι σε προπαραγγελίες άλλων καταστημάτων όπως ο Κώτσος?

Προ ολίγου έλαβα e-mail ότι έχει προγραμματιστεί η παραγγελία μου για παράδοση αύριο, μέχρι στιγμής δεν με έχουν ενημερώσει για κάποιο θέμα με την αντικαταβολή. Αναμένομεν...

όχι, αναφέρομαι γενικά σε παραγγελίες ps5, δεν ξέρω αν είχαν γίνει και στο πλαίσιο. απλά απόρησα γιατί θεωρητικά έρχονται μέσω αντιπροσωπείας τα κομμάτια και θα έπρεπε κανονικά να διοχετευθούν στα καταστήματα που υπάρχουν οι εκκρεμείς παραγγελίες, αφού δεν είναι αυτοτελές bundle όπως αυτό της φωτογραφίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για έμας που παραγγείλαμε  από πλαίσιο αφού είχε εξαντληθεί  και έγραφε  αναμένεται ενώ πέρασε η παραγγελία τι ισχύει; Θα ακυρωθεί η θα μπει αναμονή για επόμενη παραλαβή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχτες πηρα ενα απο γερμανο και σε δευτερολεπτα εδειχνε εξαντλημενο

και μολις τωρα ηρθε email οτι η παραγγελια μου ειναι στην κουριερ οποτε μαλλον θα παραλλαβω!😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

και παλι 
απο οσο γνωριζω εχουν απαγορευσει της αγορες πανω απο 500€ με μετρητα
εκτος αν τιμολογησαν 499 το ps5 και 69 το game ξεχωριστα

https://www.acscourier.net/en/acs-news/-/asset_publisher/5Ufr/content/diacheirise-antikatabolon-me-axia-ano-ton-500-metreta-pros-paraleptes-idiotes

Η ACS σύμφωνα με τον πρόσφατο νόμο 4446/22-12-2016 άρθρο 69, που απαγορεύει τις συναλλαγές των ιδιωτών για ποσά άνω των 500€ (τελικού ποσού συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ) σε μετρητά, ενημερώνει ότι οι αποστολές αυτές θα παραδίδονται στους παραλήπτες, αποκλειστικά από τις reception των καταστημάτων μας, όπου θα γίνεται είσπραξη μόνο με τη χρήση τραπεζικής κάρτας και για ολόκληρο το ποσό της συναλλαγής. Σε περίπτωση που ο παραλήπτης δεν διαθέτει τραπεζική κάρτα με το ανάλογο υπόλοιπο, δεν θα είναι δυνατή η παράδοση της αποστολής και η αποστολή θα επιστρέφεται στον αποστολέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω μετρητα ειχα δωσει γιατι δε δουλευε το pos τους . Είναι μονίμως άρρωστο στα μισα τουλαχιστο points εδω  δε πιανει και σημα ποτε η μουγκαφον  ποτε η σβιντ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...