Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση πανω σε αυτοκίνητα diesel του 2017 και μετα


filippos8989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σας φίλοι,

 

Είμαι σε αναζήτηση μεταχειρισμένου diesel απο το 2017 και μετα( euro 6 και πανω). budget μεχρι 9500 ευρω.

Εχει κανεις καμιά πρόταση? ιδέες ? Εμπειρίες? 

ειμαι ανάμεσα στα :

  • Hyundai i20
  • Citroen C3
  • Ford Fiesta
  • Renault Clio
  • Toyota yaris

Τελος είμαι σε δίλλημα αν ειναι να βρώ αμάξι απο ιδιώτη η απο εμπορο. γενικά τους φοβάμαι τους εμπόρους. Βλεπεις αγγελίες και για κάποιο λόγο ολα τα χιλίομετρα των αυτοκινήτων ειναι παντα στρογγυλεμένα, τυχαίο? δεν ξερω.

Ειχα ενα fiesta 2017 αλλα με τρακαραν και εγινε ολικη, Ημουν πολυ ευχαριστημένος αλλα δεν ξερω αν θελω το ιδιο. Του 2018 μοντέλο ειναι πολύ ωραίο αλλα φευγει στα λεφτα αρκετα. 

 

Οσο αφορα τον έλεγχο, ειχα δοκιμάσει τους  spot a mechanic και ήμουν ευχαριστημένος. 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

 

 

Επεξ/σία από filippos8989
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, filippos8989 είπε

Καλημέρα σας φίλοι,

 

Είμαι σε αναζήτηση μεταχειρισμένου diesel απο το 2017 και μετα( euro 6 και πανω). budget μεχρι 9500 ευρω.

Εχει κανεις καμιά πρόταση? ιδέες ? Εμπειρίες? 

ειμαι ανάμεσα στα :

  • Hyundai i20
  • Citroen C3
  • Ford Fiesta
  • Renault Clio
  • Toyota yaris

Τελος είμαι σε δίλλημα αν ειναι να βρώ αμάξι απο ιδιώτη η απο εμπορο. γενικά τους φοβάμαι τους εμπόρους. Βλεπεις αγγελίες και για κάποιο λόγο ολα τα χιλίομετρα των αυτοκινήτων ειναι παντα στρογγυλεμένα, τυχαίο? δεν ξερω.

Ειχα ενα fiesta 2017 αλλα με τρακαραν και εγινε ολικη, Ημουν πολυ ευχαριστημένος αλλα δεν ξερω αν θελω το ιδιο. Του 2018 μοντέλο ειναι πολύ ωραίο αλλα φευγει στα λεφτα αρκετα. 

 

Οσο αφορα τον έλεγχο, ειχα δοκιμάσει τους  spot a mechanic και ήμουν ευχαριστημένος. 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

 

 

Opel Astra 1.6 CDTI 2017

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το I20 θα έχει ακόμα εγγύηση και αυτό πιστεύω είναι ένα plus.

το πρόβλημα με τα χιλιόμετρα στα αμάξια που κοιτάς είναι ότι εφόσον το πρώτο KTEO είναι στα 4 χρονια, στο ενδιάμεσο ο έμπορος μπορεί να έχει κάνει ότι θέλει.

πιο πολύ θα εμπιστευόμουν ιδιώτη πρώτο χέρι και αφού μιλάμε για αμάξι 4 χρόνων, με βιβλίο service στην αντιπροσωπεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...