Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S 2020 + Xiaomi Mi Smart LED Bulb Essential (White & Color) €26.50 +μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι ΤΚ και να βαλω μου πεταει αυτο

Τα προϊόντα που έχεις στο καλάθι σου δεν είναι διαθέσιμα για παραλαβή από το ίδιο κατάστημα. Αφαίρεσε ένα από τα προϊόντα και συνέχισε την παραγγελία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Thanks!!
Μόλις τα πήρα και εγώ με παραλαβή απ το κατάστημα.

Το φωτιστικό πολύ καλό κ όμορφο! Το dimmer μετράει πολύ μιας και προσωπικά δεν θέλω μια στάνταρ ένταση. 

Για την λάμπα e27 υπόψιν δεν ειναι yeelight (είναι ολόιδιες εξωτερικά και θα μπερδευτούν πολλοί) οπότε θέλει το mi home app για να την ρυθμίσεις.

 

20210619_185305.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, spocky είπε

Οτι ΤΚ και να βαλω μου πεταει αυτο

Τα προϊόντα που έχεις στο καλάθι σου δεν είναι διαθέσιμα για παραλαβή από το ίδιο κατάστημα. Αφαίρεσε ένα από τα προϊόντα και συνέχισε την παραγγελία σου.

Ακριβώς! Αν στη σελίδα του προιόντος βάλεις ΤΚ ,βγάζει αρκετά καταστήματα.Στη συνέχεια μόλις το πας στο καλάθι και επιλέξεις παραλανή από κατάστημα και στη συνέχεια πατήσεις να διαλέξεις κατάστημα παραλαβής,εμφανίζει αυτό που πόσταρε ο φίλος παραπάνω ή σε κάποιες άλλες περιπτώσεις μόνο 1 κατάστημα.Τι παιχνίδι παίζεται ρε παιδιά? Εσείς τι κάνατε? Βάλατε αποστολή σπίτι με +3 ευρώ?

Επίσης κάποιες φορές στη σελίδα του προιόντος δεν εμφανίζει την επιλογή να βάλεις ΤΚ.Βγάζει μόνο την επιλογή "Διαθέσιμο για παραλαβή σε 20'"

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρηγγειλα απο το καταστημα στην Ελευσινα , δεν το ειχαν διαθεσιμο και μου ειπαν απο Τριτη , η λαμπα  θα παει πιο μετα λογω οτι δεν ηταν πουθενα διαθεσιμη , θεωρω οτι  σε αυτα τα λεφτα αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα τκ και δεν μου έβγαζε το κοντινό. Οπότε πήγα από εκεί κια το πήρα. Σκεφτόμουν και για δεύτερο αλλά δεν είχαν λάμπα και μου είπαν αν θέλω να το παραγγείλουν και να το πάρω Δευτέρα. Οπότε αν έχετε κοντά μαγαζί κάντε ένα κόπο να πάτε. Και αν δεν έχουν ετοιμοπαραδτο. Σας το παραγγέλνουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...