Προς το περιεχόμενο

πρωινό ξυπνημα


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από τα 18 19 μου μέχρι σημερα που έχω φτάσει αισίως τα 39 το πρωι για να ξυπνήσω πίνω στιγμαιο νες καφε
τελευταία όμως παρατηρώ ότι δεν με πιάνει και ότι μάλλον τον έχω συνηθισει
εσείς τι άλλο πίνετε πέρα από καφέ το πρωί για ξύπνημα, κάποιοι πχ αναφέρουν το μηλοξυδο 

έχω δοκιμάσει και energy drinks οπως monster,hell κλπ χωρις κανενα ουσιαστικο αποτελεσμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καφές με κοιμίζει, συνήθως θα πιω χυμό μαζί με το υπόλοιπο πρωινο ή γάλα αν έχω cereal. 

Μετα βέβαια παίρνω ritalin που με ξυπνάει για τα καλά 😂

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Runner25 είπε

από τα 18 19 μου μέχρι σημερα που έχω φτάσει αισίως τα 39 το πρωι για να ξυπνήσω πίνω στιγμαιο νες καφε
τελευταία όμως παρατηρώ ότι δεν με πιάνει και ότι μάλλον τον έχω συνηθισει
εσείς τι άλλο πίνετε πέρα από καφέ το πρωί για ξύπνημα, κάποιοι πχ αναφέρουν το μηλοξυδο 

έχω δοκιμάσει και energy drinks οπως monster,hell κλπ χωρις κανενα ουσιαστικο αποτελεσμενα

Γιατί δεν ξυπνάς;Ελληνικός  καφες;

Ξυδι πρωι πρωί;Σαολίν είσαι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα ξεχνας τα ενεργειακα, μονο κακο μπορει να σου κανουν.

Προσωπικα δεν πινω καφε το πρωι γιατι με ενοχλει στο στομαχι, παιζει χυμος γαλα η δημητριακα.

Κανε ενα κρυο μπανιο να δεις πως θα ξυπνησεις...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εχω πιει σχεδον ποτε καφε στη ζωη μου και ξυπναω απο τις 6.30-7 για πλακα οτι ωρα κι αν κοιμηθω.

Η μεγαλυτερη απατη της κοινωνιας ειναι ο καφες

Επεξ/σία από adi32
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στο μπάνιο που είπε κάποιος. Εδώ και χρόνια κάνω ένα μπάνιο το πρωί (όχι πάντα κρύο) και νομίζω είναι το καλύτερο πράγμα για να ξυπνήσεις για τα καλά. Καφέ και άλλα τέτοια τα έχω κόψει εδώ και κάποια χρόνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Iris_89 είπε

Μετα βέβαια παίρνω ritalin που με ξυπνάει για τα καλά 😂

Το διαβάζω, λέω ώπα, εδώ ήμαστε... μετά μπήκα Γαληνό κι είδα ότι είναι πίνακας Γ. Φτου. 😟

Επεξ/σία από Haldol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Runner25 είπε

εσείς τι άλλο πίνετε πέρα από καφέ το πρωί για ξύπνημα, κάποιοι πχ αναφέρουν το μηλοξυδο

εγώ πέφτω πάνω στις τριανταφυλλιές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, adi32 είπε

Δεν εχω πιει σχεδον ποτε καφε στη ζωη μου και ξυπναω απο τις 6.30-7 για πλακα οτι ωρα κι αν κοιμηθω.

Η μεγαλυτερη απατη της κοινωνιας ειναι ο καφες

Το ιδιο κ γω, καφε ποτε. Καθε μερα 5.30 με 6 γυμναστηριο μαζι με τα αλλα πρωινα "πρεζακια" (φιλους)κ ειμαι γεματος ενεργεια ολη μερα...βεβαια απο τις 10 το βραδυ τα βλεφαρα μου  ζυγιζουν 10 κιλα το ενα 

 

Επεξ/σία από bill_zaf
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Runner25 είπε

από τα 18 19 μου μέχρι σημερα που έχω φτάσει αισίως τα 39 το πρωι για να ξυπνήσω πίνω στιγμαιο νες καφε
τελευταία όμως παρατηρώ ότι δεν με πιάνει και ότι μάλλον τον έχω συνηθισει
εσείς τι άλλο πίνετε πέρα από καφέ το πρωί για ξύπνημα, κάποιοι πχ αναφέρουν το μηλοξυδο 

έχω δοκιμάσει και energy drinks οπως monster,hell κλπ χωρις κανενα ουσιαστικο αποτελεσμενα

τίποτα δε συγκρίνεται με τον καφέ αν τον έχεις συνηθίσει, ούτε υποκατάστατο υπάρχει . Προσπάθησε να κάνεις και ντους στις αρχές και κάποια στιγμή απλά σταματάς τον  καφέ . Κάποιοι φίλοι μου έτσι τον έκοψαν ή πινουν έναν το μεσημέρι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...