Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ] Poco F3 256gb | 307€ | amazon.de


Dunyas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, papars είπε

Το κουτί το έκανα κομμάτια - δεν βρήκα ούτε το ανταπτοράκι ούτε η θήκη υπήρχε.  To amazon μου έδωσε κουπόνι 14 ευρώ τελικά.

Ψάχνω θήκη τώρα ...

 

Οταν επεστρεψα εγω το δικο μου poco F3 amazon για refund ειχα ξεχασει να βαλω μεσα το ανταπτορακι στο κουτι. Λες να πηρες αυτο? Τσεκαρε τον proximitiry sensor γιατι ειχε σοβορο θεμα.Το εχεις κολλημενο στο αυτι οταν μιλας και αναβει η οθονη χωρις λογο.Επισης στο τεστ για τον sensor αν βαλετε το χερι απο την πισω μερια του κινητου μηδενιζει για καποιο λογο. Ειναι συχνο προβλημα αυτο στο F3 μιας και δεν εχει κλασσικο sensora αλλα μια αλλη πατεντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, kkatzos είπε

Και αυτό τι είναι; 😁

Αυτό έκανε €250 πρπ και μέχρι να το αποφασίσω τελείωσε. Οπότε τσίμπησα 8pro very good €333 με μτφ που έλειπε η θήκη μόνο αψεγάδιαστο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, sakks80 είπε

Οταν επεστρεψα εγω το δικο μου poco F3 amazon για refund ειχα ξεχασει να βαλω μεσα το ανταπτορακι στο κουτι. Λες να πηρες αυτο? Τσεκαρε τον proximitiry sensor γιατι ειχε σοβορο θεμα.Το εχεις κολλημενο στο αυτι οταν μιλας και αναβει η οθονη χωρις λογο.Επισης στο τεστ για τον sensor αν βαλετε το χερι απο την πισω μερια του κινητου μηδενιζει για καποιο λογο. Ειναι συχνο προβλημα αυτο στο F3 μιας και δεν εχει κλασσικο sensora αλλα μια αλλη πατεντα.

εχει τυχει σε γνωστο να παρει πισω το ιδιο μονιτορ 2 φορες (εκανε αλλαγη συνολικα 7 φορες λογο καμμενων πιξελ). 

Αυτα ειναι τα "κακά" του right of withdrawal στην Ε.Ε. καθώς δεν έχουμε καθεστώς "open box" αγοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πάντως έχω ενθουσιαστεί. Nova Launcher, ούτε καν είδα τον Poco Launcher, έχω περάσει μέρες να σετάρω το Nova.  Αυτό το Green Tint δεν το κατέχω, δεν βλέπω κάτι. Τα ακουστικά τα βρήκα. Τόσο el cheapo που είναι βέβαια... πήγαν στο κουτί του "αν τα χρειαστώ κάποτε". Όλα μέσα, adaptor, θήκη, ζελατινούλα στην οθόνη.

Δεν κολλάει πουθενά. Η κάμερα είναι λίγο mαhh, αλλά σε σχέση με το προηγούμενο... (Xiaomi Mi A2) τρομερή.

Το μόνο σπαστικό είναι αυτό το system app updater, το enable find your device κάθε 3 μέρες, το sign in to your Mi account, το do you want to try a new theme και όλες αυτές οι γελοιότητες του Κινέζου. Ρε φίλε, πάρε τα δεδομένα μόνος σου, πρέπει να με πρήζεις και από πάνω; Τιναιτουτοιρε.

Επίσης, δεν μπορούσα να πιστέψω πόσα πράγματα ήθελαν manual migration. Μια βδομάδα έστηνα. Αυτό είναι προσωπικό μάλλον πρόβλημα, όμως.

Με το charging δεν ξέρω τι παίζει. Έβαλα τον παλιό μου φορτιστή με το baseus braided καλώδιο, σκέτο charging. Τον νέο φορτιστή με το παλιό καλώδιο, quick charging. Με το μαμά ΜΙ TURBO CHARGING.

Τα floating icons μου βγαίνουν τετράγωνα, αντί για στρογγυλά.

Επιτέλους, έχω NFC, και μπορώ να πηγαίνω στο ψιλικατζίδικο και να πληρώνω με το κινητό μου.

Το μόνο πρόβλημά μου είναι η μπαταρία, δεν το έχω βρει ακόμα το κόλπο. Ο battery τσιγκούνης μου λέει ότι αν κλείσω τα 120Hz, θα κερδίσω 1ώρα και 45 λεπτά μπαταρία. Μακράν το μεγαλύτερο κέρδος από αυτά που προτείνει. Και πως θα σκρολάρω εγώ το insomnia ρε φίλε;

Λοιπόν, κούρασα και εμένα που τα γράφω. Το κινητό είναι φοβερό. Σε αυτά τα λεφτά ήταν ότι καλύτερο. Ευχαριστώ ξανά TS!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Ntinaras said:

Μόνο σε εμένα φαίνεται πολύ μικρή η φωτεινότητα της οθόνης; 

Ναι κι εμένα, αλλά απ' οτι έχω καταλάβει όταν την βάλεις στο αυτόματο και ανοίξεις κι άλλη μια ρύθμιση για τον ήλιο πάει πολύ πιο πάνω. Χαζό μεν, αλλά και πάλι σε εσωτερικούς χώρους είναι μια χαρά η φωτεινότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Μόνο σε εμένα φαίνεται πολύ μικρή η φωτεινότητα της οθόνης; 

μέχρι το 75% του slider είναι max 300nits περίπου, το υπόλοιπο 25% ανεβαίνει απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

μέχρι το 75% του slider είναι max 300nits περίπου, το υπόλοιπο 25% ανεβαίνει απότομα.

οταν ειμαι στη παραλια ζοριζομαι παρα πολυ για να δω.

το Mi max 3 που ειχα εχει πιο φωτεινη οθονη !

Στις 11/7/2021 στις 2:46 ΜΜ, aekoriginal21 είπε

Ναι κι εμένα, αλλά απ' οτι έχω καταλάβει όταν την βάλεις στο αυτόματο και ανοίξεις κι άλλη μια ρύθμιση για τον ήλιο πάει πολύ πιο πάνω. Χαζό μεν, αλλά και πάλι σε εσωτερικούς χώρους είναι μια χαρά η φωτεινότητα.

Εκλεισα το dark mode και πλεον βλεπω καλυτερα...

περιεργα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παντως που πηγα μια βολτα κ τα ειδα στο public ειδα πως το Mi 11 lite ειχε πολυ πιο ωραια οθονη και πιο ωραια χρωματα δεν ξερω σκεφτομαι να παρω το Mi 11 lite γιατι το Mi 11 παει πολυ ψηλα η τιμη του....

9 λεπτά πριν, dopermann είπε

Εγω παντως που πηγα μια βολτα κ τα ειδα στο public ειδα πως το Mi 11 lite ειχε πολυ πιο ωραια οθονη και πιο ωραια χρωματα δεν ξερω σκεφτομαι να παρω το Mi 11 lite γιατι το Mi 11 παει πολυ ψηλα η τιμη του....

Ακυρο τωρα ειδα πως δεν εχει 5g ελεος για καινουριο κινητο...

Επεξ/σία από dopermann
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτο που ξενερωνει τον κοσμο σαυτο το τηλεφωνο δεν μπορω να καταλαβω με τα χαρακτηριστηκα που εχει κ στην τιμη των 300 ευρω νομιζω πως δεν υπαρχει κατι αλλο βλεπω ομως πολλους να τα πουλανε στις αγγελιες ενω το x3 pro σε αντιθεση δεν βλεπω να το πουλανε τοσο πολυ απορια το εχω...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, antinazi είπε

Τι ειναι αυτο που ξενερωνει τον κοσμο σαυτο το τηλεφωνο δεν μπορω να καταλαβω με τα χαρακτηριστηκα που εχει κ στην τιμη των 300 ευρω νομιζω πως δεν υπαρχει κατι αλλο βλεπω ομως πολλους να τα πουλανε στις αγγελιες ενω το x3 pro σε αντιθεση δεν βλεπω να το πουλανε τοσο πολυ απορια το εχω...

Η ψευδαίσθηση ότι αγοράσανε ναυαρχίδα, ενώ στην πραγματικότητα είναι ένα midrange κινητό με δυνατό επεξεργαστή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...