Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''PS5 Has Shipped 13.4 Million Units in its Lifetime. The console shipped 3.3 million units in the quarter ending September 30th with $5.86 billion revenue and $750 million in profit.''

https://gamingbolt.com/ps5-has-shipped-13-4-million-units-in-its-lifetime

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, kundi είπε

είδα χτες το STATE OF PLAY  τραγικοι η sony  ακομα μια φορα , 

Ε εντάξει τραγικοί δεν το λες, αρκετά παιδάκια μικρής ηλικίας πρέπει να ενθουσιάστηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το guardian of the galaxy , δεν εχω παιξει παρα πολυ 2 3 ωρες αλλα μου εχει αφησει παρα πολυ καλη εντυπωση , περιμενετε κ κανα review αλλα οσοι ειστε fun της marvel νομιζω πρεπει τουλαχιστον να το δοκιμασετε 

32 λεπτά πριν, kundi είπε

είδα χτες το STATE OF PLAY  τραγικοι η sony  ακομα μια φορα , 

εχεις δικιο! ευτυχώς γλύτωσες για κανα 2 χρονάκια 

1 ώρα πριν, cac είπε

Τελικά η λύση στη μαύρη οθόνη επιλογή 6!    Reset στην κονσόλα :( από ότι διάβασα στα ξένα φόρουμ γίνεται χαμός 

μαλακια αυτο με το ρεσετ.. αντε ξανακατεβαζε τωρα , ελπιζω να μην εχασες κ saves γτ αυτο ποναει πραγματικα. Απο περιεργια ομως που διαβασες οτι γινεται χαμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cac είπε

Τελικά η λύση στη μαύρη οθόνη επιλογή 6!    Reset στην κονσόλα :( από ότι διάβασα στα ξένα φόρουμ γίνεται χαμός 

Και εγώ παρατήρησα κάτι περίεργο αυτές τις μέρες. Μία φορά κατά την εκκίνηση της κονσόλας, το particle animation πάγωσε, έγινε skip και μπήκε κατευθείαν στο home menu. Μάλλον κάτι παίζει με την τελευταία firmware γιατί ποτέ δεν μου το έχει κάνει αυτό στο παρελθόν.

Πάντως η Sony κινείται με ρυθμούς χελώνας όσο αναφορά τα updates της κονσόλας. 1 update το τρίμηνο και υπάρχουν σίγουρα πολλά bugs που πρέπει να λυθούν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Αφού δεν εχεις PS5 τι το παρακολουθείς? Αγόρασε πάλι και μετα δες. Κατσε να βλέπεις τις παρουσιάσεις της MS

μηπως για να δει κατι καλο ωστε να παρει την κονσολα?

Λεω τωρα γω με το φτωχο μου το μυαλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Αφού δεν εχεις PS5 τι το παρακολουθείς? Αγόρασε πάλι και μετα δες. Κατσε να βλέπεις τις παρουσιάσεις της MS

γιατι τα STATE OF PLAY ειναι αποκλειστικά για ps5 ?.............παντως αυτα ειναι απλα για να κρατανε ενα ενδιαφέρον στο κοινο ανα καποιους μηνες , μην περιμενετε καμια μεγαλη ανακοινωση.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, firepc είπε

μηπως για να δει κατι καλο ωστε να παρει την κονσολα?

Λεω τωρα γω με το φτωχο μου το μυαλο

Ο kundi παντα κράζει για να δημιουργει εντυπώσεις.

Επεξ/σία από vorlon68
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kundi είπε

είδα χτες το STATE OF PLAY  τραγικοι η sony  ακομα μια φορα , 

Έχω μια αδυναμία στα ορθογραφικά, με συγχωρείς, ή θα πεις τραγικοί εκεί στην sony ή θα πεις τραγική η sony.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσπ, η Sony εχει αποδειξει οτι ξερει να φτιαχνει παιχνιδαρες. Δεν αμφιβαλλει κανενας.

Το χθεσινο ομως ηταν χαλια και καλυτερα να μην τα κανει αυτα γτ πιο πολλα νευρα φερνει στον κοσμο παρα χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαν ανακοινώσει εξαρχής πριν από το event ότι δεν θα δούμε κανέναν 1st party Sony τίτλο ή κάποια μεγάλη αποκάλυψη.

Τώρα βέβαια ποια η χρησιμότητα του State of Play με αυτά που έδειξαν... just business για την επικαιρότητα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Grim Ripper είπε

Τι ακριβώς περιμένατε; Δεν είχαν πει ποτέ ότι θα δείξουν ΑΑΑ παραγωγές.

Αν ειναι να δειχνει σαβουρες οπως εχθες .Αστο καλυτερα να τα καταργησει αυτα τα υποτιθεμενα state of play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...