Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το mortal shell γιατί λεει μόνο ps4?

 

20211125_173435.jpg

Γιατί θα δίνουν (λογικά) μόνο την PS4 έκδοση. Αν δεν κάνω λάθος, το παιχνίδι έχει δωρεάν αναβάθμιση next-gen, αλλά μπορεί να παίξουν "ύπουλα" και να κάνουν ό,τι και με το FF7 Remake και το αντίστοιχο δικό του PS5 upgrade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το mortal shell γιατί λεει μόνο ps4?

 

20211125_173435.jpg

Καλα δεν μπορουσαν να δωσουν την εκδοση του  ps5 τουλαχιστον,στο mortal shell?

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, music_lover είπε

Ότι πρέπει για τα πιτσιρίκια το Lego.

Θα δοκιμάσω το Mortal Shell.

Με Godfall δεν νομίζω να ασχοληθώ..

Πιανόμαστε και εμείς οι κοντά στα -ήντα για πιτσιρίκια; Έχω ξεπατώσει ότι Lego υπάρχει όλα τα χρόνια 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Και πως θα γίνει δηλαδη; θα δωσουν το mortall shell αλλά δεν θα σε αφήνει να κανεις το upgrade που ειναι δωρεαν;

Ναι. Έχει ξαναγίνει, όπως έγραψα, με το FF7R. Όποιος το έκανε redeem από PS+, δεν μπορεί να αναβαθμίσει στην PS5 έκδοση. Κι από ό,τι είδα το ίδιο ισχύει και με το Greedfall που δόθηκε τον Ιανουάριο.

Θέμα developer / publisher, λογικά.

Επεξ/σία από kosmsamo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, nivaz είπε

Καλησπέρα. Θα ήθελα να με διαφωτίσετε όσοι ξέρετε. Οι διαφορά ανάμεσα στο ps5 digital και το Ps5 disk είναι μόνο το bluray disk? Και μόνο αυτό??? 

Ναι. Αν μοιράζεσαι παιχνίδια με αλλον όπως εγω συμφερει. Εγω έχω να παρω game σε δίσκο απο το 2015

4 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Και πως θα γίνει δηλαδη; θα δωσουν το mortall shell αλλά δεν θα σε αφήνει να κανεις το upgrade που ειναι δωρεαν;

Απο ότι εχω καταλάβει αν κάνεις upgrade στην έκδοση του 5 σταματάει το δωρεάν απο το plus και φαίνετε σαν δικό σου. Ετσι έκανα import στο Hitman 3 τα 1 και 2 και φαίνονται ποια δικά μου, χωρις plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα adaptive triggers τα βλέπετε ζωηρά όπως στην αρχή; η έχει καταλάβει καμια διαφορά; εχω την εντυπωση ότι έχουν μαλακώσει αρκετά το δεξί της σκανδάλης, όταν τα απενεργοποιήσω δουλευουν κανονικά δεν έχει θέμα το R2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Tatofski64 είπε

Παιδιά τα adaptive triggers τα βλέπετε ζωηρά όπως στην αρχή; η έχει καταλάβει καμια διαφορά; εχω την εντυπωση ότι έχουν μαλακώσει αρκετά το δεξί της σκανδάλης, όταν τα απενεργοποιήσω δουλευουν κανονικά δεν έχει θέμα το R2

Εγω μετα απο ενα χρονο δεν εχω καταλαβει διαφορα και στα 2 που εχω. Εχω ακουσει ομως απο αλλους να παραπονιουνται για αυτο που λες.

Εχω εντυπωσιαστει αυτες τις μερες απο τον τροπο που λειτουργει το dualsense στο Ride 4. Νομιζω πως κατι τετοιο ειχαν κατα νου αυτοι που το εφτιαξαν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, johnnyman είπε

Παιδιά το cyberpunk αξίζει να το δω τώρα που το έχει προσφορά στο store η είναι μάπα? 

Μαπα τεραστια.Τωρα οταν βγει το next gen patch(καλα κρασια δηλαδη) τοτε το βλεπεις.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...