Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, maotag είπε

Δυστυχώς τα έπαιζα στο user του αδερφού μου.

Τότε θα πρέπει να το συνεχίσεις με το user του αδερφού σου. Μπορείς να τα περάσεις στην δική σου κονσόλα αλλά θα χρειαστείς τον user/λογαριασμό του αδερφού σου.

Τα saves είναι κλειδωμένα ουσιαστικά σε έναν λογαριασμό psn, στην προκειμένη περίπτωση του αδερφού σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

… ξέρουμε κανα Bluetooth dongle να μεταφέρω ήχο από το ps5 σε AirPods δοκιμασμένα;  Βλέπω ένα creative αλλά πολύ τσιμπημένο από τιμή και θέλει παραγγελία από εξωτερικό.  Καλοβλέπω και ένα της logilink 

7B6B0158-B0C4-468A-A4E2-D3136EC04E53.jpeg

Επεξ/σία από aret1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, johnnyman είπε

Παπαριες λέει ο τύπος. Συγκρίνει τα assets του Lego SW  παιχνιδιού στου οποίου  ήταν dev το studio του, με τα assets τα physics και το world streaming του R&C.Λες και το PS3 έχει τις ίδιες I/O δυνατότητες με το Ps5. Μην δίνεις σημασία, για τα clicks γίνονται όλα. Δεν ξέρουν οι devs της Insomniac και ξέρει αυτός, lol. Εγώ πάντως θεωρώ ότι το R&C rift apart  γίνεται να τρέξει άνετα και στο original game boy, θα το κάνω και θα ανεβάσω φωτο 😂

Επεξ/σία από nekrik
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Αν ήταν τόσο “easy” κιόλας τότε γιατί δεν είδαμε τίποτα παρόμοιο στο PS3 τόσα χρόνια; Ούτε καν από τα 1st party της Sony..

Οπως λέει και ο Nekrik, παπαριές για clicks και τίποτα άλλο. 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο R&C στο PS3; Ούτε καν χρειάζεται να διαβάσεις το άρθρο για να καταλάβεις ότι λέει βλακείες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, kundi είπε

a plague tale innocence  , εχω παθει την πλακα μου απλα εχουν κανει πολυ καλη δουλεια στα  12euro χαρισμαααα , εχω και 5.1 αλλη φαση με τον ηχο

Δεν το είχες πάρει δωρεάν με PS+ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kundi είπε

a plague tale innocence  , εχω παθει την πλακα μου απλα εχουν κανει πολυ καλη δουλεια στα  12euro χαρισμαααα , εχω και 5.1 αλλη φαση με τον ηχο

Τρελαθηκα και εγω οταν το επαιξα στο gamepass με dts:X ηχο και περιμενω οταν βαλει η sony vrr με το καλο να το παιξω στο ps5 με 3d ηχο απο το ps plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Φίλος αγόρασε την κονσόλα και παρατήρησε ότι χειριστήριο και ακουστικά ασύρματα της Sony που έχει δεν φορτίζονται πλήρως...

Σε μισή ώρα του βγάζει μύνημα για φόρτιση και τα δύο...

Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να κοιτάξει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Καλημέρα σε όλους.

Φίλος αγόρασε την κονσόλα και παρατήρησε ότι χειριστήριο και ακουστικά ασύρματα της Sony που έχει δεν φορτίζονται πλήρως...

Σε μισή ώρα του βγάζει μύνημα για φόρτιση και τα δύο...

Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να κοιτάξει???

Τι καλώδιο χρησιμοποιεί για την φόρτιση και τι φορτιστή;

Έχει δοκιμάσει με εξωτερικό, όχι πάνω από το PS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, skritikos είπε

Τι καλώδιο χρησιμοποιεί για την φόρτιση και τι φορτιστή;

Έχει δοκιμάσει με εξωτερικό, όχι πάνω από το PS?

Πάνω στην κονσόλα με το καλώδιο που παρέχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανεις τα blackshark v2? Δεν έχω καταλάβει πως συνδέονται με USB στο PS5. Ενώ βλέπω ότι δεν είναι ασύρματα, έχουν λέει usb. Δηλαδή θα πρέπει να τραβάω καλώδιο από τα ακουστικά έως στη κονσόλα? Γιατί μου είπανε ότι το jack 3.5mm είναι πάνω στο dualsense. Ψάχνω και YouTube αλλά δε βρίσκω κάτι κατατοπιστικό. Έχω καταλήξει σε αυτά. Δεν έχω ps5 ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

Έχει παρουσιάσει σε κανέναν σας πρόβλημα με τα saves;

Ξεκίνησα χθες σε νέα κονσόλα το ghost of Tsushima και προσπαθώντας να συνεχίσω το παιχνίδι βγάζει λήψη 49% και εκτιμώμενο χρόνο που απομένει για τη λήψη 168 ώρες. Διέγραψα τα saves και το ξεκίνησα από την αρχή αλλά μόλις τελείωσα το πρώτο μέρος μου ξαναπεταξε την ίδια οθόνη χωρίς να προσπαθήσω να φορτώσω save αυτή τη φορά. 

Ξέρει κανείς τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...