Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, nick_souvlaki είπε

Εμφανίζεται μόνο άμα μπεις απο το PS5 στο store/ps plus, από όσο ξέρω, καθώς είναι benefit/προωθητική ενέργεια για αυτό και μόνο. Βέβαια άμα τα κάνεις claim τα βλέπεις γενικά μετά (και στο PS4 άμα έχεις). Αλλά claim μόνο μέσα από το PS5 (και ενεργή PS Plus εννοείται).

Επίσης, η εικόνα είναι τωρινή να ξέρεις, καθώς κάτω-κάτω βλέπεις το Fallen Order και τα άλλα του μήνα Ιανουαρίου.

Αα, τωρα μαλιστα, ωραια, θα το δω μεσα απο το ps5 λοιπον, σ'ευχαριστω Νικο για την επεξηγηση :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, nek4d είπε

Εννοω οτι δεν μου τα εμφανιζει πουθενα στο pc και το θεωρω κρυμμενο αν προκειται να ψαχνω "10 μερες" να τα βρω.

Ειμαι συνδρομητης essential και με νεο απο Δεκεμβρη PS5. Logged in φυσικα.

H παραπανω φωτο του αρθρου, θα 'ναι καμια παλια, δεν υπαρχει τετοιο banner "ps plus collection" πουθενα στις σελιδες

https://www.playstation.com/el-gr/ps-plus/

https://www.playstation.com/el-gr/ps-plus/whats-new/

Αν ειναι σε καποιο αλλο λινκ, και δεν προκειται για κρατικο μυστικο, παρακαλω οπως μας το κοινοποιησετε :P

Στην κονσολα δεν ειδα μηπως εκει εχει "ps plus collection" ?

Απο το PS5 μπαίνεις στο plus

Ποιο κάτω που έχει το explore απο αριστερα ειναι Upgrade - Monthly game - PS plus collection.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ilias78 είπε

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό που λες. Άπαξ κ μπει στη βιβλιοθήκη σου, το έχεις όσο έχεις κάποια συνδρομή.

Με τον όρο "Game catalogue" που είπε ο @Bourdoulas, εννοούμε τον κατάλογο extra/premium και λειτουργεί ακριβώς όπως το game pass. Όσο είναι το παιχνίδι μέσα στον κατάλογο, έχεις πρόσβαση στο να το παίξεις ασχέτως αν το έχεις προσθέσει βιβλιοθήκη ή όχι.

Αν εννοούσε το ps plus collection, ναι ισχύει ότι και για τα δωρεάν κάθε μήνα όπου τα κάνεις claim και τα έχεις για πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Με τον όρο "Game catalogue" που είπε ο @Bourdoulas, εννοούμε τον κατάλογο extra/premium και λειτουργεί ακριβώς όπως το game pass. Όσο είναι το παιχνίδι μέσα στον κατάλογο, έχεις πρόσβαση στο να το παίξεις ασχέτως αν το έχεις προσθέσει βιβλιοθήκη ή όχι.

Αν εννοούσε το ps plus collection, ναι ισχύει ότι και για τα δωρεάν κάθε μήνα όπου τα κάνεις claim και τα έχεις για πάντα. 

Α καλά. Τώρα είδα ότι λέει catalog!!!!! Επειδή είναι επίκαιρη η παύση του collection νόμιζα αυτό έλεγε. Οτι να ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πραγματικα καντε το σταυρο σας να μη σας χαλασει το play και ας ειναι στην εγγυηση

εγω εμεινα τερμα απογοητευμενος απο την αντιμετωπιση της astra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, sndev είπε

πιο πολυ έβλεπα το κώλο της παρά το gameplay να ξέρεις

Να λοιπόν γιατί χρειάζονται 8 μήνες ακόμα.......

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Se7en92 είπε

παιδια πραγματικα καντε το σταυρο σας να μη σας χαλασει το play και ας ειναι στην εγγυηση

εγω εμεινα τερμα απογοητευμενος απο την αντιμετωπιση της astra

Γιατί τι παίχτηκε?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ilias78 είπε

 

Αν αυτά ήταν τα καλύτερα 10 λεπτά που μπορούσαν να βρουν για να διαφημίσουν το παιχνίδι δεν θα έχει πάτο το βαρέλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...