Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, nyne είπε

Ωραιο φαινεται το kena κ σε καλη τιμη,ομως ας περιμενουμε τα review...

To μοναδικο που βρηκα προς το παρών ειναι αυτο .

https://ultimateoftimes.com/2021/09/17/kena-bridge-of-spirits-review-its-worth-buying/

Μου θύμησε λίγο Immortals fenyx rising

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, nyne είπε

 

Θερίζει! Και δεν χρειάστηκε καν PR - Marketing! Επίσης αναπτύχθηκε από 12 άτομα νομίζω !

Επεξ/σία από nekrik
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nekrik είπε

Θερίζει! Και δεν χρειάστηκε καν PR - Marketing! 

Ωραίο φαίνεται ναι! Αλλα το σπρώξανε αρκετά νομίζω - αυτό για το μάρκετινγκ το λες γιατί δεν ήταν στο τελευταίο state of play?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, chncynic είπε

Ωραίο φαίνεται ναι! Αλλα το σπρώξανε αρκετά νομίζω - αυτό για το μάρκετινγκ το λες γιατί δεν ήταν στο τελευταίο state of play?

Ναι! Νομίζω ούτε στο προηγούμενο event τους δεν ηταν. Αλλά εγώ το θέλω σε physical το game!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nekrik είπε

Ναι! Νομίζω ούτε στο προηγούμενο event τους δεν ηταν. Αλλά εγώ το θέλω σε physical το game!  

A ok, νομίζω για indie το σπρώχνουν απο πέρυσι, γι αυτό το λέω. Το τελευταίο State of play ήταν απλά για να hypeάρουν για τα επόμενα χρόνια - προσπάθησαν να δείξουν περισσότερο το μέλλον.

Τέσπα, μακάρι να πάει καλά! Πολλά αξιόλογα indies επιτέλους και στις κονσόλες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Ηρθαν επιτελους! 17.5 ευρω τελωνειο -φοροι . Α ρε dbrand

1153117218_Screenshot2021-09-21at15_12_43.png.f6e5e3a1dcd50e94a923380f38af1616.png

Συνολο ολα μαζι?

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Σοκκκκκκ. Σαν real life είναι τα γραφικά...

Πωωω και το first person σε συνδυασμό με τις κινήσεις της κάμερας το κάνει τελείως αληθινό! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Συνολο ολα μαζι?

52 ευρω , τα plates + μεταφορικα +17.5 τα αλλα .. 70 ευρω δλδ. Και μου κανανε δωρο το σκιν. Απλα ο μλκς λίγο γρατζουνισα το εσωτερικο οπως εβγαλα το plate με το logo. ολα καλα ομως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...